Crowd1 odstartoval dosažení hranice 20 000 000 členů do konce roku !

Prudký nárůst členské základny, které předjímal majitel Jonas Werner se stává skutečností. Počet členů Crowd1 po představení Miggster prudce roste a lidé hledají novou zábavu, když už budou muset sedět doma kvůli covidu. Pro váhavé a nerozhodnuté je to signál teď, nyní se láme chleba podruhé. S každým novým produktem lze očekávat nárůst dalších členů. Až se jednoho dne křivka zploští, ale nezastaví se asi nikdy. Vysoký počet registrací lze vysledovat zejména v Asii, která je hodně lidnatá. Podle vlaječek v účtu se Crowd1 daří zejména v Indii a na Filipínách. Evropa pořád trochu zaostává. Silná propagace běží v Rusku. Česká republika prakticky o Crowd1 ještě neví. Je na nás a i vás, abychom to změnili. Propagací produktů a sdílením obsahu těchto stránek pomůžete sobě a druhým pochopit Crowd1 a zajistíte si v budoucnosti pasivní příjem. Pasivní příjem – to je to, co potřebuje každý, aby se nestresoval z nejistoty v zaměstnání.

Lidé dospívají a umírají, předpokládám, že za nějakých 10 let bude počet členů stabilizovaný. Odhaduji ho na 1,5 – 1,7 miliardy, uvidíme, jak jsem byl přesný.

Už není nutné přesvědčovat někoho, jestli se “investice” 99 €  “pro sebe” vyplatí. Pokud chcete začít, asi nenastala lepší doba. Včasnou registrací můžete zachytit nástup dalších produktů, jeden z nich přijde ještě letos na Vánoce. Tak proč sobě nebo někomu jinému nenadělit dárek v podobě registrace?

Jako členové Crowd1 máme výhodu přístupu k novým produktům před jejich uvedením na trh v předstartovní fázi. Už nyní se těšíme na představení nového produktu 19.12.2020 – Epic lotto, sportovní sázení a trochu hraní o peníze pro dospělé.

Za 10 let budete mít z Crowd1 slušnou renta, kterou jednou zdědí vaše děti, popřípadě ji odkážete někomu v závěti. Pasivní příjem je to, co potřebujete !

Registrovat se můžete na této stránce.

Počet členů crowd1 po mně k 18.10.2020
Počet členů crowd1 celosvětově