Klíč k budoucnosti Planet IX

Planet IX se v beta verzi opravdu daří. Nyní byl spuštěn neveřejný prodej tokenů, podle posledních zpráv z diskusní skupiny na Telegramu má být cena pro všechny 1,58 USD za jeden token. Připomínám, že ti, kteří mají pixely z Crowd1 a nakoupili pozemky, tak za každé investované pEuro obdrží 0,17 tokenu. Příklad: nakoupili jste PiX za 400 pEUR, obdržíte 68 tokenů.

Tokeny v neveřejné nabídce bylo možno objednat na adrese https://www.pix.foundation a nyní jsou objednávky pozastaveny. Dost se o tom dočtete ZDE. Peníze, utržené z prodeje tokenů, budou pravděpodobně investovány do ekologických projektů, které spravuje nadace. Vše se o několik dní opožďuje, protože nákupní požadavky byly tak velké, že systém zkolaboval. Nejnižší cena za balík tokenů činí 5 000 USD, potom jsou balíky za 10 000, 50 000 a 100 000 USD a vlastní cena, která musí být vyšší, jak 100 000 USD. Poptávka je obrovská, už to naznačuje budoucí potenciál hry. Předpokládám, že cena tokenu půjde po oficiálním startu hry nahoru a v roce 2025 bude minimálně trojnásobná. Usuzuji tak ze srovnání podobných projektů, na které jsem narazil hledáním na internetu. Potenciál této obchodní a strategické hry je velký, není to hraní pro děti, ale pro dospělé. Prozíravě jsem zakoupil několik startovacích kódů, protože předpokládám, že nový člen ve white balíčku přístup k Planet IX nemá. Pokud se někdo zaregistruje do linie Team Csm, můžu mu tento kód poskytnout.

Nějak takhle bude vypadat rozhraní pro nákup tokenů, tvůrci zvažovali různé ceny podle investované částky, nyní vzhledem k problémům a zkolabování systému rozhodli, že cena bude jednotná, 1,58 USD/token v soukromém předprodeji.

VYLEPŠENÍ PLANETY IX
PLANETA IX má velké novinky!

Některé změny ve hře ji ještě vylepšily!

Po celou dobu beta fáze vývojáři testovali základní herní mechanismy a funkce, učili se a chápali, co funguje dobře, a prováděli změny, aby byl váš herní zážitek ještě lepší! Věříme, že PLANET IX bude největší hrou založenou na kryptoměnách na světě – a díky vaší zpětné vazbě během Fáze Beta se nám podařilo zajistit, že tomu tak bude. V blízké budoucnosti tyto změny implementujeme, čímž posuneme vaše hraní na zcela novou úroveň!

O jaké změny se jedná?

Mapování

Vylepšení způsobu vizualizace PIX a PIX clusterů na mapě. Aby bylo možné tuto změnu zavést, je třeba znovu vygenerovat všechny dosud distribuované PIXy.

Velikost klastru

Na nové mřížce se zobrazí pouze shluky, nikoliv PIX k PIX. Velikost shluků PIX byla rovněž upravena a nyní budou na mapě zabírat větší plochu.

Celkový počet PIX a NFT území: Díky nové mřížce a velikosti shluků PIX se celkový počet PIX na PLANETĚ IX sníží téměř o 50 %. To je vlastně velmi dobrá věc, protože NFT území bude mnohem snazší dosáhnout a budete moci mnohem dříve sklízet odměny.

Nová klasifikace úrovní

Nový počet PIX vedl také k výměně vzácnosti dvou typů PIX: Přírodní rezervace již není vzácná, ale neobvyklá, a metropolitní již není neobvyklá, ale vzácná. Až se všechny PIX znovu vygenerují na nové mřížce mapy, budete mít k dispozici stejný počet úrovní, ale oblast bude větší (zvětší se velikost shluků) a bude zahrnovat nová místa v zóně pádu. Větší velikosti shluků znamenají, že vám bude patřit větší část světa! Zde je uvedeno, jak se změní oblasti PIX:

Shluk PIX = NFT: Každý klastr PIX, ještě předtím, než je rozvinut nebo seskupen jako sektor, doména nebo federace, je již NFT. Pokud jste se zúčastnili několika shozů, znamená to, že již pravděpodobně máte v inventáři nějaké NFT.

Významné podíly NFT

Většina Landmark NFT bude ve spoluvlastnictví, což znamená, že vy a několik dalších hráčů budete mít prospěch z vlastnictví části NFT. To se promítá do generování odměn, které tyto NFT budou hráčům poskytovat. Akcie NFT budete moci na trhu libovolně kupovat, prodávat nebo s nimi obchodovat.

Ano, jedná se o zásadní změny – všechny jsou však ku prospěchu vás jako hráčů. Až budou tyto změny v blízké budoucnosti zavedeny, budete moci dříve čerpat odměny a hraní bude mnohem plynulejší. V souvislosti s těmito změnami jsme od vás obdrželi několik skvělých dotazů, na které jsme mohli odpovědět v naší nejnovější talk show Open Talks na YouTube. Určitě se podívejte!

Podívejte se na PLANET IX Open Talks na Youtube.

Základní tým PLANETY IX skutečně buduje planetu zítřka! Děkujeme, že jste s námi na této fantastické cestě. Pro více informací zamiřte na náš kanál Discord nebo na naše webové stránky.