Samé dobré zprávy

Planet IX se rozjíždí a to je dobře. V tomto týdnu přichází jedna zpráva za druhou, proto jsem se rozhodl dosavadní novinky sesbírat a články z blogu a Crowd1 trochu utřídit. Možná to pochopíte ze stylu seznamu, který potom rozeberu

–  prodloužena akce na nákup dronů do 31.3.2022

– možnost vkladu (staking) IXT na termínovaný vklad se zajímavým výnosem

– soutěž v obchodování na Planet IX

–  Airdrop – vyplácení IXT beta testerům

K prodloužení možnosti nákupu exklusivního Cargo Drop s dronem vydal Crowd1 následující článek:

Revoluce play2earn pokračuje!

Exkluzivita Cargo Drop Super Promotion byla prodloužena do 31. března 2022!

Po 31. březnu nebude balíček 299 € Exclusive Pioneer Cargo Drop Package již nikdy k dispozici na trhu.

Nejsilnější propagace průkopníků PLANET IX byla prodloužena kvůli obrovskému tlaku na kampaň z celého světa, což vedlo k určitým zpožděním plateb na některých trzích.

V návaznosti na obrovský zájem o Cargo Drop Super Promotion a požadavky tisíců vedoucích a členů rozšiřujeme propagační akci tak, aby tak mohl učinit každý, kdo chce využít této příležitosti, která se naskytne jednou za život! Využijte této exkluzivní příležitosti do 31. března, 17:00 SEČ!

Staking

Možnost vkladu – staking spočívá v tom, že pokud vlastníte IXT na svém účtu Metamask v Planet IX, tak část z nich, které nevyužijete, můžete vložit do termínovaného vkladu, který se denně zhodnocuje cca 1,5 % (moje zkušenost: za první den = 1,843 % !!!).  Upraveno 25.3. : zisk postupně klesá, očekávám 4% na konci období (měsíce). Za 30 dní si můžete vklad vybrat nebo ponechat, aby se zhodnocoval dále. Tato možnost bude dostupná 24 měsíců, ale zhodnocení bude postupně klesat podle toho, jak budou přibývat lidé, kteří vloží svůj vklad. Do budoucna bude možnost vložit nejen IXT ale i kryptoměny Tether, Matic a později i svá teritoria v Planet IX, která vytvoříte obchodováním jako další NFT. Staking je dostupný na adrese https://ix.foundation/ a na diskusním fóru Discord je návod, jak vklad provést. Není to nic těžkého, stačí k výše uvedené stránce připojit peněženku Metamask na síti Polygon a potvrdit 2xpřipojení pro Matic a IXT. V Discord skupině Team CSM-Planet IX máme i návod v češtině. Nepředpokládám, že by někdo byl tak aktivní a chtěl zhodnotit svůj vklad cca 50% měsíčně, proto návod na staking nezveřejňuji. Ti kdo by ho využili, už ho dávno mají. Pokud by ale byl zájem, tak na Discordu Planet IX je video. Stejně pochybuji, že to někdo dočte až sem. O své peníze se nejlépe každý postará sám, svoje postupy a rady nikomu nenabízím. Nedávám investiční poradenstí ani návody. Když tomu nerozumíte, radši běžte od toho.

Soutěž v obchodování

Všichni aktivní AoC se automaticky účastní soutěže. Od 22. března ve 12:00 UTC, jsme začali sledovat vaši obchodní aktivitu a spustíme žebříček, kde můžete brzy sledovat svůj pokrok.
Pravidla jsou poměrně jednoduchá, budeme měřit tři parametry rovnoměrně:
– Celkové množství obchodovaných PIX
– Celkové množství ostatních obchodovaných s AoC
– Průměrná cena PIX v IXT — Čím vyšší, tím lépe
Budeme také sledovat vzorce obchodování, pokud uvidíme, že někteří lidé obchodují pouze mezi určitými účty, budeme tuto činnost ignorovat, aby byla hospodářská soutěž transparentní a spravedlivá pro všechny.

Odkaz na blog : https://blog.planetix.com/staking-airdrop-competition-time-38ebb4d55dbb

Tvůrci planet IX ve snaze hru “rozhýbat” vypsali soutěž, podmínky jsou na blogu na výše uvedeném odkazu.

Další soutěž o zajímavé ceny je vypsána na Discordu Planet IX, Karaoke – viz přepis z Discord níže.

🎉 🎤 Karaoke soutěž 🎤 🎉 Nyní je čas, abyste vy všichni agenti změny ukázali své úžasné pěvecké a výkonnostní dovednosti v naší nadcházející soutěži Karaoke! Úžasné ceny jsou v sázce, takže se ujistěte, že cvičíte a jste připraveni se připojit! 🏆 Nejlepší sólový výkon – Cargo Drop 🏆 Nejlepší výkon DUO – Cargo Drop 🏆 Nejlepší skupinový výkon (3 a více osob) – 4 tygří balíčky 🏆 Nejkreativnější – Cargo Drop + 1 tiger pack 🏆 Nejpodivnější – Cargo Drop + 2 tygří balíčky ✅ Zveřejněte své videozáznamy v 🎤 ・karaoke-soutěž kanál. Pravidla jsou následující: 🎆 Musíte vytvořit video se zvukem, kde vás můžeme slyšet zpívat spolu s přehrávanou skladbou, nebo jen zpívat píseň bez hudby na pozadí je také v pořádku. 🎆 Video musí být dlouhé alespoň 30 sekund a musíte v něm zpívat a vystupovat. Nejen sdílení ostatních lidí, kteří tančí nebo zpívají. PROTO musíte mít ve videu znamení, které říká “Planet IX” + vaše uživatelské jméno, se kterým jej odesíláte. 🛤️ Soutěž potrvá 14 dní, takže všichni máte čas na to, abyste se přihlásili! Soutěž končí 29. března 2022 13:00 🛤️ Na konci soutěže , a posoudí, kdo budou vítězové! 🎯 🎯 🎯 Hodně štěstí a nechte zpívat všechny! Nemůžeme se dočkat, až uvidíme všechny vaše úžasné, dobré a zábavné výkony :d jpeepo: ❤️

Airdrop

Ti z nás, kteří si v rané fázi hry zakoupili Gift kódy, kterými jsme si potom nabili peněženku v Planet IX a získali pEur na nákup balíčků, nyní dostávají slíbenou odměnu 0.17 IXT za 1 pEur, jak bylo slíbeno. Takže když se někomu se na účtu v Metamask objeví tokeny IXT, tak víte za co to máte.

Závěr

Planet IX ukazuje svůj potenciál. Kdo studoval plán na letošní rok “Roadmap” tak ví, co přijde a jaká překvapení na nás čekají. Ukazuje se to jako skvělá hra a umím si představit, že ten, kdo jí bude věnovat svůj čas, si může hraním vydělávat na živobytí. Těch možností a příležitostí bude přibývat. Když se kriticky zamyslím, tak převzala podstatnou část mého volného času, který jsem plánoval věnovat rozvoji Crowd1. Tak je návyková. Ale odměna stojí za to 🙂

Dosud vidělo:118Dnes vidělo:1