Kdo zaváhá, ne….

To jsem si povzdechl, když jsem si v klidu domova chtěl koupit první balíček do Planet iX. I Crowd1 o tom hned ten den napsal do News, nešly jim ani registrace, jak se přetížil server.

První balíček Planet IX se vyprodal v rekordním čase!!
VYPRODÁNO!

75 000 balíčků bylo pryč za hodinu a půl! Nenechte si ujít další předání!

Minulý týden se na světlo světa dostalo jedno z nejzajímavějších uvedení produktů v historii společnosti Crowd1: PLANETA IX byla vypuštěna! Přesně jak jsme očekávali, nejzajímavější online strategická hra na světě udělala pořádnou vlnu a už teď má tisíce přihlášených.

Jonas Eric Werner, zakladatel společnosti Crowd1, ji nadšeně podporuje:

“V Crowd1 nemůžeme být z budoucnosti PLANET IX nadšenější. Je to hra, která ovládne svět tím, že postaví nový. Od spuštění minulý týden se do ní zapojily tisíce hráčů. Budoucnost patří hrám založeným na kryptoměnách, budoucnost patří PLANET IX.”

Věděli jsme, že hra je revoluční, ale ani Crowd1 nemohl předpokládat, jak superrychle se beta balíčky PIX vyprodají. V pondělí ve 14:00 středoevropského času bylo vypuštěno 75 000 beta balíčků sestávajících z 50 clusterů po 5 725 PIX a každý z těchto balíčků se vyprodal za hodinu a půl. To je úžasné! Nevíme o žádné jiné online hře, která by toho dnes dokázala dosáhnout.

Podařilo se vám získat své beta balíčky včas? Pokud ne, máme pro vás skvělou zprávu:

Další balíčky budou k dispozici v pondělí 26. července ve 14:00 SEČ.

Opět budete moci získat PIX ze všech úrovní hry: Legendární, vzácné, neobvyklé, obyčejné a vyjímečné. Pokud budete hrát strategicky, můžete být superúspěšní. Tyto balíčky PIX však potřebujete – tak si je nenechte ujít! O tom, kolik balíčků PIX bude vydáno, vás budeme včas informovat 26. září.

Nezapomeňte zamířit na stránky www.planetix.com a buďte první ve frontě na získání beta balíčků!

Bohužel jsem zaváhal a první balík mi utekl, nečekal jsem takový zájem. Příště budu lépe připraven, doufám.