Cestujte levně!

Travellia: váš favorit a vaše slevy

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY!

Všichni členové C1:

Připravte se na nejlepší online rezervační portál a nejlepší cestovní kancelář na světě! NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY! Po celý duben budou mít všichni členové C1 exkluzivní a bezplatný přístup k portálu.

Neuvěřitelné exkluzivní úspory pro všechny členy Crowd1

Vždycky jste chtěli jít na výlet na celý život? Nyní můžete s Travellia, vaším novým online rezervačním portálem. Travellia poskytuje všem členům C1 okamžitý přístup k exkluzivním úsporám na hotelových rezervacích na více než 430 000 místech po celém světě! To je až 65% sleva – exkluzivně na Travellia!

Připravte se na cestování a vydělávejte v jednom z největších průmyslových odvětví na světě!

Exkluzivní aktualizace! Travellia oficiálně startuje na začátku dubna pro všechny členy Crowd1! Crowd1 má skvělou zprávu: po celý duben budou mít všichni členové Crowd1 exkluzivní a bezplatný přístup k portálu. Jediné, co musíte udělat, je aktivovat jej ve vaší kanceláři a máte celý měsíc zdarma.

Od 1. května bude možné Travellii zakoupit ve vaší kanceláři. Máte na výběr ze tří různých super předplatných: 1 měsíc, 6 měsíců nebo 12 měsíců. S předplatným obdrží všichni členové bonus za přímý prodej, zbytkový bonus a body aktivity. 1 měsíční předplatné bude stát 29 €, se 3 AP a 2 BEZPLATNÝMI poukazy na doporučení. 6 měsíců bude 159 € s 18 AP a 2 ZDARMA Referral Vouchery za měsíc. 12 měsíců bude 299 € s 36 AP a 2 ZDARMA Referral Vouchers za měsíc. Nejsilnější a bezkonkurenční cestovní nabídky!

Neexistuje jednodušší způsob, jak si rezervovat oblíbená místa za nejlepší ceny! Získejte předplatné Travellia JEŠTĚ DNES a ujistěte se, že všichni členové vašeho týmu dělají totéž. Nejsilnější cestovní bonusy vůbec!

Tolik se píše ve zprávách v Back Office. Určitě stojí za to bezplatný účet na jeden měsíc vyzkoušet. Potom ti, kdo rádi cestují, můžou porovnat ceny pobytů v oblíbené destinaci s jinými ubytovacími portály. Registrace účtu pro členy Crowd1 není složitá, popíšu ji v následujících krocích.

Registrace a aktivace účtu Travellia:

Ve zmíněném článku v News v Back Office Crowd1 klikněte na modré tlačítko “Go to plus.travellia.com” . Budete přesměrováni na stránku aktivace účtu.

Na obrázku se vám zobrazí okénko pro vložení emailu, vkládejte ten, který máte registrován v Crowd1 ! – kvůli párování případných provizí. Když kliknete na vlaječku v pravém horním rohu, můžete vybrat region Evropu a v něm najdete i Českou Republiku. Takže si nastavte svoje prostředí.

Potom vyplníte svoje údaje , email a telefon, na které si v budoucnu můžete nechat posílat upozornění a nabídky, které si chcete nechat pohlídat. Potvrdíte, že jste člověk a ne robot, kliknete na tlačítko a odešlete. Na email vám přijde potvrzovací odkaz a aktivační kód. Buď zkopírujete aktivační kód a vložíte ho do příslušného políčka, nebo v emailu kliknete na aktivační link a máte registraci hotovou.

Vložením aktivačního kódu ho do příslušného políčka dokončíte registraci, pokud jste si účet už neaktivovali kliknutím na link v emailu..

Po aktivaci máte přístup ke svému účtu měsíc zdarma, tak se snažte tento čas neztratit a prohlédněte si, co všechno účet Travellia umí. Porovnávejte ceny s jinými portály, Travellia slibuje v některých případech až 65% slevy. Takže to může být dobrá alternativa na plánování dovolenkového pobytu. Nebo si koupíte placené členství a můžete prodávat dovolenkové pobyty známým, pokud to nebude omezeno na registrovaného uživatele. Soudím, že ano, protože jinak by to bylo až říliš výhodné. Referral kódy budou asi něco, co můžete někomu věnovat, aby se mohl registrovat. Určitě se k tomuto produktu v budoucnu vrátíme, až bude známo více informací.

Dosud vidělo:78Dnes vidělo:2