Další edice vyprodána

I když jsem si říkal, že další prodej Beta balíčků pixelů do Planet IX nesmím propásnout, opak se stal skutečností. Stejně uvažujících bylo podstatně více a už při startu registrací do prodeje byl server zahlcen tak, že spadl. Administrátoři to řešili zastavením registrací a navýšením výkonu serveru, a ti, kterým se potom podařilo přihlásit, měli možná štěstí, že si koupili nějaký balíček.

Nakonec se to podařilo i mě a jsem šťastným majitelem 4 balíků Beta Zone 2. Další balíčky jsou v odpočítávání, takže budu pokoušet štěstí znovu. Byl to opravdu fičák, jestli se 75 000 balíků vyprodalo minule za 92 minut, nyní to bylo za 35 minut. Každý balík za 50 PEUR obsahuje 50 PIX clusterů, tj. 5725 PiX. Nyní zbývá počkat, až se objeví možnost tyto pixely umístit do lukrativních oblastí v Planet iX.

Takže ti, kdo se do Planet iX registrovali (tato možnost ale není pro každého) a mají nakoupeno, můžou přemýšlet, kterou část pozemků v dané oblasti označí pro sebe (koupí).

Pro ty, kterým to nevyšlo je určena následující zpráva od Adminů.

Vzhledem k zájmu mnoha hráčů jsme se rozhodli přidat dalších 75 000 balíčků: Drop Zone 02:2 BETA začne zítra ve 12:00 UTC a potrvá 3 dny, takže máte spoustu času na získání balíčku nebo dvou. Limit je stále 50 balíčků na osobu a nákupy budou dostupné POUZE těm, kteří si dnes žádný balíček nekoupili. Doufáme, že to pro mnohé z vás vyřeší problém a že se nám podaří eliminovat některé naštvané obličeje, které jsme dnes zažili. Opět (!) mějte na paměti, že jsme ve fázi BETA, což znamená, že se podobné problémy budou vyskytovat. Děláme vše, co je v našich silách, abychom všem poskytli zábavnou hru, a doufáme, že to respektujete a věříte, že děláme vše, co je v našich silách, abychom vám poskytli férovou a vzrušující hru! Uvidíme se zítra : https://planetix.com/drops/47

další pokračování

další pokračování

Pro inspiraci ostatním posílám článek, přeložte si ho v google a určitě přečtěte. Odkaz ZDE.

A níže obrázek z účtu v Planet iX.

další pokračování