Světová událost 23.1.2021

Všichni členové Crowd1 netrpělivě očekávali světovou událost 23.1.2021. Musím říci, že z mého pohledu nic podstatného nepřinesla. Podstatné věci byly shrnty v newsletteru, proto je připomenu.

Na světové události 23.1.2021 byl naznačen směr vývoje v letošním roce. Ještě před touto událostí Crowd1 zveřejnil video Vision 2021, kde jednotliví manažeři včetně majitele sdělují, co by mělo v roce 2021 přijít. CEO Johan Westerdahl zmínil změny v back office, kde bude nyní možnost v záložce Earning&Payments si vygenerovat přehledy plateb za zvolené období. Dále v sekci Info podporují členy s návody na zahájení podnikání – v záložce “Business Guide”. Během prvního čtvrtletí dojde k dalším vylepšením back office, a zřejmě bude přidán do C-Store produkt Mindoe, který se týká vzdělávání a o kterém byla řeč na minulých eventech. Velké světové události by se měly konat co 3 měsíce, v Dubai proběhne v únoru setkání leaderů Crowd1. Bude otevřeno několik nových kanceláří Crowd1 ve světe, jedná se o Evropu, Afriku, Asii a Jižní Ameriku. Rovněž v Dubai se letos otevře velká kancelář s 550 metry čtverečními, která bude jakýmsi centrem pro setkávání členů Crowd1 z celého světa. Byl také zveřejněn plán výplat na letošní rok, os 21.3. nám přibudou výplaty z Active User pools a Customer Sales Bonus. To znamená, že aktivní uživatelé produktů budou mít zaplaceno podle jejich prodeje nebo užívání. Pro příklad: můžete si zkontrolovat, z kolika doporučení na Miggster se staly placené registrace.
Bylo zdůrazněno, že čím dál více lidí bude potřebovat druhý příjem. Příjem z online doporučení a následného prodeje, tak jak jej nabízí Crowd1, pomůže lidem tento residuální příjem zajistit.

Je dobré, že firma přechází ke konceptu světová událost jednou za kvartál, protože si myslím, že v tak krátkém časovém sledu jednoho měsíce nám nemá co říci a navíc pořádání těchto událostí je nákladná záležitost. Raději kvalitní a hodnotný obsah, v průběhu roku může firma zveřejňovat videa a aktualizace, tak jak to bylo s Vision 2021.

Určitě se letos máme na co těšit. Rok 2020 nastavil trend, který rozjel vlnu online podnikání. V roce 2021 firma tento trend dále posílí novými produkty a čím více bude členů, tím více jiných společností bude chtít s námi spolupracovat. Letos by se měly výrazným způsobem zlepšit platby, to je asi poslední problém, který kritizují členové.