PLANET IX navždy změní online svět!

Chcete si dokoupit pixely do Planet IX?

PLANET IX 20 Days Pioneer Super Před uvedením na trh – Propagace!

První balíček PIX zdarma je nyní k dispozici – exkluzivně pouze pro členy Crowd1! Střední balíček má na rozdělení více než 20 000 PIX a stojí během této neuvěřitelné propagace pouhých 150 EUR za 20 000 PIX. Platba pouze v kryptoměně. V příštích dvou týdnech si členové Crowd1 mohou koupit tolik balíčků, kolik chtějí, a zajistit si své místo v PLANET IX! Komu se připíše pouze 100 PiX, tak ať nezoufá. Později je dodatečně připsán zbytek.

Planeta IX jednou za život a před spuštěním super nabídky dá všem členům Crowd1 šanci být první, kdo osídlí tento nový svět a zajistí si nejlepší základ v online sítích a crowd marketingu, a to ještě před celosvětovým super spuštěním PLANET IX.

Pioneer Promotion je platná od 26. května do 16. června nebo do vyprodání exkluzivní limitované nabídky 20 000 PIX Pionýrského balíčku PLANET IX.

Nenechte si to ujít! Navštivte svou kancelář nyní!

PLANET IX je vzrušující strategická hra postavená na výkonné obchodní platformě, která propojí digitální herní vesmír se skutečným životem. Hráči začnou nákupem a sběrem PIX, ale brzy se přesunou k nákupu, prodeji a obchodování PIX na trhu pomocí Bitcoinu.

Řečníci na akci v Dubai také odhalili úžasné Landmark PIX, digitální kopie nejslavnějších budov na světě a památky, které budou hráči vlastnit jako jedinečné NFT. Později planeta IX také dá hráčům šanci vyvinout svou sbírku PIX, aby zvýšili svou hodnotu! O NFT píšu na konci této prezentace.

A konečně, PLANET IX věnuje procento konkrétních transakcí nadacím, které sázejí stromy po celém světě, kromě dalších neuvěřitelných iniciativ, které mají pomoci v boji proti změně klimatu a snížení emisí uhlíku.

Hraním chytře má každý hráč stejnou šanci na odměnu a přinese planetě skutečné výhody!

Tohle je jen začátek! U videa níže si zapněte české titulky v automatickém překladu.