Nárokujte si pixely

Ve svém účtu se vám zobrazuje možnost Planet IX – Claim, kde si kliknutím na tlačítko můžete nárokovat svůj podíl ve virtuální hře Planet IX, která bude spuštěna v červnu. Musíte si být vědomi, že podle svého členství a kdy si nárok odkliknete, tolik získáte pixelů (hexagonů).

Členové TitaniumPro získávají možnost s prvním potvrzením současně jednorázově zakoupit dalších 100 pixelů. Cena je 1 € za 1 pixel (hexagon), tj. 100 €. Platit můžete převodem ze svého Acount ballance, kde musíte mít minimálně 1 000 BP, nebo přes kryptoměnu. Tato nabídka se vám zobrazí po kliknutí na Claim a vy ji musíte vybrat v políčku Yes (Ano). Standartně je zaškrtnuto No (Ne). Pokud si potvrdíte pixely a chtěli byste později ještě 100 dalších, už se vám to nepodaří.

Kliknutím na Get PIX now potvrdíte nárok.

Ti, kdo chtějí získat co nejvíce pixelů, mají možnost provést upgrade účtu na Titanium Pro, tato možnost je do 3.5.2021. Po upgrade si můžou nárokovat 100 pixelů, ale je nutno říci, že s každým týdnem navíc klesá základní množství rozdělovaných pixelů v předstartovní fázi – viz tabulka níže. Z toho jasně vyplývá, že odkládat rozhodnutí se nevyplácí. Kdo zaváhá – nebere. Když si člen nárokuje pixely až po upgrade, už další navíc nezíská – ZDE je nutno dávat velký pozor a rozmyslet si, co chceme!

S každým týdnem klesá množství pixelů, které můžete získat

Předpokládám, že pokud si umístíme pixely do dobrých a lukrativních destinací ve světě, jejich cena poroste a časem můžou virtuální pozemky získat zajímavou hodnotu v řádech desítek, stovek, možná tisíců Eur. Osobně bych byl raději, kdyby je šlo pronajímat. Máme výhodu první volby. Podobné online projekty už existují a ceny pozemků jsou zajímavé (např. Earth2).