Události v Crowd1.

Vítám vás u přehledu uplynulého týdne, něco málo se událo. Uplynuly již tři inspirující roky od mého vstupu do Crowd1, a budou to právě tři roky od založení stránek Team CSM, které se staly mým základním zdrojem informací o vývoji v Crowd1 a představují skvělý zdroj poznání pro členy mého týmu. S velkou radostí sleduji, jak se na těchto stránkách obohacují i ti, kteří byli opuštěni svými dřívějšími vůdci.

Do samostatného článku jsem se pokusil vtělit své nejcennější zkušenosti nashromážděné za tyto tři úžasné roky. Samozřejmě, že nemohu zahrnout vše, co se událo, ale soustředil jsem se na to, co považuji za nedávné důležité události. Doufám, že vás tento přehled naladí na pozitivní vlnu i když některé zprávy pozitivní zrovna nejsou a poskytne vám nové perspektivy do budoucnosti. Vždy pamatujte, že společně jsme schopni dosáhnout všeho, co si přejeme.

Nyní k přehledu uplynulého týdne v Back Office:

Pondělí 22.5.

Propagace Emperor Knights, Travellia, Epic promotion, bezplatný upgrade Elements, popř. zakoupení základního Earth balíčku za byznysové body (BP) stejné propagační články, jak v uplynulém týdnu.

Úterý 23.5.

V podstatě to stejné co v pondělí.

Středa 24.5.

Weekly Update 12 – Odpočítáváme čas do vydání revoluční mobilní hry Emperor Knights! To bude měnič hry, vezme vás do světa Play2Earn 3.0 a udělá z vás průkopníka. V epizodě tohoto týdne zakladatel Jonas Werner hovoří o tom, jak důležité je být připraven na tento mimořádný nový produkt. Velmi účinný způsob, jak toho dosáhnout, je využít dvě epické propagace: Elements Upgrade zdarma a Earth with BP. Ve 12. epizodě slyšíme vše o tom, jak úžasné jsou tyto propagační akce, takže se ujistěte, že vy a váš tým sledujete!

Čtvrtek 25.5.

Stejná propagace, jako v pondělí a úterý.

Pátek 26.5.

Příspěvek  k Mindoe

Odborní trenéři prezentují kurátorované kurzy

Už jste využili výhod prémiové online vzdělávací platformy Crowd1? Mindoe vám přináší odborně kurátorské kurzy prezentované pečlivě vybranými vedoucími pracovníky a trenéry, kteří vám poskytnou podporu znalostí, kterou potřebujete k tomu, aby vaše podnikání pokročilo.

Vyberte si ze čtyř různých kategorií: digitální; Komunikace; Motivace; a Business, které vám pomohou zvládnout své řemeslo a připravit cestu k dosažení vašich obchodních cílů. Nové kurzy jsou průběžně přidávány, takže nezapomeňte Mindoe pravidelně kontrolovat. V Crowd1 chceme vidět, jak uspějete, a proto jsme vám přinesli Mindoe. Získejte ji ještě dnes.

Sobota 27.5.

Stejná propagace, jako v pondělí, úterý a čtvrtek. Proto ji zde připomenu:

EPICKÝ UPGRADE ELEMENTŮ ELEMENTS ZDARMA a STARTOVACÍ BALÍČEK EARTH s BP!

K dispozici do 14. června 2023 -16:00 CET

Balíčky C1 Elements: Nejcennější a nejvýkonnější síťové balíčky na světě

Získejte nejsilnější náskok před celosvětovým vydáním hry Emperor Knights díky propagační akci EPIC UPGRADE FOR FREE!

14. června Rebel Nation společně s Crowd1 otřese světem Play2Earn s revoluční Emperor Knights, první mobilní hrou, kde budete odměněni – a budete odměňováni – od okamžiku, kdy se zaregistrujete.

Během několika dní bude nový super produkt Crowd1 také LIVE! Mluvíme o celosvětovém Crowd1 super cestovní stránce Travellia! Začněte aktivovat svou globální cestovní síť NYNÍ s neomezenými možnostmi příjmů a úspor!

Bezplatný upgrade aplikace Elements

Máte další šanci těžit z neuvěřitelné akce Upgrade prvků zdarma, která vám zajistí BEZPLATNÝ upgrade na další mocnou úroveň Elements, když se připojíte nebo upgradujete na startovací balíček Air Elements! Toto je vaše příležitost získat přístup k cenným, prémiovým superproduktům Crowd1 Web3 a tokenu C1 NFT ve všech balíčcích, nemluvě o vašem klíči k brzy spuštěnému superexkluzivnímu fondu Crowd1 Crypto Value Pool.

Kupte si startovací balíčky Earth s obchodními body

Účinný způsob, jak se stát průkopníkem Crowd1, je použít své Business Points k nákupu startovacího balíčku Earth! Legendární startovací balíčky Crowd1 Elements mají vše a jsou dokonalým začátkem k ovládnutí světa Web3, kryptoměn a Metaverse.

Neděle 28.5.

Weekly update. Ve 13. epizodě ředitel pro rozvoj síťového obchodu Raj Gaurav oslavuje, jak daleko se C1 dostala za pouhé 4 krátké roky, a zdůrazňuje, jak důležité je pravidelně se setkávat se svým týmem. Pokud to můžete udělat osobně, tím lépe! Také osvětluje, jak nedílnou součástí budou startovací balíčky Elements a naše výkonné produkty, které budou brzy uvedeny na trh, pro růst vašeho týmu, větší a silnější. Chcete předefinovat svou cestu? Podívejte se na 13. epizodu týdenní aktualizace.

Z videa je cítit snaha reaktivovat členskou základnu. Crowd1 si asi uvědomuje, že i když prezentuje číslo 50 000 000 členů. tak aktivních je možná 5%. To před příchodem nových produktů, jejichž distribuce je založena na široké členské základně, může znamenat, že se záměr “udělat revoluci” nepovede. To by dál přispělo k problémům, se kterými se firma musí potýkat. Tak uvidíme, jestli letos dojde dech, nebo se znovu nadechneme 🙂

Mindoe

Oprášil jsem Mindoe, kurzy tam jsou, ale nejdou spustit videa. Ještě asi před 2 měsíci to fungovalo. V mobilní aplikaci Moodle vše funguje, je to krásně přehledné a čtivé, ale kurzy nelze přeložit do češtiny. Pro většinu tuzemských členů je to nepřekročitelná překážka.

V budoucnu byste měli mít možnost přidávat vlastní kurzy. Napadl mě kurz vaření, popř. nějaké vychytávky pro domácnost. Každý je v něčem dobrý a může to naučit druhého. Zatím jsem na tu možnost nepřišel.

Tigra Crypto

Nevím, co s děje, ale aplikace v mobilu už nejde týden spustit. Ne, že by mi nějak chyběla, informace, které poskytuje zase nejsou nic moc, jsou lepší zdroje, ale je to divné. Po připojení na vám smutně se dívající sedící panáček sděluje :”Like crypto, Tigra Crypto never sleeps. We’re restoring your connection, so please try again later” neboli: “Stejně jako krypto, Tigra Crypto nikdy nespí. Obnovujeme vaše připojení, zkuste to prosím znovu později”

Takže počkám a uvidím, trvá to už týden, což se mi zdá dlouho.

Moon Birdie

Zdá se, že společnost funguje, přikládám to tomu, že mi neustále chodí jejich newslettery. Předplatné už skončilo a pro mě tam není nic, co bych nevěděl nebo co bych v budoucnu potřeboval (aspoň si to myslím) a stávající předplatné jsem neprodloužil. Dávat na rok 699 Eur se mi zdá příliš.  Doživotní licence je za 2 999 Euro.

Miggster

Stránky pořád hlásí, že jsou v údržbě. Trvá to už několik měsíců. Odkaz na support vede na podporu stránek Crowd1. Tam vám neodpoví a po dvou dnech pošlou odkaz, že je odpověď vyřízena. Asi chybí odvaha říci, zda-li projekt zkrachoval nebo se připravuje na velkolepé vzkříšení. Několik zpráv z internetu:

Dne 29. listopadu 2022 změnila společnost Emerge Gaming Limited svůj název na StreamPlay Studio Limited. StreamPlay Studio Limited uvádí na svých stránkách podobné zaměření, jaké měl mít Miggster.

Společnost Emerge Gaming Limited oznámila, že pan Gregory Stevens se rozhodl neusilovat o znovuzvolení na výroční valné hromadě společnosti v roce 2022 a odstoupil z funkce nevýkonného ředitele společnosti s účinností od 28. listopadu 2022, aby se mohl věnovat jiným příležitostem (popisuji níže). Tolik zprávy na internetu. Greg Stevens má profil na LinkedIN, je otázka, jestli by odpověděl na dotaz, co se stalo s Miggster.

ArcadeX

PLATFORMOVÁ SYNTÉZA BEHAVIORÁLNÍ VĚDY, TEORIE HER A CLOUDOVÝCH TECHNOLOGIÍ.

Naše platforma ArcadeX podporuje turnaje, série a živé zápasy založené na dovednostech, kde předplatitelé soutěží ve sponzorovaných turnajích, aby vytvořili pořadí, vyhráli ceny a získali odměny za účast.

V hybridním prostředí společenských a esportových her se předplatitelé mohou přihlásit ze svého mobilního telefonu, tabletu nebo počítače a vstoupit do pohlcujícího světa futuristického hraní díky našim integracím připraveným pro hráče a vysoce kvalitnímu designu uživatelského prostředí.

Pro investory znamená ArcadeX průsečík herního a korporátního světa. Výsledek je nevyhnutelný: Příjmy v globálním měřítku.

CloudGaming

PLATFORMA, KTERÁ UMOŽŇUJE STREAMOVÁNÍ HER PŘÍMO DO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ.

Naše platforma Cloud Gaming umožňuje hráčům streamovat prémiové hry do svých mobilních zařízení bez jakýchkoli požadavků na stahování a okamžitý přístup k hernímu obsahu. Kromě nabídky prémiového herního obsahu podporuje naše cloudová herní platforma turnaje založené na dovednostech, kde předplatitelé soutěží ve sponzorovaných turnajích, aby vytvořili pořadí a vyhráli ceny.

Cloudové hraní je budoucností herního průmyslu, protože se snaží demokratizovat odstraněním překážek vstupu.

Pro investory slouží cloudové hraní jako vstupní bod do budoucnosti hraní.

mjamsmusic

PLATFORMA, KTERÁ STREAMUJE HUDBU A SPOJUJE UŽIVATELE S MÍSTNÍMI UMĚLCI.

mJams má působivou základnu 1,3 milionu fanoušků na sociálních sítích a je mocným nástrojem, který spojuje publikum s umělci. Tyto funkce umožňují uživatelům oblíbené, sdílet, personalizovat seznam skladeb, stahovat, sledovat videa a další na mJams. Platforma se také může pochlubit prvním virtuálním koncertem v Pacifiku.

Pro investory nabízí mJams velké příležitosti s co-brandingem, exkluzivním obsahem a přístupem k ambasadorům značky.

Zdá se tedy, že Stream Play Studio pokračuje v cestě, kterou započalo Emergy Games se svým Miggsterem, ale s Crowd1 už to nemá nic společného. Kdo vrátí hráčům roční předplatné, pokud se vůbec o něm vůbec někdy budeme bavit? Možná někomu dojde trpělivost a podá žalobu o náhradu škody. Podle mého názoru bude tato možnost ošetřena ve smluvních podmínkách a nevidím velké šance na úspěch. Akcie Stream Play Studio lze koupit na australské burze, jakou mají hodnotu vidíte na grafu níže:

I když herní průmysl překonal v roce 2020 tržby 70 miliard  USD, pořád je to otázka chytrých telefonů. V roce 2020 dosáhl počet uživatelů smartphonů 3,5 miliardy. Čína představuje 25% tohoto čísla. Pandemie zbrzdila zavedení 5G, zejména na západě a tyto účinky budou pokračovat ještě v následujících letech. Prognóza je, že 43% z aktivních smartphonů do roku 2023 bude připraveno na 5G. Revoluce streamového hraní ještě nezačala. Nyní jsou více než 2 miliardy smartphonů s 5G mezi uživateli a čekají, až trh pro ně vydá hry, které díky rychlému připojení a streamingu změní čísla  tržeb v herním průmyslu. Ohledně Miggsteru nelze s jistotou říci, zda se nedočkal těchto změn a inovací. Nebo se možná mýlím?

Vypadá to, že Greg Stevens se poučil z chyb, nasbíral nové zkušenosti a svůj potenciál nyní směruje do projektu VARA, který nápadně připomíná Crowd1 a Miggster. Chlubí se, že vyvinuli technologii komprese dat, která zmenší objem datových paketů až 140 x, a to umožní hraní tísícům hráčů v E-sportech. Video na konci článku o tom pojednává. Projekt startují 19.6. a vidím to jako přímou konkurenci Crowd1. Proto musí Crowd1 přidat, aby zůstal na špici. Bohužel bez špičkových mozků to půjde těžko.

Metaversy

Po akci na nákup nových hracích karet humbuk kolem hry na chvíli utichl. Mám za to, že vývojáři mají plné ruce práce. Doufejme, že se vývoj neopozdí  vše půjde podle plánu. Po zkušenostech s Planet IX bude asi ze začátku potřeba hodně trpělivosti na odladění chyb. Proto předprodej pro členy Crowd1, aby udělali beta testování, než se hra oficiálně vypustí do světa.

Planet IX

Jediné, co v současné době funguje. Každý měsíc je zavedena nějaká inovace nebo novinka a z hlediska toho, co nás ještě čeká, jsme zhruba v polovině. Hra se pořád rozbíhá a je pořád ideální čas se k ní připojit. IXT tokeny, které potřebujete mít jako měnu na obchodování,  jsou velmi levné, asi 0,35 USD (cena byla i 4 USD a jednou se tam vrátí), pozemků PIX je dost a pořád je na světě spousta místa, kde lze tvořit území. S postupujícím časem to bude stále těžší a hlavně dražší. Kdo nechce tvořit území, může vydělávat v Mission Control, což je odnož hry, kde se farmaří – hráči sbírají odpad a u něho vytvářejí aktiva do hry, která prodávají na Open Sea. Někteří si na tom postavili živobytí.

přihlásit se můžete přes odkaz zde: https://1url.cz/Irm5E% 

Nově vydaná akcie Metashare společnosti EternaLab v Planet IX. Za její držení budou dividendy podle obratu EternalLab. Je to jeden ze zdrojů příjmů a možností výdělku v Planet IX. Dosud bylo vydáno 5 emisí akcií Metashare, a to  ke společnostem Y_, NewLands, GWS, Lucky Cat a EternalLab. Celkově je v PlanetIX 10 společností, nejbližší vydání bude NetEmpire Metashare. Přehled společností a počty akcií každé jednotlivé společnosti v PlanetIX si můžete prohlédnout na obrázku vpravo.

Podle počtu akcií jednotlivých společností se můžeme domnívat, že čím méně akcií, tím bude výnos vyšší. To uvidíme s časem, protože výnos na každou akcii je závislý na způsobu hospodaření dané korporace. Např. v současné době je výnos u NewLands vyšší než u GWS, a to 269 269 proti 111 111 akcií. Je pravda, že ne všechny jsou vyprodány a ne všechny jsou nárokovány ve Stake.

Závěr

Vypadá to, že v herním průmyslu, zaměřeném na blockchain a krypto, se rozhořel ohnivý boj! Spousta projektů usiluje o své místo na vrcholu a o srdce hráčů – našich zákazníků. Doufám ze všeho nejvíc, že Crowd1 je na to plně připravený a své produkty má perfektně načasované. Jejich největší trumf spočívá ve široké a oddané komunitě členů. Oproti tomu si nové projekty musejí své fanoušky teprve získat.

Nemůžu se divit, že se teď burcuje členská základna a vzniká takový rozruch mezi členy. Je nezbytné probudit “spící” členy a ty, kteří jsou zaregistrováni jen pro formu. Teď se konečně ukáže síla našeho davu a zda je opravdu autentická. Přichází konečně ta velká změna, na kterou jsme tak dlouho čekali? Budou v našem C-Store produkty, které budeme moci prodávat jen tím, že je budeme sdílet s ostatními? Kdyby se to tak stalo!

Konkurence nespí a bedlivě sleduje každý náš krok, aby se vyhnula našim chybám. Snaží se nás dohnat a překonat. Ale my bychom měli mít jediný cíl – nedopustit, aby nás předběhli. Jak to bývá vždy, když přijde něco nového, zjeví se stovky a tisíce firem a projektů, které touží vydělat na této vlně. V prvních pěti letech většina z nich padne na bojišti. My už jsme přežili čtyři roky a nyní přichází ten zlomový okamžik. Ať se nám to povede! Ať se to povede nám všem!

Dosud vidělo:91Dnes vidělo:1