Odměny za věrnost – loajalitu.

Věrnostní body, neboli Loyalty Points se potvrzují denně. Když se přihlásíte do své kanceláře Crowd1, nejlépe z mobilu, tak na úvodní stránce běží odpočet. Zde vidíte, kolik času vám zbývá na potvrzení věrnostních bodů. Každý den o půlnoci se spouští odpočet znovu a znovu. Potvrzení je nutno provést na tři kliknutí na tlačítka “Claim”. Pro lepší názornost je to zřetelné na přiloženém videu.

Proč si potvrzovat Loyalty Points ?

Protože za ně něco získáme. Naše odměny se připravují. Původně se spekulovalo o slevách na produkty z C-Store, ale na posledním eventu 12.3. 2022 zazněly zajímavé informace. Body by měly být směněny za NFT, které budou volně obchodovatelné na trhu s NFT.  Tyto speciální NFT půjde získat pouze za LP – věrnostní body, to znamená jen pro členy Crowd1. Asi budou vzácné a ceněné. To je zásadní informace. Trh s NFT narostl za poslední rok tak, že předstihl i filmový průmysl. Vše se připravuje a hotovo má být někdy koncem června. Podívejte se na krátkou informaci, kterou sdělil Jonathan Ström na eventu, snažil se, aby toho neřekl příliš, ale i to, co řekl, je hodně zajímavé.

Potvrzujete si své odměny ?

Loyalty Points nahradily Crowd1 Rewards, za které brzy obdržíme akcie. Kdo se přidal k Crowd1 později, už C1Rewards nezíská, program skončil 7.4.2021.

Snažte se získat co nejvíce LP. Není to jen o pravidelném denním klikání. Jsou akce, kde získáte LP navíc. Například potvrzení KYC = 15 LP, registrace lístku na event = 10 LP, koupě Cargo Drop v Planet IX = 2500 LP, registrace Miggster = 1000 LP, nově registrovaný člen získá určitý počet LP podle zakoupeného balíčku, těch možností je opravdu mnoho.

Nyní můžete “vydělávat” i na věrnostních bodech. Chce to jen jednu věc. Každý den odklikat ve své kanceláři tlačítka Claim. Zabere to 15 vteřin. Zdá se vám to hodně práce ?

Dosud vidělo:153Dnes vidělo:1