Týden v Crowd1.

Veselé Velikonoce. Vítejte u týdenního přehledu zpráv Crowd1. Byly uvedeny některé novinky, ke kterým jsem v týdnu napsal krátké info zde na blogu teamcsm.cz/blog.

O čem byl uplynulý týden?

Crowd1

Byl představen portál Travellia.com, ke kterému máme jako členové měsíční přístup zdarma na otestování. Postup, jak si založit účet najdete na blogu. Neváhejte a využijte duben k tomu, abyste objevili možnosti rezervace dovolenkových pobytů s až 65% slevou ! Poté bude produkt zařazen do C-Store a bude placený.

Rovněž proběhla informace o spuštění nové vzdělávací platformy Tigra Crypto, která má naučit široké masy používat kryptoměny a bude jejich průvodcem ve světě krypta. Považuji to za důležitý počin, protože vím, že většina z vás nemá nevlastní ani jednu krypto peněženku. Nebojte se, do 10 let jich budete mít několik, okolní prostředí nás k tomu donutí. Podobné to bylo s mobilními telefony.

Týdenní zprávy se nesly v duchu propagací akcí na zakoupení balíčků a karet Metaversy. Uvedu přepis z Back Office pro ty, kteří do své kanceláře nechodí:

Více příležitostí, jak posunout své podnikání výš než kdy jindyOBRAZV Crowd1 vám vždy poskytujeme nejlepší propagační akce v celém odvětví. A nejen to: dbáme na to, abyste vždy dostali šanci těžit – a proto máme skvělé zprávy! Vzhledem k obrovské poptávce byly prodlouženy dvě z našich nejsilnějších propagačních akcí! Nyní máte čas do 30. dubna, 14:00 SEČ, abyste využili těchto nejlepších propagačních akcí.OBRAZBezplatný upgrade aplikace ElementsMáte další šanci těžit z neuvěřitelné akce Upgrade prvků zdarma, která vám zajistí BEZPLATNÝ upgrade na další mocnou úroveň Elements, když se připojíte nebo upgradujete na startovací balíček Air Elements! Toto je vaše příležitost získat přístup k cenným, prémiovým superproduktům Crowd1 Web3 a tokenu C1 NFT ve všech balíčcích, nemluvě o vašem klíči k brzy spuštěnému superexkluzivnímu fondu Crowd1 Crypto Value Pool.

OBRAZ

Kupte si startovací balíčky Earth s obchodními body

Nejlepší způsob, jak se stát průkopníkem Crowd1, je použít své Business Points k nákupu startovacího balíčku Earth! Legendární startovací balíčky Crowd1 Elements mají vše, co potřebujete – a ještě více – k ovládnutí světa Web3, kryptoměn a metaverse. Nyní máte čas do 30. dubna, 14:00 SEČ, abyste se přeplňovali BP!

Nenechte si ujít tuto příležitost, která otřásá zemí, aby vás přeplňovala vaše podnikání. Popadněte telefon, zahajte schůzku, dejte dohromady svůj tým a uskutečněte to! Nezapomeňte, že máte čas pouze do 30. dubna ve 14:00 SEČ, takže využijte těchto akcí Crowd1 ještě dnes!

OBRAZ

Pro upgrade zdarma: Startovací balíčky Earth nejsou součástí této propagační nabídky. Dárkové kódy zakoupené před začátkem propagačního období nebudou zahrnuty do propagační akce. Propagační akci Upgrade For Free nelze použít ve spojení s jinými nabídkami. Dárkové kódy pro propagační balíčky zakoupené během období propagační akce budou platné až do data jejich platnosti. Upozorňujeme, že upgrade z Fire Package na 5th Element Starter Pack není k dispozici jako dárkový kód. Vylepšení na balíčky pátého elementu bude možné pouze v případě, že byl zakoupen ohnivý balíček. Všechny propagační upgradované balíčky budou považovány za zaplacený balíček ve vztahu k bonusu “Strach ze ztráty”. Pro BP Promotion: Pokud prodáte nový Balíček Earth za Business Points a máte již aktivní Fear of Loss, získá tento Balíček 50 % z peněžní náhrady za Balíček Země podle pravidel Fear of Loss.

OBRAZV Crowd1 vám vždy poskytujeme nejlepší propagační akce v celém odvětví. A nejen to: dbáme na to, abyste vždy dostali šanci těžit – a proto máme skvělé zprávy! Vzhledem k obrovské poptávce byly prodlouženy dvě z našich nejsilnějších propagačních akcí! Nyní máte čas do 30. dubna, 14:00 SEČ, abyste využili těchto nejlepších propagačních akcí.

Metaversy

Další velká propagace pokračuje u karet Metaversy:

The pioneering Metaversy Game Pack Promotion has just got even better.

Legendární nabídka od Metaversy

Exkluzivně pro členy Crowd1 má Metaversy úžasnou nabídku propagačního herního balíčku. Kupte si jeden balíček 26 a sponzorujte dalších 5 herních balíčků 26 a získáte super silný legendární herní balíček zdarma.

Každý bezplatný legendární herní balíček bude zaručeně obsahovat 5 nejvzácnějších a nejsběratelštějších legendárních herních karet na platformě Metaversy, které posílí vaše portfolio Metaversy ještě před otevřením MTX (Metaversy Trading Exchange) pro obchodování ve 4. čtvrtletí.

A nejen to!

Tato nabídka bude zahrnovat všech 26 herních balíčků, které jste zakoupili před oznámením této akce, takže pokud je máte, jste již na cestě k získání bezplatného legendárního herního balíčku.

Nenechte si ujít tuto fantastickou propagační nabídku od Metaversy s Crowd1.

Planet IX

Další zprávou bylo oznámení blížícího se Airdropu v Planet IX. Hráčům bude podle jejich zásluh ve hře rozdáno 5 000 000 IXT. Bude to záviset na tom, kolik bodů kdo nasbírá hraním Planet IX. Pro spoustu lidí to může být velmi zajímavé.

PLANET IX: Rovers are live!

Maximalizujte svůj zemědělský potenciál a ovládněte největší hru Play2Earn na světě

Máte vlastní revoluční vozítko PLANET IX? Rovers jsou živě a je čas je použít k ovládnutí hry. Chcete maximalizovat svůj zemědělský potenciál? Zkombinujte svůj Rover s drony na dlaždicích B a C! Tak do toho: Kupte si svůj Rover v obchodě Y_ Corporation za pouhých 10 USD za kus. Můžete také vypálit své avatary Y_, EternaLabs a NewLands Corporation a odemknout funkce “Vyžádat vše” pro tyto společnosti. Potenciál je neomezený!

Masivní IXT token airdrop se blíží

PLANETA IX má na obzoru něco vzrušujícího: možnost začít hospodařit s body pro největší výsadek žetonů IXT, které kdy vydají. 5 milionů IXT žetonů bude shozeno do vzduchu – a čím více bodů nashromáždíte, tím větší část výsadku budete moci získat. Více informací o výsadku je na cestě! Připravte se na dominanci s Crowd1 a PLANET IX.

PLANET IX mění herní prostředí. Ujistěte se, že jste součástí největší hry Play2Earn na světě.

Přejít na PLANETU IX

OBRAZ

Jako posledně i nyní vám sděluji, že vše, co uděláte s těmito informacemi, závisí na vašem rozhodnutí. Rozhodně se nejedná o investiční rady nebo nabízení příležitosti ke zbohatnutí. Každý je zodpovědný za své chování a popřípadě ztrátu peněz.

Dosud vidělo:90Dnes vidělo:1