World event 19.12.2020

Krátká informace ze světové měsíční prezentace Crowd1.

Nepadla žádná informace ani komentář o odchodu CEO Johana von Holsteina.

Miggster – předpokládá se, že do 5-ti let získá firma Emergy games 150 000 000 uživatelů – hráčů. Potom bude zvažovat vstup na burzu s kapitalizací 8 miliard dolarů. Pokud jí to vyjde, tak z toho Crowd1 získá 1 miliardu ! A my členové si ten  zisk rozdělíme podle kompenzačního plánu mezi sebe 🙂

Krátká informace o kompenzačním plánu pro prodej produktů – viz obrázek. Je tam uveden příklad prodeje produktu za 100 €, pro lepší pochopení způsobu rozdělení provizí. Z obrázku je zřejmé, že:

 • 20 % je určeno jako sleva pro kupujícího (i pro vás, pokud si kupujete produkt)
 • 15 % přímé náklady pro firmu, která produkt prodává
 • 65 % se dále dělí
  •  15% prodejní provize (pro zprostředkovatele – pro vás, pokud jste jím vy)
  • 25% do balíku aktivních uživatelů
  • 60%  sdílené provize do Crowd1, které se dále rozdělují:
   • 40 % residuální příjem
   • 40 % kvartální výplaty C1 Rewards
   • 20% provoz Crowd1 (na provozní náklady)

Krátká informace k systému provizí Active User Pool. Každý produkt bude mít svůj samostatný fond, na čerpání provizí máte nárok, pokud daný produkt aktivně využíváte – při nákupu produktu. Pokud jste přivedli nové aktivní členy (pochopil jsem, že celkem i s váma 5), tak máte nárok na kvartální provize z Active user pool. V daném období musí být uživatelem produkt používán, takže pokud má někdo v Miggster měsíční členství, tak vám to nepomůže.

Uvedení Epic1 lotto

Bude zahrnovat 6 světových loterií a kasin. Jedna osoba zakoupí lístek do hry pro svůj tým a bude hrát celý tým – 1 týden, výnos se bude dělit 50/50, tj. 50% pro osobu, která zakoupila lístek a 50% pro Crowd1 do Active user pool, pokud jsem to z první vody pochopil správně.

Lístky na hru budou k zakoupení v back office. Bude provedeno uvedení produktu na trh, asi s nějakou počáteční výhodou pro členy Crowd1. Koupě lístků začne od nejvyšších pozic – Ambasador – President – … a postupně se budou uvolňovat další. Takže nejnižší členství si chvíli počká…Zavedení bude trvat několik týdnů.

Členové Crowd1 získají 20 % slevu na nákup v šesti nejpopulárnějších mezinárodních loteriích.

Bližší podmínky a uvedení na trh se dozvíme asi později, přesný způsob distribuce jsem nezachytil.

Celý záznam World event si můžete prohlédnout ZDE, zapněte si titulky a v automatickém překladu si nastavte češtinu.