PLANET IX – Historická superpropagační akce CARGO DROP

Play2Earn prošel revolucí

Nejexkluzivnějších 5 Super dní v historii pro všechny členy Crowd1, kteří se chtějí stát průkopníky PLANET IX předtím, než PLANET IX půjde do prodeje všem lidem na celém světě!

Dnes (14. února) PLANETA IX oficiálně spouští propagační akci Cargo Pack pro hráče Crowd1. Jako průkopníci ve hře jste byli exkluzivně vybráni k účasti na této propagační akci – dříve než široká veřejnost. Zakoupení dronů je JEDINÝM způsobem, jak si zahrát a vydělat IXT!!!

Nezapomeňte však jednat rychle, protože omezený počet nákladních balíčků se rychle vyprodá – Záleží na KAŽDÉM DNI, HODINĚ, MINUTĚ.

Uživatelé, kteří si zakoupí Cargo Pack prostřednictvím Crowd1, budou zařazeni na bílou listinu, což znamená, že svůj Cargo Pack budete moci uplatnit na webových stránkách PLANET IX s výraznou slevou oproti všem ostatním.

PLANET IX vytvořila pro členy Crowd1 limitované a exkluzivní balíčky s Cargo Packem v počtu 10, 50, 100, 250, 500 a 1000 kusů.

V pátek (18. února) uvede PLANET IX Cargo Pack na trh pro veřejnost. Ten bude sice výrazně dražší, ale zvýší poptávku, protože si ho bude moci koupit více lidí. To znamená, že Cargo Pack se vyprodá ještě rychleji!

Máte 5 dní, než se otevře pro všechny, takže si nezapomeňte zajistit své drony dříve.

Cargo Drop se spouští dnes, 14. února

Den, na který jste čekali, nastal! PLANET IX dnes spouští Cargo Drop. Co je součástí dropu? Jeden Harvester Drone (pro sběr kořisti a získávání odměn); jeden Gravity Grade Tiger Pack s 375 PIX (v Asii: 10 Legendary; 50 Rare; 100 Uncommon; 200 Common; 15 Outlier); 25 IX Tokenů (pro nákup); 50 Regular a 5 Ultra Raffle Ticketů; a jeden Matic. Pro prvních 200 000 nákupů jsme nabídku ještě osladili: budou obsahovat Legendární PIX!

Exkluzivně pro partnery Crowd1

To vše je dnes, 14. února, exkluzivně k dispozici partnerům Crowd1 za úžasnou cenu 199 eur. Jak si o ni tedy můžete zažádat? Zakupte si exkluzivní dárkový kód ve své back office (viz odkaz níže) a uplatněte jej na PLANETĚ IX. Ty se rychle vyprodají, tak neváhejte! Vzhledem k tomu, že se jedná o dosud nejvýhodnější nabídku lístků do tomboly, měli byste si dárkový kód zakoupit právě teď!

Abychom vám nabídku osladili, při koupi dárkového kódu za 199 € získáte také 2 500 věrnostních bodů a 150 bodů za hodnost a váš sponzor obdrží 2 500 věrnostních bodů. To platí pro každý dárkový kód v ceně 199 €. Pokud je dárkový kód na pět balení, všechny výhody se násobí 5, pokud je dárkový kód na 100 balení, výhody se násobí 100.

KROK ZA KROKEM – CARGO DROP
Postupujte podle níže uvedených kroků a zakupte si Cargo Drops

1. Zakupte kód voucheru na webových stránkách Crowd1.
2. Přejděte na stránku planetix.com/drops a klikněte na “uplatnit poukaz” (Upozorňujeme, že bez připojené peněženky Web3-Wallet nebude možné poukaz uplatnit).
3. Budete přesměrováni na stránku https://planetix.com/wallet/redeem-vouchers – kde zadáte kód voucheru.
4. Po zobrazení zprávy “Gratulujeme, úspěšně jste uplatnili kód voucheru XXX” se vraťte na stránku www.planetix.com/drops a všimněte si, že se odemklo tlačítko “Nákup” (Purchase).
To také znamená, že peněženka Web3Wallet, která je připojena při uplatnění voucheru, bude ta, na kterou obdržíte náhradu 25 IXT / Pack.

5. Po kliknutí na tlačítko “Nákup” (Purchase)se zobrazí výzva vaší Web3-Peněženky k úhradě 25 IXT / Pack.
6. Potvrďte nákup ve své Web3-Peněžence.
Gratulujeme, nyní jste úspěšně zakoupili své Cargo Drops. Svého Harvester Drone si všimnete v sekci “Drone” v levém postranním panelu.

Dosud vidělo:130Dnes vidělo:1