Pasivní PIX

Chceme vám všem poděkovat za to, že jste součástí naší vzrušující cesty. Vytváříme něco opravdu krásného, a to je jen začátek.

Jsme v řetězci téměř jeden rok a výsledky mluví samy za sebe:

  • Nejlépe hodnocený projekt na řetězci Polygon
  • 11m PIX ražené
  • 40k+ aktivních hráčů každý měsíc

Čísla nelžou a naše ukazují, že v prostoru Web3 získáváme obrovské uznání jako jeden z nejsilnějších a nejslibnějších projektů. Naším cílem je vždy odměnit naši hráčskou základnu, která je aktivní a zapojená do komunity a hratelnosti, a proto se vždy pokusíme přidat herní mechaniky a funkce, které to odrážejí.

Aktualizace hry

Během posledních několika měsíců jsme obdrželi spoustu zpětné vazby a návrhů od naší komunity týkajících se PIX, které byly vyraženy pasivními vlastníky. Říkáme jim “spící agenti”. Neschopnost obchodovat s PIX může ztěžovat vytváření území a řešení tohoto problému je na našem seznamu úkolů již nějakou dobu. Proto přidáme další začleněné funkce, abychom pokročili v naší hře a pokračovali v růstu se zaměřením na poskytování služeb pro každého aktivního hráče.

Existuje také mylná představa, že cena PIX se časem zvyšuje. Vzhledem k tomu, že objem na trhu výrazně vzrostl, cena PIX se snížila. To je přirozený efekt a ukazuje, proč “spící agenti” těží z toho, že se zapojují do hry, budují území, prodávají PIX v geografických oblastech, na které se nezaměřují atd. To je nejlepší způsob, jak být úspěšný v Planetě IX – nedržet všechny PIX.

https://dune.com/planetix/planetix

Znovu zaveďte pasivní PIX

K vyřešení tohoto problému budou spící agenti dostávat aktualizaci a podporu pro opětovný vstup do naší platformy. PIX z peněženek, které neprovedly jedinou transakci, bude znovu zaveden do Cechu* za tržní ceny.

To znamená, že naše aktivní komunita si bude moci koupit PIX od spících agentů, které dříve nemohli dostat. A pokud se neaktivní hráč chce znovu připojit, bude mu vráceno stejné množství PIX, které bylo přerozděleno, takže věříme, že jsme našli spravedlivé řešení pro všechny zúčastněné.

Znovuzavedení PIX bude stabilní a pomalý proces, ale stručně řečeno, všichni naši aktivní hráči dostanou příležitost vyzvednout si nějaký cenově dostupný PIX a umožní hráčům získat chybějící PIX potřebný pro nové území.

Datum zahájení: 22. listopadu 2022

Všechny PIX od hráčů, kteří od 22. května 2022 nic neudělali, budou uvedeny na trh za ceny, které jsou v té době platné.

Pokud do hry znovu vstoupíte, váš nový nárokovatelný PIX bude k dispozici po dobu 6 měsíců od začátku této smlouvy. Jinými slovy, 22. května 2023 je poslední den. Hráči, kteří znovu vstoupí do hry po tomto datu, již nebudou mít k dispozici žádný PIX.

Opakuji: Pokud hráč nebyl aktivní ve hře od 22. května 2022, Planet IX si nárokuje váš nevyražený PIX a Guild bude znovu prodávat PIX na trhu za reálnou hodnotu. Hráči mají právo nárokovat si stejně oceněný PIX (tj. nový PIX a ne stejný) až do 22. května 2023, po kterém hráči toto právo ztratí. Vše, co musí hráč udělat, aby se vyhnul nárokování svého PIX, je začít hrát hru.

Všechny obdržené IXT (po zaplacení cechů) se vrátí zpět do ekosystému, zpočátku do teritoriálního sázení, ale potenciálně také do dalších sázek. Planeta IX si v rámci této iniciativy nenechá ani jeden IXT.

Jsme nadšeni, že můžeme znovu zavést pasivní PIX do naší herní struktury, protože přinese tolik potřebný PIX zpět do rukou našich aktivních hráčů, aby mohli být zakoupeni a používáni. Být schopen nejen nabídnout to za slušnou hodnotu, ale také přidat výnosy zpět do našeho sázkového fondu, aby se ještě více rozrostl pro všechny naše hráče, je win-win.

* Cech je organizace Web3, která se skládá z hráčů, investorů a manažerů. Jejich hlavním cílem je poskytnout zdroje, jako jsou herní NFT, hráčům, kteří si je nemohou dovolit. Hráči pak budou používat NFT v krypto hrách k hraní a získávání žetonů, které budou sdíleny s cechem.

Dosud vidělo:61Dnes vidělo:1