Pohled na největší hru P2E (Play-to-Earn) na serveru Polygon

Planet IX je nový herní zážitek využívající blockchain a web3 hry k vytvoření spravedlivého a bezpečného ekosystému. Prostřednictvím tokenů IXT mohou hráči soutěžit za rovných podmínek bez ohledu na to, z jakého místa ve hře začínají.

Tokenomika zajišťuje, že každý má šanci získat odměnu na základě své účasti a přínosu ke hře. Společnost Nibiru Software, která za projektem stojí, použije výnosy z prodeje IXT na vývoj a vylepšování Planet IX.

Komunita a příznivci věří, že IXT je při své současné ceně podhodnoceným klenotem, což z něj činí atraktivní investiční příležitost. Ačkoli investice do kryptoměn není nikdy bezpečnou sázkou, zdá se, že společnost Nibiru Software podniká kroky ke zmírnění těchto rizik.

Rozhodli jsme se vyzkoušet Planet IX a podělit se s komunitou o naše názory v tomto článku. Naším cílem je poskytnout nestranný přehled o projektu a vyjádřit náš názor na ekosystém navržený týmem.

Co je Planet IX?

Planet IX rozhodně není podvod, ale hra, která chce hráče odměnit za jejich angažovanost. Jedná se o legitimní projekt se vzrušujícím potenciálem. Tým je dobře připraven a má pevný plán, jak zajistit úspěch projektu.

Planet IX je nová hra, která využívá technologii blockchain k vytvoření férového a transparentního herního zážitku. Tato technologie má potenciál způsobit revoluci v herním průmyslu. V této souvislosti se tým zavazuje, že ji využije k vytvoření největší hry, jaká kdy vznikla.

Technologie Web3 odlišuje Planet IX od ostatních her. Umožňuje týmu vytvořit skutečně decentralizovanou hru, která není v rukou jediného subjektu. Namísto toho je řízení projektu v rukou hráčské komunity.

Zakladatelé věří, že toto je budoucnost her. Tým chce pro svou komunitu vytvořit co nejlepší herní zážitek.

Výhody technologie Blockchain a herní platformy Web3

Cílem Planet IX je ukázat světu výhody technologie blockchain a web3 gamingu.

Co máme na mysli, když tvrdíme, že je tento projekt transparentní? Stručná odpověď zní, že hráči mohou vidět, jak se hra vyvíjí a jak funguje ekonomika. To je na rozdíl od tradičních centralizovaných her, kde hráči tento přehled nemají.

Technologie blockchain umožňuje novou úroveň transparentnosti a spravedlnosti ve hrách. V Planet IX mohou hráči soutěžit za rovných podmínek bez ohledu na svou finanční situaci. To je další problém mnoha her v této nice, které zvýhodňují hráče s většími finančními prostředky.

Cílem hry je také zábavnou a interaktivní formou vzdělávat hráče v oblasti decentralizovaných financí (DeFi). Hraním hry se hráči mohou seznámit se sázkami, ražením a dalšími pojmy, aniž by si to uvědomovali.

V neposlední řadě hra Web3 poskytuje hráčům novou úroveň vlastnictví a kontroly. Ve hře Planet IX hráči vlastní svá herní aktiva a mohou s nimi nakládat, jak se jim zlíbí. Naproti tomu v centralizovaných, konvenčních hrách uživatelé svá aktiva nevlastní.

Všechny tyto výhody jsou možné díky technologii blockchain a web3 gaming. Společnost Planet IX se snaží stát v čele tohoto nového a vzrušujícího odvětví.

Jak mohou noví hráči soupeřit se starými v Planet IX

Není žádným tajemstvím, že někteří hráči již do hry investovali tisíce dolarů. To jim samozřejmě dává určitou výhodu, ale vše záleží na tom, čeho chtějí hráči dosáhnout. Planet IX chce přilákat více hráčů s různou finanční situací a časem na hraní.

Jak tedy může nový hráč konkurovat některým starším a zavedenějším hráčům?

Klíčem je pochopit herní mechanismy a využít je ve svůj prospěch. Například jeden hráč s mnoha zdroji může půjčovat ostatním výměnou za odměny. To by poskytlo výhodu jak věřiteli, tak dlužníkovi.

Dalším způsobem, jak vyrovnat podmínky, je průběžně přidávat do hry nová pravidla a mechaniky. Díky tomu je hra spravedlivější pro všechny a zároveň je stále zajímavá.

Takže sečteno a podtrženo, ano, jako nový hráč můžete soupeřit se zavedenými hráči. Jen se nezapomeňte bavit a využívat herní mechanismy.

Pohled na dynamiku projektu
Planeta IX rozhodně není podvod, ale hra, která chce hráče odměnit za jejich angažovanost. Jedná se o legitimní projekt se zajímavým potenciálem. Tým je dobře připraven a má pevný plán, jak zajistit úspěch projektu.
Nyní, když jste o hře pochopili trochu více, pojďme se věnovat tomu, jak to celé funguje. Abyste mohli hrát hru Planet IX, musíte mít nějaký PIX. PIX funguje jako aktivum ERC-721, které ve hře představuje šestiúhelníkové pozemky Land.

K dispozici je 1,6 miliardy PIX rozdělených do pěti úrovní podle jejich reálných atributů a geografické vzácnosti.

Tokeny PIX můžete ukládat do své peněženky a kdykoli je vyměnit, prodat nebo darovat. Abyste mohli začít rozvíjet své PIX, musíte mít nějaké IXT. IXT je token ERC-20, který je základem pro všechny herní transakce. IXT také slouží jako token pro správu hry a pohání ekosystém projektu.

Posláním společnosti Planet IX je vzdělávat lidi v oblasti her Web3.
Jak většina čtenářů ví, budoucnost web3 gamingu vypadá velmi jasně. S vzestupem DeFi a NFT má tento prostor velký růstový potenciál.

Planet IX chce zábavnou a interaktivní formou vzdělávat o DeFi a web3. Hraním hry se můžete seznámit s více funkcemi v této oblasti.

Tým projektu také věří, že hry na web3 mohou být mocným nástrojem pro posílení ekonomické pozice. Blockchain poskytuje spravedlivou a transparentní alternativu v zemích se zkorumpovanými finančními systémy.

Partnerství Planet IX s Crowd1
Za projektem Planeta IX stojí společnost Nibiru Software. Tento projekt spadá do herní niky Play-to-Earn (P2E). V počátečních fázích tým navázal partnerství se společností Crowd1, aby uživatelům nabídl nákup do hry.

Ve spolupráci s Planet IX vyvinula společnost Crowd1 kampaně a nabídky pro své uživatele. Díky tomuto partnerství umožnili svým uživatelům přístup k jedinečným výhodným nabídkám herních předmětů a herních prvků.

Společnost Crowd1 je zavedenou online síťovou a marketingovou společností. Záměrem platformy je poskytnout členům po celém světě jedinečnou příležitost podílet se na ekonomice hraní. K tomu patří také kvalitní vzdělávání, vytváření mezinárodních sítí a přispívání k lepší digitální rovnosti na celém světě.

Je IXT nedoceněný klenot?
Komunita a příznivci Planet IX se domnívají, že IXT je podhodnocený token, protože projekt má velký potenciál. Při zvážení všech různých metrik, jako jsou denní/týdenní počet aktivních uživatelů, je jasné, že je zde velký prostor pro růst.

Kromě toho je vše ve hře NFT, což je další faktor přispívající k dlouhodobému potenciálu projektu.

Hodnotu IXT nakonec posoudí trh. Stojí však za zmínku, že některé projekty dosáhly významného růstu, přestože se nacházejí na medvědím trhu. IXT proto může být schopen udělat totéž.

Projekt zahajovaný ve fázi medvědího trhu

Společnost Nibiru software má solidní plán, jak zvládnout scénář, kdy nedosáhne požadované hodnoty IXT. Mají velkou pokladnu a neustále přinášejí nové zdroje příjmů, aby udrželi stabilitu společnosti.

Tým je také velmi skromný ve svých plánech a vždy hledá způsoby, jak zlepšit svou hru. Především se snaží přizpůsobit a růst, pokud se trh někdy obrátí proti nim.

Vzhledem k tomu, že se projekt spouští v době medvědího trhu, daří se Planet IX velmi dobře. Token klesl o 20 %, zatímco většina ostatních tokenů klesla o 50 %.

Závěrečné myšlenky – je Planet IX legální, nebo jde o podvod?

Planet IX se nezdá být podvodem, ale hrou, která chce hráče odměnit za jejich angažovanost. Jedná se o legitimní projekt se zajímavým potenciálem. Tým je dobře připraven a má solidní plán, jak zajistit úspěch projektu.

Naše zkušenosti při zkoumání tohoto projektu byly velmi pozitivní. Domníváme se, že tým přišel s atraktivním návrhem projektu, který stojí za vyzkoušení. Další informace o Planet IX naleznete na stránkách planetix.com.

Hra závěrem října vstupuje do své nové fáze Mission Control. Bude ji moci hrát každý. Pro úspěšný start hry potřebujete mít nainstalován doplněk prohlížeče Metamask (web3 peněženka) s jejíž pomocí se do hry přihlašujete po prvotní registraci. Ta není složitá, potřebujete prakticky pouze základní údaje a email na potvrzení.

Vyzkoušejte si ji zdarma na odkazu zde: https://1url.cz/sKgWI

Dosud vidělo:104Dnes vidělo:1