PLANET IX NFT tombola je tady!

První tombola se koná tento pátek 5.11.2021 ve 12:00 UTC.

Co byste dělali, kdybyste vlastnili podíl na virtuální replice úžasné památky světového dědictví? Jak byste využili svou moc, kdybyste byli majitelem místa všeslovanského vzkříšení v Bonnu?

Tento pátek budete mít možnost to zjistit. Před přihlášením do Planet IX to bude po vás chtít ověřit email, tak se na to připravte a ověřte se předem.

Představujeme vám NFT Raffles: vaši příležitost vlastnit podíl na památce NFT PLANET IX! Co jsou tyto tomboly zač a jak budou fungovat? Za každý uplatněný voucher v hodnotě 400 a 2 500 pEUR obdržíte lístky do tomboly. Tedy 400 poukazů se rovná 80 vstupenkám a 2 500 poukazů se rovná 750 vstupenkám. Maximální počet vstupenek, které můžete zadat, je 100 a celkový limit povolených vstupenek bude 100 000. Ujistěte se, že jste maximalizovali své šance, protože pro tento orientační bod bude k dispozici celkem 7 akcií!

Tyto tomboly budou probíhat každý pátek až do oficiálního spuštění hry. Každý týden se bude losovat jiný mezník NFT.

Tento týden bude orientačním bodem NFT místo vzkříšení Omniphonic. Přihlašovací okno bude otevřeno 24 hodin před začátkem tomboly.

Jak vzrušující to je!?! Pokud jste uplatnili poukaz v hodnotě 400 a 2 500 pEUR, jste již ve hře o podíl na nádherně navrženém, ikonickém světovém místě. V závislosti na své poloze na mapě světa vám tyto významné NFT mohou poskytnout obrovskou moc ve hře. Když vlastníte podíl v orientačním NFT, získáváte odměny, díky nimž je hra ještě lukrativnější! Čím je NFT vyhledávanější, tím menší je šance na výhru.

První losování se uskuteční tento pátek 5. listopadu 2021 ve 12:00 UTC.

Blížíme se k oficiálnímu spuštění, a pokud budete mít podíl v přelomovém NFT, budete mít nedostižnou ekonomickou výhodu a budete moci vydělávat na provizích z obchodů na trhu! Nenechte si ujít první slosování již tento pátek!

Bohužel než jsem dopsal článek, tak všech 100 000 lístků do první tomboly bylo vyprodáno za 5 minut !