Od 7.12. do 11.12. půjde koupit voucher (GIFT kód) na registraci členství Miggster v backoffice ve vašem účtu za BP. A od 15.12. začíná MEGA promoakce. Na využití této možnosti mají členové jen 5 dní ! Věnujte někomu dárek k Vánocům – kupte voucher.

Na vysvětlenou – dosud se voucher dal koupit pouze přes kryptoměnu, nyní lze za peníze, které máte na účtu.

6 rychlých tipů, které vám pomohou rozdrtit turnaje

Miggster je jediná globální herní platforma, která vám přináší turnaje spojené s cenami velkých značek. Vyplatí se vědět, jak fungují, takže víte, jak vyhrát.
Tip #1: Začněme s tím, co je turnaj v Miggsteru. Turnaj je soutěž založená na hře spojené s cenami. Každý turnaj má datum zahájení a ukončení. Můžete se rozhodnout vstoupit do turnaje kdykoliv, pokud je to aktuální (živé).
Tip #2: Žádné dva turnaje nejsou stejné a hry se liší. Vítězství je jednoduché. Hrát hru, dosáhnout nejvyšší skóre na žebříčku, a vítězství je vaše!
Tip #3: Každý turnaj je spojen s jedinečnou cenou. Ceny se pohybují od populární značky zboží, zkušenosti, a dalších. Jediný způsob, jak vyhrát, je zvládnout hru a dosáhnou top v žebříčku.
Tip #4: Každý turnaj má svá vlastní pravidla, která se zobrazují na stránce turnaje. Hrajte podle pravidel. Tip: Když nebudete, Max a jeho kamarádi zakročí. A nemají rádi podvodníky.
Tip #5: Jakmile vstoupíte do turnaje, můžete hrát tolikrát, kolikrát chcete. Pamatujte si, že chcete získat nejvyšší možné skóre a hodnost na žebříčku, takže hrajte tvrdě.
Tip #6: Pokud chcete hrát v turnaji, do kterého jste se dříve přihlásili, můžete ho najít na kartě “Moje turnaje”. Dokud turnaj nevypršel, můžete hrát a vyhrát.
Turnaje Miggster dělají hraní ještě více obohacující. Vyhrajte je!