Planet IX vytváří nový rámec pro esporty

zavedením hraní na řetězci

Planet IX, největší projekt na Polygonu zaměřený na hraní za výdělek (P2E) a nezaměnitelné tokeny (NFT), uzavřel strategickou fúzi s převratným 3D uměleckým a herním studiem ArcadeNFT. V rámci této spolupráce bude Planet IX moci začlenit tolik žádaný inteligentní kontrakt vyvinutý společností ArcadeNFT.

V roce 2021 vyvinula společnost ArcadeNFT první inteligentní kontrakt svého druhu vytvořený speciálně pro on-chain P2E a hry typu hráč proti hráči, kde jsou pořadí, ceny a platby řízeny a plněny výhradně na blockchainu. Implementace kontraktu umožňuje on-chain kompetitivní hraní v ekosystému Planet IX. Umožňuje také společnosti Planet IX vstoupit na trh esportu. I když se jedná o nový druh esportu a herního rámce.

On-chain esporty umožňují bezpečnost na všech úrovních hraní prostřednictvím inteligentních smluv s on-chain závorkami a autonomními prize pooly. Jeho účelem je v podstatě odměnit hráče za jejich angažovanost převedením části všech herních transakcí do prize poolů. V praxi to znamená, že průměrný běžný hráč může při výhře ve hře Fortnite nebo Dota vydělat peníze prostřednictvím decentralizovaného systému.

Felix Bengtsson, marketingový ředitel a spoluzakladatel společnosti Planet IX, prohlásil: “Toto partnerství je vstupní branou pro další příležitosti, díky nimž bude společnost Planet IX považována za lídra v odvětví NFT a GameFi – spojuje strategickou hru s možnostmi esportu na řetězci.”

Nejikoničtější NFT, kterou ArcadeNFT přinese do Planet IX, je historický Genesis Pinball. Limitovaná edice NFT byla spuštěna v srpnu 2021 a uvnitř NFT se nachází hratelný pinball, který uživatelům umožňuje vstoupit přímo do samotné NFT na OpenSea a zahrát si hru. NFT Pinball jsou vůbec první hratelné herní NFT na řetězci a jejich držitelé obdrželi airdropy ze všech následujících vydání ArcadeNFT.

Po sloučení budou držitelé Pinball NFT dostávat airdropy Genesis Corporation NFT ve všech herních korporacích Planety IX. Držitelé Pinballu budou také zahrnuti do harmonogramu nabývání IX Tokenu, IXT, což je nativní užitkový token planety IX.

Ke sloučení došlo proto, že společnosti Planet IX a ArcadeNFT sdílejí stejnou základní myšlenku a názory na esport a hraní her. Všichni hráči, nejen nejlepší týmy a organizátoři akcí, by měli mít možnost vlastnit herní aktiva a získávat odměny prostřednictvím her.

ArcadeNFT bude společnosti Planet IX pomáhat v prosazování tohoto konceptu. Dlouhodobou vizí je umožnit P2E a kompetitivní hraní prostřednictvím NFT a chytrých kontraktů. Díky masivní podpoře trhu ze strany stávajícího ekosystému Planet IX bude zajištěno financování autonomních výherních fondů pro hráče na všech úrovních dovedností, až bude koncept on-chain gamingu v rámci partnerství dále rozvíjen.

O společnosti Planet IX
Planet IX je strategická platforma GameFi založená na NFT, kterou vyvinula společnost Nibiru Software. Je to vlastně sci-fi hra a metaversum. Je umístěna na Polygon Blockchain a má obrovské tržiště, mnoho korporací, prodejců a utilit, které pomáhají hráčům v jejich společné misi vzkřísit a obnovit celý svět. Hra je zdarma k dispozici na mobilních zařízeních nebo na stolních počítačích.

Tolik článek, který si v originálu můžete přečíst zde: Planet IX is creating a new framework for esports by implementing on-chain gaming (cointelegraph.com)

Co to znamená pro nás, hráče planet IX ? Obrovský potenciál, který nyní nedoceníme, protože málokdo tuší, o co se jedná. Tato implementace k nám přivede statisíce hráčů e-sports her, hlavně mladé, protože to je trh, kde se točí miliardy dolarů. V  budoucnu se máme rozhodně na co těšit. IXT půjde časem nahoru. Proto bych nakupoval, dokud je levný. (Neberte to jako investiční doporučení !)

Dosud vidělo:72Dnes vidělo:2