V pátek 27.8.2021 další výprodej!

Zpráva z diskusního fóra Discord – Planet IX

DROP VYPRODÁNO , jak jste si mohli všimnout. Abychom vám dali trochu logiky:
– Balení se vyprodala za 24 minut. V době, kdy jsme vyprodali 150 000 balíčků, jsme měli dalších 500 000 žádostí o koupi.
– Některé z těchto žádostí podal stejný uživatel dvakrát nebo dokonce několikrát.
– Pro zařazení do fronty stačí 1 žádost na hráče. Možná 2 žádosti, pokud si to rozmyslíte a chcete si koupit více balíčků. Všechny žádosti podané později nemají při tak velkém zatížení žádný význam.
– Abychom nepřetěžovali servery, povolujeme zpomalovací režim, aby se požadavky vyřizovaly po 1.
– Skutečný čas, za který byl tento balíček vyprodán, byl 4 minuty a 42 sekund! To byl čas, kdy poslední kupující (balíček číslo 150 000) zadal svůj požadavek.

Jak jste si po tomto rozpisu pravděpodobně uvědomili, zátěž je během těchto 5 minut nákupu obrovská a my se snažíme přijít na to, jak to co nejlépe vyřešit pro budoucí výpadky, abychom předešli případným nedorozuměním. Abychom vám všem tuto situaci vysvětlili: pokud jste se pokusili zakoupit balíček ve 12:05 UTC, byl drop již vyprodán (na základě systému back-end fronty), i když se ve stavovém řádku na stránce dropu zdálo, že zbývají balíčky. Naším hlavním cílem před dalším dropem je ukázat vám to srozumitelnějším způsobem a omlouváme se za případné vzniklé zmatky. Na druhou stranu jsme SUPER rádi, že je o balíčky takový (šílený) zájem. Všichni jste úžasní a čísla nikdy nelžou, takže můžeme jen konstatovat, že tato cesta, kterou máme před sebou, bude velmi zajímavá a možná ještě lepší, než by kdokoliv mohl předpokládat.

Pokud jste si dnes nekoupili balíček, budete mít v pátek novou příležitost (u menších balíčků za 5 €) a později během fáze BETA tuto drop zónu také znovu přidáme. Hlavní prioritou, kterou nyní máme, je zajistit stabilitu všech našich systémů a kousek po kousku zvyšovat zátěž, ale také pokrýt celý povrch planety prostřednictvím našich 8 drop zón. Až bude toto hotovo (po skončení fáze Pack Drop 08 BETA – v pondělí 6. září ve 12 hodin UTC), přistoupíme k procesu opětovného navštívení VŠECH předchozích drop zón. V podstatě se nebojte, pokud jste si ještě nekoupili – vaše šance přijde a nezapomeňte, že jste všichni v tomto projektu ještě velmi brzy.

Tržiště je ve vývoji, začínají se formovat naše udržitelná partnerství, která budou oficiální, vyvíjí se implementace blockchainu, náš PIX token je také ve vývoji a brzy budou dropnuty první NFT. Dá se říci, že jsme teprve na začátku a další nadcházející měsíce budou z tohoto světa.

Právě jsme přidali 5€ balíček drop i na tento pátek:
– 75.000 balíčků
– Maximálně 5 balíčků na hráče
– Drop zóna 06:2 BETA (stejná zóna jako dnešní drop)
– Pátek 12:00 UTC (tj. 14 hodin středoevropského času)
– Včetně 5 PIX clusterů
– Doba trvání dropu je 1 den (pokud se nevyprodá rychleji)
– Neplatí pro hráče, kteří si zakoupili 23.8. (Drop Zone 06 BETA).

Všechny PIXy byly nyní vygenerovány z Drop zón 03 a 04. Pokud máte stále problémy s těmito dropy v inventáři, byli bychom rádi, kdybyste problém nahlásili v centru nápovědy Planet IX a my vám ho pomůžeme vyřešit.

Generování ze zóny 05 již začalo, postupujeme rychle a očekáváme, že zítra nebo pozítří bude hotovo. Brzy vás budeme informovat o dalších informacích.

Ve fázi rozšiřování BETA postupujeme super rychle a brzy se přiblížíme k hranici 200 000 hráčů. To znamená, že ne každý si bude moci koupit balíčky v každém dropu. Důvod je prostý, nemůžeme zatím přidávat další balíčky do dropů a doufáme, že všichni chápete, že je důležité tento projekt pečlivě škálovat a ujistit se, že všechny naše systémy běží hladce a jsou stabilní. V budoucnu plánujeme přidat do dropů více balíčků, ale do té doby to budeme kompenzovat přidáním dalších dropů později v BETA, aby více (a nových) hráčů dostalo příležitost získat všechny zóny.

Na závěr ještě malá připomínka k systému řazení do front. Po stisknutí tlačítka zakoupeno je váš požadavek zařazen do fronty. Není třeba se o nákup pokoušet znovu. Místo toho přejděte na stránku transakcí, kde uvidíte aktuální stav svého požadavku na zakoupení.

Takže – kdo nestihl v pondělí, má šanci v pátek. Jedná se o pixely v Evropě, proto budou zajímavé.