Návod na aktivaci Travellia.

Travellia je produkt v C-Store (obchodu) Crowd1. Jedná se o rezervační portál pro ubytování ve více, jak 800 000 hotelích celého světa. Registrovaní členové mohou získat slevy na ubytování až 65%, v porovnání s podobnými portály typu booking.com, hotels.com, trivago apod. Na konci článku mám pro vás jedinečnou nabídku.

Pro získání slev je nutno být členem Crowd1 a mít produkt aktivován ve svém účtu C1. Lze si aktivovat měsíční, půlroční nebo roční členství, to záleží na každém, jaký balíček si vybere. Kdo má hodně přátel, kteří rádi cestují, tak jim dokáže nabídnout výhodnější podmínky, než výše uvedené portály. Do 31.8.2023 probíhá akce na zvýhodněnou cenu členství, která je dle druhu balíčku následující:

(první cena je cena v akci do 31.8.)

1 měsíc           29€        59€

6 měsíců      159€      269€

12 měsíců     299€     529€

V obrázkovém návodu si ukážeme, jak provést registraci. Je to jednoduché a není na tom co zkazit. Před vlastní registrací si promyslete, jaké členství vám bude vyhovovat a podle toho si v dárkových kódech (Gift codes) kupte Gift (dárkový) kód.

V Crowd 1 v Back Office vpravo nahoře najeďte myší na své jméno a z nabídky vyberte Gift codes – Travellia. Vyberte si dobu trvání členství a počet kusů (většinou jeden, pokud s kódy nechcete obchodovat) a vygenerujte platbu. Poté si zvolte způsob, kterým chcete zaplatit (bitcoin, USDT, platební karta a zaplaťte). Jen podotýkám, že poplatky za platbu kartou jsou poměrně vysoké, tak aby vás to nezarazilo.

Ve druhém kroku klikněte v Back Office – C-Store na produkt Travellia (tlačítko “Learn more”). Tímto se přesunete na registrační stránku Travellia, kde budete zadávat Gift kód. Členové Team CSM zpozorněte, v závěru článku obdržíte ode mě exklusivní nabídku !

Ve třetím kroku vyberte na aktivační stránce Travellia typ členství podle zakoupeného kuponu a vložte vygenerovaný GIFT kód. Potom klikněte na “Verify Giftcode”

Chvíli budete muset počkat, až se vygeneruje aktivace, nakonec se vám ukáže okénko se zprávou “Verified”, to znamená, že verifikace proběhla úspěšně a kliknete na OK.

Takto vypadá stránka po úspěšné verifikaci. V tomto případě se jedná o roční členství, díky němuž získáváte 24 kupónů na registraci nového člena do Crowd1. Kupóny mají omezenou platnost 15 dní. Dále na stránce vidíte stav svých bodů aktivity (AP), získané Ranking points, které vám zvednou úroveň v síti, svůj Residual bonus a body za prodej – Sales bonus. Záměrně je nezačerňuji, abyste věděli, co lze získat. Tyto body jsou ale ovlivněny typem zakoupeného balíčku v Crowd1, proto se určitě u každého z vás budou lišit. Dále na stránce vidíte číslo 24, což je počet kupónů (voucherů) pro registraci do Crowd1.

Exklusivní nabídka pro Team CSM!

Členové Team CSM (v mé linii) – pokud máte kamaráda, známého, nebo někoho, kdo váhá s registrací do Crowd1, tak vám s tím nyní pomůžu. Pokud se váš nový člen zaregistruje, bezplatně mu po jeho registraci zašlu kód na aktivaci účtu. Potřebuji pouze znát jeho uživatelské jméno v Crowd1, které si ověřím v naší síti a poté zašlu kód. POZOR – sami vidíte, že počet dní je omezený a budu se snažit kódy uplatnit do 15 dní , aby nepropadly. Proto dlouho nepřemýšlejte!

Pište, kontaktujte, volejte – využijte tuto skvělou příležitost, kterou vám nabízím za to, že jste ty tři roky vydrželi.

Otevírá se vám cesta k pasivním příjmům, tak nezaváhejte. Na rozmyšlenou máte pouze 14 dní nebo spíše méně, pokud se mi podaří kódy uplatnit dříve. Jak se říká, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Noví členové v našem týmu vdechnou nový život všem, kteří budou v linii nad nimi, takže nikdo neví, odkud se mu časem objeví body v Back Office.

Nepřemýšlejte a pozvěte do Crowd1 novou krev. Nic vás to, ani nového člena, nebude stát. Pokud mohu mluvit za ostatní členy, tak přemýšlejte tak, aby to nebyly mrtvé duše.

Pokud nevíte, kde najdete svůj zvací (registrační) link, tak vedle svého jména na úvodní stránce Back Office klikněte na “Invite”. Zkopírujte si svůj odkaz a pošlete ho známému.

Kdo se zaregistruje pod níže uvedeným zvacím odkazem, získá možnost bezplatné registrace do Crowd1 zdarma v případě, že budou dostupné volné Gift kódy. Vlastním jich pouze 24, takže omezené množství. Proto dlouho neváhejte, registrujte se a napište mi email, že registrace proběhla, abych vám mohl dát zpětnou vazbu.

zvací link: https://crowd1.com/signup/minercsm

Dosud vidělo:75Dnes vidělo:1