Mission Control

Nyní opravdu může hrát každý. Nepotřebujete PIX, drony a bůhví co, pravda je, že začínáte od nuly. Na stránkách planetix.com se můžete registrovat do hry, do prohlížeče si nainstalujete podporovanou krypto peněženku (doporučuji metamask), kterou potřebujete na potvrzování přihlášení. Krypto peněženku je potřeba nastavit, návod je ve starším článku na blogu. Na krypto peněženku je nutno vložit nějaké prostředky (kryptoměna MATIC) na poplatky za transakce a můžete se vrhnout do objevování tajemství hry. Doporučuji se přihlásit na Discord – diskusní fórum, kde je poměrně hodně informací. Nějaké informace jsou i na těchto stránkách pod tagem “planetix”.

Planet IX vstupuje do další fáze a doslova naplňuje jedno ze svých hesel: Play to Earn (Hrej a vydělávej).

Mission Control je centrum, které každému AoC poskytuje přehled o jeho herních aktivech. Prostřednictvím tohoto nového zobrazení mohou hráči snadno vsadit a odebírat aktiva a provádět různé herní aktivity. Posláním je hospodařit s odpadem prostřednictvím různých mechanik sázení, spalování a ražby za účelem vytvoření energie. Energetické NFT pak mohou být vsazeny na IXT v novém (největším) fondu sázek.

Pro začátek bude mít každý hráč ve svém Mission Control k dispozici 6 destiček a každá destička bude sloužit jako slot pro uživatele, aby vsadil své aktiva. Hráči se mohou rozhodnout, zda na své destičky řízení misí umístí PIX, teritoria, drony a zařízení. Na každé destičce mohou hráči vsadit jeden kus země (PIX nebo Territory NFT) a také jednu další techniku (drony nebo zařízení).

Tak se prosím připojte a vyzkoušejte všechny nové funkce. Další informace o tom, jak je řízení mise strukturováno a funguje, naleznete v tomto článku jako pokyny:

https://planetix.com/comms/MissionControl

Mission Control bude prvním krokem do metaverse Free-to-Play & Play-to-Earn a fond odměn za sázení aktiv v Mission Control bude největším fondem.

Dosud vidělo:67Dnes vidělo:1