Start se blíží!

Od uvedení beta fáze v červenci 2021 uběhly 2 měsíce. Za tu dobu si prošla hra testováním, odlaďováním chyb a hledáním lepších řešení v beta verzi. Do dnešního dne bylo vydáno 11 edicí BETA Pack, tj. balíčků, které obsahují pixely, virtuální jednotky pozemků na naší Zemi. Ty můžete nakupovat z webového rozhraní, do kterého máme my členové Crowd1 exklusivní přístup jako odměnu za beta testování. Balíčky se nakupují za vnitřní měnu pEURO a mají různou hodnotu, ty, které jsou vydávány v beta fázi se prodávají po 5 a 50 pEUR. Vydávané edice za 5 pEUR jsou ve čtvrtek od 14 hodin SEČ, balíky za 50 pEUR v pondělí od 14 hodin SEČ.

Komu ještě zbývají nějaké pEUR v peněžence Planet IX, tak je nutno je utratit za balíčky do konce října. Poté pravděpodobně propadnou. Je to asi tím, že v listopadu se očekává uvedení hry pro veřejnost a účet bude možno nabít platbou přes kryptoměnovou peněženku.

Planet IX je jedna z mála strategických her, poháněna technologií blockchainu a využívající NFT. Bude to obchodní hra. Proto firma vydává tokeny, které si lidé budou moci nakoupit a používat ve hře. Zisk z prodeje tokenů půjde přes speciální nadaci do projektů, které podporují zelenou planetu. Tím bude hra přispívat boji s klimatickými změnami a pomáhat reálné Zemi vypořádat se s nepříznivým dopadem činnosti člověka, který ji poškozuje.

Neveřejná nabídka tokenů je na adrese https://www.pix.foundation , jejich cena začíná od 5 000 USD až po 100 000 USD. Do 30.9.2021 je lze zakoupit se slevou 66,74%, s každým dalším týdnem až do startu Planet IX se cena zdvojnásobuje. Pokud věříte v budoucnost NFT technologií a máte odvahu, můžete investovat. Po uvedení na burzu je očekáván prudký nárůst hodnoty tokenu, který by měl rovněž růst s časem. Tvůrci hry mají své plány na postupné uvádění jednotlivých modulů hry až do konce roku 2022. Vzhledem k obrovskému zájmu systém zkolaboval a tvůrci se zavázali první edici vydat za 1,58 USD pro všechny, kdo o to požádali.

Neveřejná nabídka tokenů bude postupně zdražovat:

Na obrázku níže je timeline, co bude následovat, omluvte kvalitu, pokud najdu časem lepší obrázek, tak ho vyměním, je z ruského serveru.

Rovněž na dalším obrázku je naznačeno, jak by měly probíhat finanční toky:

Pro srovnání s ostatními podobnými hrami slouží následující tabulka:

Jak vypadají měsíční obraty v tisících USD v podobně zaměřené hře Axie Infinity od jejího uvedení se můžete podívat níže:

Rozjezd Planet IX byl opravdu ostrý. Až tak, že překvapil její tvůrce a museli řešit problémy s nákupem pixelů. Ze začátku byly některé edice po 75 000 kusech vyprodány za 4 minuty. Nápor uživatelů byl obrovský, sám to mohu potvrdit, protože to bylo o tom být ve správný čas na internetu a mít štěstí něco koupit. Nyní už lze pixely nakoupit bez stresu, vydaná edice většinou vydrží 3-4 dny, než se vyprodá. Proto kdo se ještě neregistroval do Planet IX a má nárokované pixely, které nám členům Crowd1 rozdával podle úrovně našeho členství, má poslední měsíc na to, aby je uplatnil. Výhodou nás, členů je to, že jsme první u produktů, které bude Crowd1 uvádět na trh a jako takoví máme možnost o nich referovat a posouvat je dále. Pokud splníme další podmínky dle kompenzačního plánu, vyplatí nám za to provize.

Crowd1 udělá maximum, aby nás podpořil v našem podnikání, ale tu práci, že o produktu někomu řekneme, za nás neudělá. Kdo má zkušenosti s prodejem, ten je ve výhodě, obchodníci většinou umí produkt dobře nabízet, samozřejmě by měli podávat seriózní informace.

Osobně předpovídám Planet IX velkou budoucnost, ale na reálné výsledky a zhodnocení vložených peněz je nutno chvíli počkat, očekávám to až v průběhu roku 2024. To už budu v důchodu a budu s těšit na pasivní příjem 🙂 . Bude chvíli trvat, než se všechno rozjede, implementuje a vyprodají se všechny pixely, kterých je cca 1,6 bilionu. Nyní jich je prodáno cca 500 miliónů. Všechno chce svůj čas…