PŘELOMOVÉ ZPRÁVY! Travellia je LIVE!

Přečtěte si aktuální horkou novinku! Web Travellia.com je spuštěn pro veřejnost. Co to pro nás znamená? přečtěte si zprávu z Back Office:

Připravte se na cestování, úspory a výhody!

Nejnovější produkt společnosti C1 je nyní LIVE! Řeč je o super cestovatelském webu Travellia. Na její spuštění čekaly statisíce členů a ten den je tady! Nejenže tento produkt výrazně usnadní život, ale také silně zvýší možnosti příjmů všech členů!

Chcete se vydat na životní cestu? Nyní můžete s naším novým online rezervačním portálem Travellia, který vám zároveň přináší neuvěřitelné možnosti výdělku! Všichni členové C1 získají okamžitý přístup k exkluzivním superúsporám při rezervaci hotelů na více než 800 000 místech po celém světě. Kolik ušetříte? Až 65% slevu – exkluzivně na portálu Travellia!

Exkluzivní úvodní nabídka

C1 vám vždy nabízí úžasné příležitosti a my tak činíme i tentokrát s úžasnou úvodní cenovou nabídkou na portálu Travellia. Pouze do 30. srpna získáte všechny výhody Travellie – super úspory v hotelech a fantastické možnosti výdělku – v následující časově omezené nabídce předplatného: 1 měsíc za 29 EUR, včetně 5 AP; 6 měsíců za 159 EUR, včetně 30 AP (rozloženo na 6 měsíců; 5 měsíčně) 12 měsíců bude 299 EUR, včetně 60 AP (rozloženo na 12 měsíců; 5 měsíčně).

Nezapomeňte: u všech předplatných budou uděleny bonusy za přímý prodej, zbytkový bonus a body za aktivitu.

Všichni členové obdrží doporučující vouchery a AP odpovídající balíčku, který si zvolí (k dispozici je předplatné na 1, 6 nebo 12 měsíců). Za 1měsíční předplatné získáte 2 poukázky, za 6měsíční předplatné 12 poukázek a za 12měsíční předplatné 24 poukázek. Tyto doporučující poukazy získáte ZDARMA a budete je moci darovat všem zájemcům o C1. Než se tito lidé případně připojí k C1, budou moci vyzkoušet jeden z našich fantastických produktů. To vám usnadní prezentaci této výkonné společnosti a růst vašeho podnikání. Ano, toto jsou ty nejlepší nabídky a bonusy na světě – a také ta nejúžasnější příležitost k růstu vaší sítě a podnikání!

Co k tomu dodat? Kdo jezdí každoročně na dovolenou, může porovnat nabídky z jiných portálů a vybrat si tu svou dovolenou. Kdo má známé, kteří by toho mohli využít, tak koupí jednoho ze tří výše uvedených balíčků získá poukázku na vstup do Crowd1, kterou může svým známým věnovat nebo prodat. Kdo pravidelně cestuje, tak novou možnost určitě otestuje.  když se mu to zalíbí, může se díky vaší poukázce stát členem Crowd1. Skvělá možnost, jak si rozšířit svou DOWNLINE v Crowd1 (síť).

Co je skvělé? Členství v Travellia lze zakoupit v Dárkových kódech (GIFT CODES) a výhoda je, že kromě bitcoinu, USDT lze platit i bankovním převodem.

Další novinky a informace budu přidávat v aktualizaci tohoto článku.

Gift kódy, vyberte záložku Travellia, musíte si ve svém účtu najet vpravo nahoře myší na své jméno a otevře se vám kontextová nabídka.

Možnosti platby po kliknutí na Buy Now. Kdo má ve své peněžence dostatek bitcoinů nebo USDT , může zaplatit ihned, možný je i bankovní převod.

Travellia bude zřejmě skvělý produkt, na který čekalo hodně členů. Jestliže vlastníte slevové vouchery hotelů, které jste získali za ubytování, můžete je při objednávce uplatnit! Zaváděcí ceny platí do 30. srpna 2023 – viz obrázek. Možná, že budeme moci objednávat dovolené i pro své známé, ne jen pro sebe. Pokud se potvrdí úspory, které bude přinášet, možná si většina dovolí ročně víc, než jednu dovolenou 🙂

Dosud vidělo:75Dnes vidělo:1