Cargo Drop 3 !

Exkluzivní a bezkonkurenční super nabídka a prodejní bonusy pro všechny členy Crowd1!

Nejvýkonnějších 100 dní všech dob začíná “Epickým upgradem zdarma” a nejmocnějším Drop nákladu všech dob na planetě IX!

Je čas vylepšit své podnikání v Crowd1 s PLANET IX super Cargo Drop!

Perfektní start do roku 2023

Sledujte, jak Kenny Nordlund a Jonas Werner odhalují fantastické informace o epické propagační akci Upgrade zdarma, silných partnerstvích, bezkonkurenčních kompenzačních plánech a nejsilnějším PLANET IX Cargo Dropu všech dob, který posune podnikání lídrů a členů Crowd1 na zcela novou úroveň!

Crowd1 a PLANET IX: silné partnerství

Crowd1 zvedá pokličku úžasné promo akce od PLANET IX – jedničky v Polygonu – a připravuje se na vydání Cargo Drop 3, jejich nejsilnějšího dropu všech dob! Hra je plná neuvěřitelných herních prvků a je to kapka, která vaši hru a podnikání tím nejmocnějším způsobem vylepší.

Nejmocnější a nejikoničtější super propagační kampaň všech dob! Nejexkluzivnější a nejcennější nabídka PLANET IX pro všechny členy Crowd1!

Je to zatím nejúžasnější kapka: PLANET IX Cargo Drop 3. Tento pokles má vše, co agenti změny potřebují, aby se dostali na vrchol v čísle jedna Play2Earn hry na Polygonu. S více než 400 miliony prodaných NFT je PLANET IX největší hrou Play2Earn NFT na světě! Připravte sebe a svůj tým na to, abyste se stali součástí PLANETY IX a ovládli svět!

Ujistěte se, že vy a všichni partneři ve vašem týmu si tuto příležitost nenechte ujít a použijte Crowd1 k získání přístupu k budování globální obchodní sítě s největší NFT hrou na blockchainu Polygon.

To vše najdete ve své Back Office Crowd1. Pokud jste se rozhodovali, jestli začít s Planet IX, tohle je dobrá příležitost. Zakoupením Cargo drop3 by hráči měli obdržet základní prvky do hry. Zejména se jedná o nový “kombajn” na sběr odpadu. Samozřejmě budu i další výhody, možná v ceně, GIFT kódech, protože se o tom píše.

Dárkové kódy, které mají být zakoupeny v Crowd1, a výsledné kupony s kódem by měly být uplatněny na PLANETĚ IX. Lze zakoupit více poukazů najednou (jeden poukaz se rovná jednomu Cargo Dropu). Pokud je zakoupeno tzv. “zvýhodněné balení”, musí být vykoupeno celé a nemůže být rozděleno na samostatné produkty. Bude platit 159 bodů za každý Cargo drop. Bude uplatněn prodejní bonus ve výši 35 EUR za každý drop náklad, který bude distribuován současně s potvrzenou platbou. Akce Cargo Drop 3 potrvá do 23. února 2023. Platnost poukazů vyprší 30 dní od data nákupu.

Pozn.: Oficiální cena na Planet IX bude 199 EUR za jeden Cargo Drop 3. Z toho mi vychází cena v Crowd1 164 EUR (199-35=164)

Hra je pořád ve stadiu vývoje a její zaměření je na udržitelnost a dlouhodobý pasivní příjem. Ten je vykoupen každodenní prací na Planet IX, v průměru tráví hráči v této hře  hodinu denně. Ale ti úspěšní mnohem více. Připravte se na to, pokud si během několika let chcete vybudovat základ pasivního výdělku. Nic není zadarmo.

Předpokládám, že všichni máte aktivovaný Status Elemental, několikrát se to tu zdůrazňovalo. Je hodně lidí, kteří to nemají potvrzeno. Nebudu je tu vypisovat, na zprávy nereagují.

Dosud vidělo:79Dnes vidělo:2