Události v Crowd1.

Týden uplynul a je čas podívat se na dění v Crowd1. Předtím, než se ponoříme do přehledu událostí za minulý týden, rád bych odpověděl na odměnu, o které jsem zmínil v minulém příspěvku.

Odměna se bude týkat čeho?

Všem členům TeamCSM, kteří si stáhnou hru Emperor Knights a pošlou 4 odkazy na adresy svých přátel, nabízím plnou verzi hry jako dar za vaši věrnost a za to, že jste tu se mnou vydrželi ty 3 roky. Rád bych vás viděl ve své linii v Back Office…Podle toho budu považovat podmínky za splněné.

A nyní přehled událostí za minulý týden v Crowd1:

Pondělí 5.6.

Propagace C1 promotion, jako v minulém týdnu

Úterý 6.6.

Propagace Emperor Knights

Tady se zábava setkává s finančními prostředky!

Jsme tak blízko uvedení Emperor Knights Rebel Nation! Toto je mobilní hra, která změní Play2Earn navždy – a proto ji nazýváme Play2Earn 3.0. Chcete se dozvědět více o této neuvěřitelné hře? Podívejte se na video v Back Office. Pak sežeňte svůj tým a nadchněte se. Císařští rytíři se blíží.

Středa 7.6.

Weekly update 16 – Na dvě mocné akce C1 zbývá jen omezený čas: Epický upgrade zdarma a Earth Element s BP. Ale nebojte se, v C1 stále přicházejí propagační akce! V dnešní epizodě zakladatel Jonas Eric Werner zvedá víko neuvěřitelné novinky: C1 Summer Promotion! Chcete cítit sílu? Podívejte se na 16. epizodu týdenních aktualizací!

Čtvrtek 8.6.

Teaser 1 – první z videí k Emperor Knights. Připravte se na revoluci v mobilních hrách! C1 vám přináší sérii videí, která vám ukáží více o tom, jak císařští rytíři změní svět. Sledujte první z nich zde a pravidelně kontrolujte, jak bude odhaleno více!

Pátek 9.6.

Weekly update – 17. Mimořádně i v pátek.

Dnes pro vás máme speciální extra epizodu týdenních aktualizací, kde nám zakladatel Jonas Werner přesně říká, proč je součástí C1 tak život měnící: naše neuvěřitelné propagace! Epický upgrade zdarma a pozemský balíček s BP možná brzy skončí, ale pak tu máme další mocnou akci: letní akci Power Up! Popadněte svůj tým a sledujte epizodu 17 !

Sobota 10.6.

Teaser – 2 Emperor Knights. Ve druhém videu naší série Emperor Knights sdílíme, jak se C1 a Rebel Nation spojili, aby narušili Play2Earn. Sledujte nyní a připravte se na revoluci!

Neděle 11.6.

Weekly update – 18. U nás ve třídě C1 víme, že se nemůžete dočkat, až se dozvíte více o nové letní propagační akci: Power Up. V dnešní epizodě Weekly Update, ředitel pro rozvoj obchodu Raj Gaurav sdílí, co můžete očekávat od tohoto promo mimo tento svět. Chcete vylepšit a vylepšit svůj již tak výkonný startovací balíček Elements? Toto je propagace pro vás! Podívejte se na 18. epizodu a zjistěte, jak se vaše podnikání stane nadzvukovým!

Crowd1 chystá další akci na podzim letošního roku, jedná se o C Global Conference – Dubai 2023. Měla by se konat 8. října 2023, ale datum se může ještě posunout. Lístek na tuto konferenci máte ve své Back Office v záložce Events.

Globální konference C1 – Dubaj 2023
Připojte se k vedení C1 a špičkovým lídrům z celého světa na dosud největší akci C1
Zaregistrujte se nyní a zajistěte si místo a cenu vstupenky za včasnou rezervaci

K dispozici bude pouze omezený počet míst

Datum události bude upřesněno Říjen / Listopad 2023

Planet IX

Byla spuštěna soutěž o 5 000 000 IXT, která trvá od 8.6. do 8.12.2023. Nastartovalo to růst ceny IXT tokenu, což je a není dobrá zpráva. Pro ty, kdo hrají se to prodraží, ti, kdo prodávají, vydělají více.

Všichni hráči Planety IX jsou do soutěže způsobilí automaticky.

Po vstupu do kampaně budete sbírat body na základě akcí, které provedete na Planetě IX na Marketplace a Mission Control. Nejlepších 10 000 soutěžících získá IXT z prize poolu.

Všechny akce a mincovny provedené před 1. listopadem 2022 budou oceněny 10% sazbou; a všechny akce a mincovny od 1. listopadu 2022 do 8. června 2023 budou oceněny 20% sazbou. Chcete-li vidět příklad tohoto výpočtu v kontextu, podívejte se na podrobné pravidlo níže.

Rozdělení těchto prize poolů slouží dvěma účelům:

Za prvé, je zde touha uznat a projevit uznání za obrovskou podporu, obětavost a aktivní účast prvních Agentů změny. K dosažení tohoto cíle byl vyčleněn 1 milion žetonů IX jako odměna za výsadek exkluzivně pro ty, kteří hráli Planetu IX před 22. listopadem 2021. Tento speciální výsadek je zamýšlen jako gesto vděčnosti vůči loajální komunitě Planety IX.

Zadruhé je cílem podpořit vzrušující soutěž, kde mají všichni stejné příležitosti. K výhře je k dispozici významný fond 4 milionů IX žetonů. Tento fond odměn je otevřen všem hráčům, včetně prvních aktivních hráčů. Soutěž oceňuje nejen rychlost nebo sílu, ale také zdůrazňuje kreativitu, strategické plánování a neochvějné úsilí. Tato příležitost umožňuje jednotlivcům předvést své dovednosti a zajistit si část prize poolu.

Rozumím vašim obavám a přemýšlením ohledně stavu projektu Crowd1. Je důležité být realistický a pečlivě zvážit všechny faktory při hodnocení perspektivy a potenciálu projektu. 🤔

Je pravda, že výplaty provizí a odchod významných lídrů mohou být znepokojujícími zprávami. 😕 Ale nezoufejme! Věřím, že ještě existuje šance na oživení. 💪

Pokud se projekt Emperor Knights spustí, je skutečně důležité, aby měl rychlý start a zájem členů. 🚀 Ale nezapomeňme, že i s klesající aktivitou členů se dá pracovat. Možná budeš ten, kdo dokáže oživit svůj tým a motivovat je k novým výzvám! 💥

Statistika, že pouze 15% členů čte tyto emaily, je opravdu škoda. 😔 Ale nevzdávejme to! Možná stačí něco změnit ve způsobu komunikace a zaujmout je zajímavými informacemi a příběhy úspěšných lidí. 📧

Rozhodnutí psát o Crowd1 do doby, než se něco podstatného stane, jsem již učinil! 📝 Je důležité být trpělivý a dávat šanci projektu, aby se rozvinul. Mějme však také na paměti, že je důležité být flexibilní a sledovat aktuální vývoj. 📈

Držím všem palce a doufám, že se situace zlepší! 😊 Pokud se vám podaří oživit svůj tým a společně dosáhnete úspěchu, bude to skvělý důkaz vašeho odhodlání a schopností! 💪✨

Dosud vidělo:62Dnes vidělo:1