3 minuty a konec

Další edice balíčků BETAPACK 03 byla vyprodána za rekordní 3 minuty. To je to, čeho jsem se obával. Tvůrci, poučeni předchozími nezdary, upravili přístupy na server tak, aby platily zákony přírody. Kdo zaváhá, nežere. Jinak se to ani nazvat nedá. Další šance je opět v pondělí ve 14 hodin. Zájem o Planet IX je obrovský. Už nyní je zřejmé, že se rodí nový fenomén. Kdo je člen Crowd1 a má možnost být součástí beta testování Planet IX, může od základu změnit dosavadní život. Ti, kteří celou dobu nadávají, jaký je Crowd1 podvod a cítí se podvedeni možná konečně pochopí, že jim firma nabízí příležitosti. Momentálně je to Planet IX, po čase to bude něco jiného. Lze buď naříkat, že nic nejde, nebo se něčeho chytit a něco dokázat. Nechápu lidi, kteří chtějí zrušit svůj Crowd1 účet, sleduji to v různých skupinách, kde jsem členem. Nepochopili nic. Možná pro ně lépe. Některé věci jim už jejich mozek nepobere. Mají svoje pohodlí, které nejsou ochotni vyměnit za nic. Takových je 95 % populace, takže většina. Ten zbytek určuje vývoj světa.

Ano, chce to něco obětovat, nejlépe peníze za nákup GIFT kódu do hry. Málo kdo má odvahu vkročit do neprozkoumaných vod.

Pokud se podaří tvůrcům hry realizovat všechny svoje nápady a i ty, které přijdou časem, máme zábavu po zbytek života. Nejsou to normální lidi. Normální lidé mají IQ kolem 100, ti borci jsou členy MENSA, takže nejsou normální. Mensa je organizace, sdružující osoby, které v testu inteligence schváleném mezinárodním dozorčím psychologem Mensy dosáhly výsledku v pásmu horních dvou procent populace. Což je asi IQ >130, pokud se nepletu.

Ukázka aukce balíčku betapack 03