Důležité oznámení.

PLANET IX je připraven na plný přechod na Web3!
Zde je několik důležitých informací, které je třeba vzít na vědomí.

Společnost PLANET IX je připravena na důležitý přechod na Web3 a sdílí některé velmi důležité novinky a pokyny, které zajistí hladký průběh tohoto procesu. Co je Web3? Je to nejnovější iterace internetu založená na technologii blockchain, která nabízí bezpečnost a pohodlí při převodu majetku.

Agenti změny musí vzít na vědomí několik věcí, počínaje nahrazením přihlašování uživatelským jménem a heslem. Snímek vašeho účtu bude pořízen 13. května ve 12:00 UTC a peněženka připojená k vašemu účtu v tento den bude adresou peněženky, která bude použita pro všechny vaše nevyražené PIX. Peněženka Web3 je mnohem bezpečnější než tradiční přihlašování, ale měli byste zůstat chráněni tím, že nebudete klikat na žádné neznámé odkazy a nebudete nikomu sdělovat svou počáteční frázi.

Po pořízení tohoto snímku bude společnost PLANET IX dva týdny implementovat přechod na přihlašování Web3. Web3 vám poskytne skutečné vlastnictví vašich digitálních aktiv, ale také to znamená, že tato aktiva jsou neobnovitelná, pokud uživatel ztratí přístup ke své peněžence.

Po přechodu je třeba vzít na vědomí následující skutečnosti:

Po přechodu je třeba vzít na vědomí následující:

  • Všechny lístky do tomboly budou nárokovatelné na blockchainu (odhad: červen)
  • Všechny drony budou nárokovatelné v blockchaiu (odhad: květen/červen)
  • Veškerý odpad bude vyměněn za nový žeton odpadu (více informací naleznete zde)
  • Všechny zbývající pEUR musí být vyčerpány do 13. července (po tomto datu již nebude možné pEUR používat). Balení s pEUR bude žívé 24/7 až do tohoto data
  • Pokud máte účet bez jakýchkoli aktiv (pEUR, lístky do tomboly, drony nebo PIX) a nemáte peněženku připojenou k Web3, bude váš účet smazán 28. května

Navíc, pokud používáte stejnou peněženku Web3 pro více účtů PLANET IX, budou tyto po 27. květnu sloučeny do jednoho. Pokud chcete rozdělit PIX mezi několik účtů, musíte si ve své MetaMask vytvořit nové účty a přiřadit každý účet k samostatné peněžence Web3 před 13. květnem (viz odkaz na tutoriál MetaMask níže). V následujících případech od vás není vyžadována žádná akce: pokud máte stále bezpečný přístup k peněžence; pokud jste dříve ztratili přístup k peněžence, ale vytvořili jste novou, která je bezpečná a přístupná. Po pořízení snímku 13. května budou všechna aktiva UNMINTED připojena k vaší peněžence připojené k PLANET IX od 13. května; všechna aktiva MINTED (PIX, akcie Landmark, území a další) zůstanou připojena k peněžence, ke které byla původně připojena. Pokud jste ztratili přístup k připojené peněžence, bohužel je nebudeme moci obnovit.

To vše znamená větší bezpečnost vašeho účtu a větší autonomii nad vašimi digitálními aktivy. PLANET IX je na nejlepší cestě stát se jednou z největších her na Web3 a tento přechod je jedním z kroků k tomuto cíli! Nezapomeňte se přihlásit a přidat údaje o své peněžence PRÁVĚ TEĎ! Sledujte kanál PLANET IX Discord, kde se dozvíte všechny důležité aktualizace.

Dosud vidělo:116Dnes vidělo:1