Události v Crowd1.

Uplynulý týden se od minulého příliš nelišil. Pokračují přípravy na zveřejnění hry Emperor Knights, která má být revolucí v hrách tím, že vám bude vydělávat, když ji doporučíte někomu jinému a on si ji koupí. Cena bude rozumná a proto si myslím, že necelé dvě stovky dost lidí “oželí” aby se mohli zabavit a hlavně za doporučení vydělat, protože s “doporučujících'” pod sebou budou dostávat provize.  V závěru článku v druhém videu se o tom hodně mluví, proto silně doporučuji shlédnout video o čem vlastně Crowd1 a jeho produkty bude. Zejména ti, kteří už zapomněli, že mají účet, to může oslovit. Není to o přesvědčování, spíš jen pro připomenutí, o co všechno můžete v budoucnu přijít. Každý má možnost vybudovat vlastní zdroj příjmů z celého světa – to se také dozvíte ve videu. Mluví se mimo jiné o konci roku, jak vstup C1 tokenu, o kterém nikdo moc neví, zahýbe s hodnotou kryptoměn a zejména s tokenem IXT, který je navázán na Crowd1 přes Planet IX. Tuto příležitost může využít každý, kdo vlastní nový balíček. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na video a rozhodněte se sami. Peníze chce každý, tam se dozvíte, jak je možnost je získat.

Crowd1 – co se aktuálně děje?

Vytvořím to opět z přehledu uplynulého týdne ze zpráv v Back Office:

Pondělí 8.5.

Propagace koupě startovacího balíčku, který bude klíčem k portálu C Link a k tokenu C1.

Úterý 9.5.

Propagace hry Emperor Knights.

Rebel Nation společně s Crowd1 otřese světem Play2Earn s Emperor Knights!

Po 20 let se miliardy lidí bavily jen za hodiny, které každý den stráví online. Nyní mohou všichni lidé vydělávat peníze jen tím, že dělají to, co již dělají hodiny každý den!

Připravte se na nejsilnější bonusový plán Play2Earn všech dob!

Středa 10.5.

Weekly episode 8 –

V této epizodě zakladatel Jonas Werner hovoří o tom, jak úspěšné jsou prémiové produkty, jako jsou PLANET IX a Metaversy, a sdílí, jak úžasný nový cestovní produkt Travellia učiní život mnohem jednodušším – a vzrušujícím!

Mluví také o velmi očekávaném C1 super Tokenu a sdílí, že během krátké doby společnost dodá všem členům něco ohromujícího s tokenem C1!

Čas pro spuštění neuvěřitelné mobilní hry Emperor Knights, Play2Earn 3.0, která navždy změní online svět, se blíží – a samozřejmě Jonas o tom také mluví!

Čtvrtek 11.5.

Propagace Super Promotion, která končí 14.6.2023.

Získejte nejsilnější náskok před celosvětovým vydáním hry Emperor Knights díky propagační akci EPIC UPGRADE FOR FREE!

14. června Rebel Nation společně s Crowd1 otřese světem Play2Earn s revoluční Emperor Knights, první mobilní hrou, kde budete odměněni – a budete odměňováni – od okamžiku, kdy se zaregistrujete.

Pátek 12.5.2023

Propagace Super promotions, Travellia, upgrade Elements

Bezplatný upgrade aplikace Elements

Máte další šanci těžit z neuvěřitelné akce Upgrade prvků zdarma, která vám zajistí BEZPLATNÝ upgrade na další mocnou úroveň Elements, když se připojíte nebo upgradujete na startovací balíček Air Elements! Toto je vaše příležitost získat přístup k cenným, prémiovým superproduktům Crowd1 Web3 a tokenu C1 NFT ve všech balíčcích, nemluvě o vašem klíči k brzy spuštěnému superexkluzivnímu fondu Crowd1 Crypto Value Pool.

Sobota 13.5.2023

Opět propagace Super Promotions, prakticky stejné, co v pátek.

Neděle 14.5.2023

Weekly episode 9, v této epizodě popisuje J.E.Werner, jak je důležité aktivovat své lidi v linii, aby nezmeškali příležitost 14.6. – vydání první ze série her, které všem umožní dělat byznys jednoduše, jen sdílením referral kódu. Uvedením nastane to, co Crowd1 sliboval. Budeme mít možnost vydělávat jako affiliate partneři a to jen tím, že o hře někomu řeknete a on si ji přes váš odkaz koupí. Ve videu níže je propočet, jak za 14 dní lze vydělat 70 000 €, kdyby se reference šířila geometrickou řadou a každý den se registrovali následně 4 lidé na předešlé registrace. No, po pravdě, podívaná je to pěkná, ale kdo umí udělat takový marketink, aby si to hráči kupovali? Časem toho bude přibývat, bude na každém z nás, kdo dá ten nejrannější odkaz k registraci a bude stát na vrcholku registračního řetězce 🙂

Kupte si startovací balíčky Earth s obchodními body

Účinný způsob, jak se stát průkopníkem Crowd1, je použít své Business Points k nákupu startovacího balíčku Earth! Legendární startovací balíčky Crowd1 Elements mají vše a jsou dokonalým začátkem k ovládnutí světa Web3, kryptoměn a Metaverse.

Pro upgrade zdarma:

Startovací balíčky Earth nejsou součástí této propagační nabídky. Dárkové kódy zakoupené před začátkem propagačního období nebudou zahrnuty do propagační akce. Propagační akci Upgrade For Free nelze použít ve spojení s jinými nabídkami. Dárkové kódy pro propagační balíčky zakoupené během období propagační akce budou platné až do data jejich platnosti. Upozorňujeme, že upgrade z Fire Package na 5th Element Starter Pack není k dispozici jako dárkový kód. Vylepšení na balíčky pátého elementu bude možné pouze v případě, že byl zakoupen ohnivý balíček. Všechny propagační upgradované balíčky budou považovány za zaplacený balíček ve vztahu k bonusu “Strach ze ztráty”. Balíčky Upgrade pro bezplatné obsahují vše, včetně bonusových úrovní a dalších. Upozorňujeme, že bonusy, včetně Strachu ze ztráty, budou vyplaceny za placený upgrade, nikoli za bezplatný propagační upgrade. Například s upgradem Earth to Air bude Crowd1 upgradovat členy na Water zdarma, s bonusem vyplaceným za upgrade Earth to Water.

Pro BP Promotion: Pokud prodáte nový Balíček Earth za Business Points a máte již aktivní Fear of Loss, získá tento Balíček 50 % z peněžní náhrady za Balíček Země podle pravidel Fear of Loss.

Planet IX

Planeta IX brzy zahájí největší příležitost pro veterány i nové hráče, aby se probojovali do jedinečně sestavené soutěže Airdrop. Jedná se o airdrop, pro který hromadíme tokeny od konce roku 2022 a který budeme brzy připraveni rozeslat 5 000 000 IXT všem nejlepším účastníkům.

V současné době plánuje spustit velmi brzy soutěž s plným počítáním bodů. Započítány budou také všechny akce provedené před touto soutěží, což poskytne bonus hráčům, kteří zůstali ve hře aktivní konzistentně.

Za řadu akcí ve hře Planet IX získáte v této soutěži Airdrop body. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů, což každému hráči dává šanci zvýšit svůj příděl výsadků. A my se neuvěřitelně těšíme, že již brzy všem ukážeme celou šíři způsobů, jakými můžete získávat body, a to prostřednictvím jedinečného doplňku na webu, na kterém naši vývojáři usilovně pracují.

NETEMPIRE Genesis NFT – SPECIÁLNÍ UDÁLOST
NETEMPIRE Genesis NFT byl očekáván jako jeden z nejhodnotnějších genesis NFT. Již nyní má obrovskou užitečnost a my jsme vyslyšeli naši komunitu a zvýšili množství dostupných kusů genesis, aby mělo více našich hráčů šanci jej vlastnit.

Měsíční airdrop 1 000 PIX exponenciálně podpoří vaše obchodování a budování území. Pokud navíc po dobu trvání soutěže o airdrop vyrazíte minci a vsadíte svůj NE Genesis, získáte násobek získaných bodů, což vám dává větší šanci na zvýšení přídělu airdropu.

Dosavadní dojem z hraní Planet IX bych shrnul do samostatného článku, který plánuji vydat v červenci, u příležitosti uvedení PlanetIX v Crowdu. Byl bych rád, kdyby své zkušenosti popsali i další dva aktivní hráči, které všichni známe z naší skupiny na WhatsApp, aby to nebylo jednostranné hodnocení. Připojit se k Planet IX lze vždy, všechna aktiva, která pomůžou ve hře lze zakoupit na OpenSea, je to sice drahá záležitost, ale když se rozhodnete odejít, lze to prodat možná i za vyšší cenu, než jste nakoupili.

Registrovat do PlanetIX lze z tohoto odkazu: https://1url.cz/Irm5E

Závěr

Ve videu níže jsou dvě obchodní prezentace, které zpracoval Udo Deppisch. Bylo by dobré, abyste si v klidu prošli to delší video. Ten plánuje být v česku 23.5.2023 a kdo by měl zájem se s ním setkat, tak v telegramové skupině Crowd1 se sbírají žádosti. Asi k ní nemáte přístup, nejsem jejím správcem, proto můžete napsat email a já vás tam zaeviduju. Místo setkání se bude vybírat podle zájemců a jejich bydliště, aby to neměli lidi daleko (nějaký střed).

Překlad videí, které je za pomoci umělé inteligence sice není dokonalý, protože překládá i vzdechy, ale dá se to.

Je mi jasné, že většina nechápe o čem se vůbec mluví a co se na nás chystá. Ti odvážnější zariskují a skočí po příležitosti, ti zdrženliví si počkají, jak se to vyvine a naskočí možná později. Ale většina raději bude čekat, i za cenu, že ztratí všechny výhody.

Stále mi schází informace, jak pokračuje vyšetřování ve Švédsku a co se děje s Miggster. Planet IX funguje ( a něco málo vydělává), Mindoe funguje a rozvíjí se, Travellia startuje, Metaversy se připravuje a spuštění Emperor Knights se plánuje 14.6.2023. Takže Crowd1 žije a začíná naplňovat obchodní sliby.

V DPN je nová zpráva z 10.5.2023, tak si ji přečtěte. Je jen informativní, nic podstatného. Viz obrázek níže.

Dosud vidělo:104Dnes vidělo:1