Exkluzivní PLANET IX Nifty Tiger NFT

Pokračujte ve hře PLANET IX s exkluzivní speciální edicí Super NFT!

Na počest vydání dronů PLANET IX vzniká výkonná a exkluzivní kolekce 5 jedinečných Nifty Tigerů!

Nifty Tiger je název kolekce z řady uznání PLANET IX od vydání Dronů.

Ambicí je vyzdvihnout armádu výkonných uživatelů, kteří oceňují své obchodní vášně pomocí emblémů NFT. Vlastnictvím Nifty Tiger NFT se okamžitě stáváte součástí komunity vnitřního kruhu a získáváte tajný přístup do skupin discordu pouze pro zvané.

Nifty Tigers jsou o užitečnosti a exkluzivním přístupu, což znamená, že každý NFT bude mít různé úrovně exkluzivního přístupu a aktivit prostřednictvím chytrého kontraktu připojeného ke každé úrovni, čímž jim bude poskytnuta užitečnost prostřednictvím metadat.

Majitelé Tygrů budou ctěni a uctíváni v celém mocném metaverzu PLANETY IX.

Exkluzivní discord servery budou přístupné pouze prostřednictvím vlastnictví Tigra. Majitelé Tygrů budou moci aktivovat speciální výhody v obchodě, jako je přístup k exkluzivním a mocným zařízením, a Nifty Tygři budou mít hodnotu na sekundárním trhu.

Tygři budou konečným signálem vynikajícího bohatství, dovedností a úspěchů.

Čím více balíčků Cargo Drop si koupíte, tím větší máte šanci tyto Nifty Tigers NFT získat.

Každý z Nifty Tigers NFT má různé úrovně, které vám poskytnou možnost získat exkluzivní přístup do vnitřního kruhu PLANETY IX. Čím vyšší úroveň, tím větší přístup budete mít. Tomu říkáme moc!

BRONZOVÝ

Pokud si zakoupíte 10 a více balíčků, získáte jedinečnou BRONZOVOU NFT PLANET IX Nifty Tiger s pozvánkou na čtvrtletní 15minutový videohovor s klíčovými členy NIBIRU.

STŘÍBRNÝ

Pokud si zakoupíte 50 a více balíčků, získáte jedinečný SILVER PLANET IX Nifty Tiger NFT s pozvánkou na čtvrtletní 30minutový videohovor s klíčovými členy NIBIRU.

ZLATÝ

Pokud si zakoupíte 100 nebo více balíčků, získáte unikátní GOLD PLANET IX Nifty Tiger NFT s exkluzivním čtvrtletním přístupem do Discord skupiny s klíčovými členy PLANET IX.

PLATINUM

Pokud si koupíte 500 balíčků nebo více, získáte PLATINUM exkluzivní PLANET IX Nifty Tiger NFT s exkluzivním přístupem do Discord Group s hlavními členy PLANET IX a nejsilnější den na NIBIRU s hlavním týmem.

PLATINUM PLUS

Ten, kdo si koupí nejvíce balíčků, získá exkluzivní Platinum PLUS PLANET IX Nifty Tiger NFT se speciálními uzavřenými událostmi super pozvánky.

Planet IX nám postupně představuje svůj herní plán a dělá vše pro to, aby to hráče bavilo. Cargo Drop balíčky, pro členy Crowd1 ve slevě za 199 € (potom budou za 399 €), nám kromě PIX přinesou i možnost ve hře získat další výhody a časem možná další výdělek.

Dosud vidělo:171Dnes vidělo:1