Události

Ve 29. týdnu jsme byli svědky výpadku systému, kdy se některým členům nedařilo přihlásit do Crowdu. Ti, kdo stihli potvrdit své body brzy ráno, je měli připsané. Další, kteří to nestihli, měli problém, protože se jim to v daný den už nepodařilo. Připisuji to tomu, že programátoři, kteří připravují systém na nové produkty a funkcionality, začínají pracovat kolem 9 hodiny (ve Švédsku) a vypustili aktualizaci, která nebyla úplně odladěná, pravděpodobně na některých počítačích byl problém se zabezpečením. To vedlo k tomu, že se nedařilo správně načíst veškeré soubory www stránky a ta se potom nezobrazovala správně. Kupodivu na mobilu jsem tento problém nezachytil, i když někteří tvrdili, že to nefunguje ani na mobilu. Asi záleží o typu zvoleného prohlížeče.

Někdo body stihl potvrdit, někdo ne.

další člen

další pokračování

Další událostí týdne bylo překonání hranice 33 milionů členů, jak o tom píšu v příspěvku ZDE. Crowd1 zaznamenal menší počet registrací, možná tím, že je léto a lidé mají jiné zájmy, už nesedí doma u počítačů, možná tím, že jich hodně čeká, co bude.

Pokračují registrace do planet IX.

V současné době je možnost vstupu pro členy se statusem Team Leader ***. V pondělí od 14 hodin budou zveřejněny další 3 sady balíčků PIX ke koupi pro ty, kteří už jsou zaregistrováni. První sada PIX byly vyprodána za 92 minut, přetížilo to server a sami vývojáři byli překvapeni zájmem o balíčky. Proto slibují, že na další uvedení budou lépe připraveni. Celá hra je ve fázi beta testování, proto je dobré, aby se různé chyby vychytaly před ostrým spuštěním. Aby tomu tak bylo, má komunita Crowd1 výhodu členství před spuštěním, za pomoc při beta testování budou naší odměnou po dobu testování výhodnější balíčky PIX, které zahrnují exklusivní destinace. Tak jsem to alespoň vyčetl z diskusního fóra Discord.

V krátkém příspěvku v News bylo rovněž připomenuta možnost objednávat dovolenky přes Life TRNDS. Text ve strojovém překladu přidávám:

Rezervujte si své další dobrodružství s LifeTRNDS!

Jak se svět znovu otevírá, miliony lidí po celém světě jsou nadšeny, že mohou znovu cestovat. Prozkoumat svět, vidět své blízké v zahraničí, ocenit planetu ve všudy.

Když si rezervujete další dovolenou, ujistěte se, že to děláte s LifeTRNDS, online cestovní kanceláří speciálně navrženou pro přidružené společnosti Crowd1. LifeTRNDS usnadňuje a zlevňuje rezervaci vašeho dalšího dobrodružství než kdy dříve, s exkluzivními slevami pro přidružené společnosti Crowd1.

Takže pokud jste si naplánovali dovolenou přes Life TRNDS a ne přes Booking.com, Trivago nebo jiné vyhledávače, dostanete za to i provizi.

Zaznamenal jsem na některých sociálních sítích v česku nespokojenost s tím, jak fungují leadeři v síti. Myslím si, že ke Crowd1 přišli nejdříve lidé, kteří neustále hledají nové projekty a systémy na výdělek po internetu. Navzájem se mezi sebou znají a komunikují. Logicky byli první, kteří zachytili novou příležitost a využili jí. Bohužel po rychlém výdělku je to přestalo zajímat. Přestali své členy podporovat a nesnaží se pracovat s Crowdem dál. Jedná se o leadery v pozicích Director a Manager, postupně se vytratili a přestali komunikovat. Nepořádají webináře a neseznamují členy s novinkami a s vývojem v Crowd1. Chápu, že to chce svůj čas a i trochu sebeobětování, aby člověk stíhal vše podstatné zachytit. Z toho potom vyplývají rozpaky a nechuť členů, kteří jsou v liniích takových leaderů, myslí si, že byli oklamáni, nebo že se dokonce stali obětí podvodu. Možná výjimka po dlouhé době je ZDE, ale je patrné, že některé informace nejsou úplně přesné a nejsou sbírány kontinuálně, patrně autor nebyl nějaký čas s Crowd1 v kontaktu. Ale díky alespoň za to.

Mohu vás ubezpečit, že web Team CSM bude pravidelně informovat svou síť o novinkách a vývoji v Crowd1. Web “oslavil” už rok fungování a je neustále aktualizován, oproti jiným, podobně zaměřeným. Postupně tyto stránky objevují lidé z celé republiky i ze světa. Možná jsme už v Česku nejlepší a to zavazuje. Pokud bych mohl doporučit jiné, tak ZDE. Jsou z naší sítě.

Skupina Whatsapp je a bude pouze pro členy týmu, nebudu tam přidávat cizí lidi, aby potom prudili a vylévali si svoje bolístky. Na takové lidi mám svůj názor. Denně strávím několik hodin vyhledáváním informací a ten čas je investicí pro vás, abyste měli zprávy z první ruky a nemuseli je hledat duplikovaně. Nebudu ten, který na svůj tým zanevře, jak jsem to naznačil výše. Malé dítě se nenaučí chodit měsíc po narození a naučit se číst a psát mu trvá roky.

Přivřete oči nad občasnými chybami v systému, které vznikají s jeho vývojem. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Dopřejme Crowd1 čas, aby se vyhrabal z plenek.  Pokuste se být mezi těmi, kteří jsou ochotni pro svou budoucnost něco udělat a nečekají, že “to přijde samo”. Věřím, že se nám to všem jednou vrátí.

Crowd1 je nadčasový projekt, který (jak jsem někde četl) přišel o 10 let dříve, než ho lidé stačí pochopit. Dává členům přístup k produktům a slevám. Učí lidi podnikat, zejména prodejem produktů a jejich referencí. Neslibuje investice nebo zisky bez práce. Proto byl nově spuštěn kanál, kde své začátky prezentují úplně obyčejní lidé a popisují, jak se dostali na pozice, na kterých nyní jsou. Ve videu níže si lze nastavit titulky do češtiny, můžete se přihlásit k odběru tohoto kanálu.

další pokračování

Hanna Kimblad, globální vedoucí oddělení událostí, zdůrazňuje důležitost učení se od špičkových hráčů:

“S United by Passion dáváme všem našim členům nástroje, které potřebují k tomu, aby se prosadili a dosáhli svých snů. Děláme to informativním, zábavným způsobem s naší vlastní talk show. Naším cílem je podpořit vás na každém kroku a naše zbrusu nová talk show může být nejnovějším – a jedním z nejcennějších – nástrojů ve vašem arzenálu.”