Převeďte si své peníze (tokeny), které jste získali uplatněním svých PiX v Planet IX do své peněženky! Níže uvádím postup, jak to udělat, je to snadné. Nutným předpokladem pro převod tokenů je, že:

  1. Jste si zakoupili nějaký balíček v Planet IX za zdarma nárokované PiX
  2. Máte ve svém prohlížeči instalovanou web3 peněženku Metamask (na kryptoměny)
  3. Máte peněženku Metamask připojenou k síti Polygon

Všechny předchozí kroky musíte absolvovat, abyste se dostali ke svému tokenu. Jsou popsány zde na blogu v samostatných článcích.

Upozornění: Převod provádějte na peněžence, kterou máte propojenou s Planet IX na síti Polygon! Pokud jste propojení udělali na PC a nyní se pokoušíte připojit z mobilu, tak se vám to s největší pravděpodobností nepovede. Jedná se totiž o JINOU peněženku s jinou adresou! Jestli chcete mít peněženku v mobilu, tak si ji generujte pomoci seed slov, která máte vygenerované v peněžence z PC a nakonfigurujte na síť Polygon a propojte s Planet IX. Potom můžete importovat tokeny.

Nyní k převodu:

Všechny transakce na Planet IX Marketplace jsou usnadněny nativním užitným tokenem IXT. Funguje na Polygon Mainnet a nyní, když Planet IX distribuovala tokeny, musíte přidat adresu tokenu do své Web3-Wallet (Metamask), abyste získali přístup k vašim zdrojům.
V tomto návodu vás provedu procesem přidání tokenu IX do vaší MetaMask.
Nejprve klikněte na “Importovat tokeny” v aplikaci MetaMask.

Vyberte Vlastní (Custom) token a mělo by se zobrazit políčko pro vložení adresy tokenu, jak je vidět na obrázku.
Do pole “Adresa tokenu” je třeba vložit adresu kontraktu tokenu pro IX Token. Jednoduše zkopírujte a vložte adresu níže.
Adresa tokenu: 0xE06Bd4F5aAc8D0aA337D13eC88dB6defC6eAEefE

Mělo by to vypadat jako na obrázku výše a po stisknutí tlačítka “Import” bude na vaší domovské stránce vypadat takto:

Blahopřeji! Nyní si můžete prohlédnout svůj celkový majetek IXT ve své Web3 Peněžence.

Dosud vidělo:464Dnes vidělo:1