Obchodování spuštěno!

Dnes, 25.11.2021 byl spuštěn obchod s PiX v Planet IX, první zájemci začali obchodovat. Obchod je spuštěn v beta fázi, která má trvat do března 2022. Poté bude spuštěn pro veřejnost. Během tohoto období budou vývojáři vychytávat chyby a ladit program, aby byl co nejlepší. Pokud vám to uniklo v minulém článku, tak na síti Polygon (která je podsítí Etherea a běží na protokolu ERC-20) je nutno lokalizovat všechny dosud zakoupené PiX. Je jich cca 320 miliónů. Pro každý PiX je nutno vygenerovat jedinečnou adresu, aby se každý PiX stal NFT (jedinečným a nezaměnitelným tokenem). Rychlost je taková, že se generuje (razí) 1600 PiX za 30 minut. Než bude všech 320 000 000 vygenerováno, bude to trvat asi 6 týdnů.

Do 1.prosince by všichni měli mít přiřazenou peněženku Metamask ke svému účtu Planet IX a importován token IXT. Jak se to dělá je popsáno v článcích zde na blogu. Kdo to nestihne, má smůlu. Za každé pEur, za které máte zakoupeny PiX, byste měli obdržet 0,17 IXT. Ten se už nyní obchoduje na kryptoměnové burze a jak se mu vede, se můžete podívat ZDE. Časem by měla jeho hodnota stoupat, jak se bude zvětšovat počet obchodů a zapojení nových lidí do hry. Krátce po uvedení na burzu bylo jeho zhodnocení cca 35 %.

Nyní byl poskytnut první pool likvidity a s naším tokenem lze bezpečně obchodovat na Quick Swapu! IXT nyní může na Quickswapu koupit nebo prodat kdokoli: https://quickswap.exchange/#/swap?inputCurrency=0xc2132d05d31c914a87c6611c10748aeb04b58e8f&outputCurrency=0xe06bd4f5aac8d0aa337d13ec88db6defc6eaeefe.

Před provedením swapu/obchodu bych vám doporučil přečíst si a shlédnout několik videí na youtube, jak bezpečně obchodovat. Zde je dobré úvodní video o tom, jak spravovat swapy na Quickswapu – https://www.youtube.com/watch?v=3wy8TGJRUjk.

Každý se zde musí rozhodnout sám a udělat to, co mu přijde nejlepší, moje nefinanční rada zde zní: Držte si ho a připravte se na staking tokenu 1. prosince 2021, abyste získali více tokenů IXT.

Pro zvýšení viditelnosti a legitimity o IXT doporučujeme lidem, aby si vytvořili účet na https://www.dextools.io/app/.

a dávejte palec nahoru na IXT, který najdete zde:
https://www.dextools.io/app/polygon/pair-explorer/0x304e57c752e854e9a233ae82fcc42f7568b81180

Toto malé úsilí pomůže tokenu získat v těchto raných fázích trakci!

Nyní začíná skutečná cesta!

Vím, že je to pro vás všechny španělská vesnice a nechcete to ani číst, protože tomu nerozumíte. Pokud jste četli předchozí článek, tak jste se dozvěděli, že token MATIC, který je na síti Polygon platidlem, udělal za leden až květen 2021 celkově 13 300 % zisk.

Až bude mít náš herní IXT token za několik let hodnotu několika stovek dolarů, tak si tyto řádky připomeňte.

Kdo má zájem a koho to pustí, může vyzkoušet adresu https://wallet.pix.foundation

Jak by měl další vývoj pokračovat, je nastíněno v harmonogramu níže:

Důležité a toho si všimněte: od poloviny prosince bude zprovozněno Referral/Affiliate, to znamená, že budeme mít možnost pozvat do hry další lidi. Asi bude z těchto pozvání nějaká provize, možná v podobě zisku IXT tokenu nebo % z jejich platby ve hře, nevím. Ale je to asi nejdůležitější informace v tomto článku. Kdo je ve hře, získá vlastní odkaz, přes který se bude moci přihlásit nový hráč. Pokud bude nový hráč pozván současně členem Crowd1, možná si rozšíříme síť. Do Crowd1 se lidé u nás zrovna nehrnou, ale do Planet IX? Nevím. Buďte na to připraveni. Máme tu informaci jako první!

Dosud vidělo:283Dnes vidělo:1