Považuji za potřebné upozornit, že body, které se vám hromadí na účtu na jedné straně nejsou věčné ! Většinou se připisují body ze strany sponzora, nebo od vašeho podřízeného člena, který je aktivní a vy z toho také profitujete. Body ale po 5 – ti měsících, počítáno od 1. následujícího měsíce, kdy byly připsány, expirují.

To znamená, že pokud je nevypárujete novými registracemi a současně získanými provizemi, tak vám je odepíšou. Uvedu následující konkrétní případ z naší sítě.

Člen má na jedné straně 540 bodů a na druhé straně 10 440 bodů. Jak je možné, že nemá na jedné straně nulu? Protože má pouze jednoho registrovaného člena na jedné (pravé) noze a podmínka vyplacení provize a vypárování bodů je mít registrovaného alespoň jednoho člena vlevo a jednoho vpravo. Co myslíte, vyplatí se mu investovat a koupit někomu jako dárek na Vánoce členství v Crowd1 ? Na druhou stranu musím uvést, že člen v Crowd1 nevěří a veškeré body mu tam naskákaly aktivitou lidí v Team CSM.

Porovnejte:

1 x registrace White na chybějí místo = 99 € a připsání 90 bodů

vznikne následující počet bodů: vlevo 630 a vpravo zůstává 10 440

Po vypárování 1:3 = 630 + 3×630 = 2 520 bodů, Po přepočtu 2520/10 = 252

Provize za vypárování bodů = 252 €

Zisk z této jednoduché rovnice = 153 €

Ale pouze do konce roku. Po Novém roce většina z vás, kteří body udělali v létě, o tuto možnost přijde. A je to škoda. Zkontrolujte si své účty a zamyslete se nad tím, jestli nejste také podobný případ. Jestli nemáte někoho, komu by jste koupili dárek na Vánoce v podobě členství v Crowd1, který vám v konečném důsledku ještě něco vydělá.