Planet IX

Přeloženo z https://blog.planetix.com/

Jak jste si možná všimli, spuštění Planety IX bylo rozděleno do sledu událostí, které nakonec vedou k plně vydané NFT hře na globální aréně. Mnozí z vás se možná ptají sami sebe; Proč?

Nový vzhled a dojem z Planety IX

Pokud jste si přečetli naši bílou knihu, možná jste obeznámeni s termínem výše AoC – pro ty, kteří nevědí, to znamená Agenti změny. Jako hráč Planety IX jste zastáncem lepšího světa, šancí neopakovat stejné chyby, které lidstvo udělalo v minulosti, příležitostí vytvořit prosperující a ekologicky stabilní svět. Takže od nynějška “AoC” nahradí starý termín – “Planeteers“.

Nové logo TOKENU IX

IX Token

Konečně jsme nyní v řetězci a úspěšně jsme nasadili náš IX Token na všechny účty Planet IX, které připojily své peněženky Web3. Stále zbývá distribuovat přibližně 10 %, takže vyzýváme každého z vás, aby připojil své účty Planet IX k Web3. Níže najdete několik návodů, jak to udělat;

NFT Ražba

Jak již bylo zmíněno, rozdělili jsme naše bezprostřední nasazení v řetězci do tří po sobě jdoucích kroků. Nyní, když byl airdrop zahájen, bude druhým krokem přístup k vašemu PIX ve vašem inventáři a zahájení procesu nazvaného “Ražba”. Ve své podstatě “Ražba” je, když změníte digitální soubor (v tomto případě váš PIX) na digitální aktivum zaznamenané na blockchainu. Jakmile k tomu dojde, PIX se stane decentralizovaným, neměnným, nezastupitelným tokenem v síti Polygon.

DEX Listing & Marketplace Launch

Od úterý 23. listopadu 12:00 UTC otevřeme dva fondy likvidity na Quickswap s následujícími obchodními páry, které jsou k dispozici jako první:

Planeta IX

PLANET IX je strategie založená na blockchainu a obchodní hra s virtuální kopií naší planety jako jejím hracím polem.

 • Retroaktivní Airdrop pro první uživatele Planety IX
 • Fond sázek likvidity, kde mohou sázkaři získat odměny za poskytnutí likvidity.

Komunita a růst

Planet IX roste v utajeném režimu při vývoji obchodní hry založené na NFT, která se odehrává na virtuálním ztvárnění našeho světa s názvem Planet IX. V průběhu posledních 12 měsíců prodala Planet IX více než XX balení, která obsahovala xx množství PIX. Od dnešního dne, 22. listopadu, budou tyto PIX postupně raženy jako NFT a distribuovány do peněženek našich uživatelů.

 • 140 000 jedinečných adres peněženek způsobilých pro první Airdrop
 • Uživatelé z více než 100 různých zemí a národností
 • Více než 322 milionů prodaných PIX

Přidělení tokenu

Celkem bylo vyraženo 153 258 228 tokenů IX a budou přístupné během čtyř (4) let, počínaje 22. listopadem 2021 ve 12:00 UTC.

 • 20,00 % nebo 30 000 000 pro první uživatele jako retroaktivní odměny za airdrop
 • 5 % nebo 8 000 000 aktivním uživatelům, kteří splní určité herní milníky.
 • 13 % neboli 20 000 000 na Play 2 Získejte odměny, které jsou rozděleny prostřednictvím kombinace míry výhry, postupu ve hře a bodů za rozhodnutí uživatelů.
 • 2,50 % nebo 4 000 000 do státní pokladny společenství
 • 2,50 % nebo 4 000 000 na PIX sázení na fond likviditních sázek
 • 16,00 % nebo 24 000 000 jako odměna za Staking Pools
 • 16,00% nebo 24 000 000 komunitních investorů prostřednictvím zvýšení likvidity.
 • 6% nebo 9 100 000 pro první investory Planety IX.
 • 17,00% nebo 26 000 000 zakladatelům, zaměstnancům, poradcům a konzultantům Planet IX
 • 2,00 % nebo 3 000 000 budoucím zaměstnancům a konzultantům Planety IX

Odměny a staking pooly

Odměny ve formě IXT lze získat třemi různými způsoby: odměny za splnění herních cílů, prodejem PIX na Marketplace nebo prostřednictvím stakingu/poskytnutí likvidity. Všechny odměny a vsazené smlouvy fungují v 28denních cyklech, označovaných jako epochy. Během každé epochy mohou být odměny získané z fondů sázek likvidity vybrány kdykoliv.

Retroaktivní Airdrop

Počáteční úspěch Planety IX je výsledkem více než 400 000 členů komunity, kteří se aktivně podíleli na dropech balíčků a přispěli k ranému vývoji hry. IXT byl přidělen prvním uživatelům na základě snímku, který skončil 21. listopadu 2021 ve 12:00:00 UTC.

 • Veškeré nezasloužené odměny na konci Epochy 1 propadnou a automaticky se rozdělí do komunitní pokladny.
 • Další podrobnosti týkající se odměn za retroaktivní těžbu budou brzy zveřejněny.

Odměny za aktivitu na Marketplace

Částky odměn budou rozděleny uživatelům tržiště na základě vzorce kombinujícího zaplacené poplatky a množství obchodů provedených jednotlivými uživatelskými segmenty. Budou distribuovány na základě 28denního období po dobu čtyř let a nepodléhají žádnému převodu ani uzamčení. Ze všech obchodů generovaných na trhu, kde obchodovaný PIX nepatří do žádné oblasti kontroly Landmark. Obchodní poplatek vyhrazený pro každou epochu je stanoven na 2,5%. Zbylých 2,5 % půjde na adresu vypalování, takže token bude deflační.

Fondy likvidity

Aby se dále zvýšily účinky likviditní sítě a motivovaly se tvůrci komunitního trhu, budou odměny rozděleny těm, kteří se podílejí na fondu Likvidity Staking Pool. Komunitou poskytované LP tokeny budou k dispozici pro staking přes řídicí panel PIX Foundation, což poskytne stabilitu pro rychlost IXT.

Státní pokladna Společenství

Komunitní pokladna si ponechá využití, jak se držitelé rozhodnou, ať už se jedná o granty, nové fondy těžby likvidity nebo jakýkoli jiný program. bude v průběhu pěti let průběžně svěřena do státní pokladny Společenství.
K využití likvidity z komunitní pokladny bude zapotřebí hlasování o vládě. Další podrobnosti o spuštění řídicího panelu pro hlasování o zásadách správného řízení budou brzy sdíleny.

Investoři, stávající a budoucí zaměstnanci, konzultanti

Akcionářům, ředitelům, důstojníkům, zaměstnancům a konzultantům Planet IX a Nadace Nibiru budou vydány tokeny IX. 4,17 % je původně rozděleno, ale první 2 měsíce je uzamčeno ve smlouvě o převodu. Všechna smluvní ujednání vyžadují stejný systém, kde 2,08% z toho je přiděleno měsíčně a vydáváno každé 3 měsíce rovnoměrně po celých 48 měsících vydání. Všichni zaměstnanci a konzultanti budou také podléhat různým vlastnicím právům a povinnostem, které by mohly vést ke ztrátě jejich práv na další vest tokeny, pokud nebudou splněny tak, jak je stanoveno.

Open-source a auditované

Veškerý zdrojový kód inteligentních smluv pro smlouvy o zásadách správného řízení a fondy stakingu najdete tady.

Dosud vidělo:147Dnes vidělo:1