23.listopadu 2020 odstupuje Johan Staël von Holstein z funkce generálního ředitele a výhradního správce společnosti TIM a ze zdravotních důvodů opouští Crowd1 i organizaci ICT.

Samozřejmě, že já i rada respektujeme Johanovo rozhodnutí, ale zároveň si myslíme, že je škoda ztratit silnou osobnost s mnoha znalostmi. V každém případě bychom chtěli poděkovat Johanovi za jeho cenné příspěvky Crowd1 a popřát mu dobré zdraví a vše nejlepší do budoucna, říká Jonas Werner, zakladatel Crowd1.

Nově je Johan Westerdahl  jmenován výkonným ředitelem a je již dobře známý v organizaci vzhledem k tomu, že přechází z pozice obchodního ředitele.

V tomto bodě nebudou k výše uvedené zprávě komentovány žádné další připomínky.

Kontakt pro tisk: Mattias Tönnheim, +46 704-411914

Údajně odchází ze zdravotních důvodů. Doufejme, že za tím není rakovina. Protože pokud by to měla být předzvěst toho, že firmě se nedaří, bylo by to varující. V poslední době váznou výplaty členům, někteří čekají i 4 měsíce. Je to proto, že se výplaty kontrolují ručně a personál nestíhá, nebo proto, že nejsou peníze? Na tyto otázky nám odpoví příští rok. Osobně si myslím, že rozjezd nových produktů rozhýbe tento byznys tam, kde všichni chceme. Výplata 15.12. už něco napoví. Připravuji článek a zpravodaj, který vyjde asi 20.12.2020. Nepodléhejme obavám nebo panice. I když i mezi námi se najdou takoví “já jsem to říkal” …