Světová událost

V sobotu 27.3.2021 proběhla světová prezentace – World event – Crowd1. Je z ní záznam na videu, časem budou dostupné i české titulky, ty si potom přepnete v nastavení.

Co nám přinesl Crowd1?

Od dubna budou změny na webových stránkách a zřejmě i v naší back office kanceláři. U nových registrací budou jiné podmínky a ceny. Stávající odměny C1 Rewards, které získali členové za koupi balíčku už nebudou. Nahradí je Loyality points (body za loajalitu), které budou mít v platformě svoje využití. Se zakoupením daného balíčku získá člen i odpovídající počet Loyality points. Asi největší událostí je zahájení předstartovní fáze online hry Planet IX. Bude to budování virtuální planety, digitální kopie země, kde se bude obchodovat v kryptoměně a budete si moci zakoupit digitální pozemky “hexagony”, se kterými v budoucnu můžete obchodovat a nebo je využívat ve virtuálním světě k dalším ziskům. Od černého balíčku je až do pozice titan součástí balíčku i 1 hexagon Planet IX. Všichni stávající členové pravděpodobně získají výhodu možnosti přednostního přístupu a pozvání k registraci nových členů (asi podobně jako u Miggster). Uvedení na trh bude v řádu měsíců, bude se jednat o virtuální realitu, virtuální svět. Možnosti a fantazii meze nekladu, vidím to jako realizaci Matrixu v herní podobě. Informace budou postupně přibývat. Jonas Werner byl trochu tajemný a neprozradil všechno. Zkraje dubna, hned o dalším víkendu 3.4. bude následovat setkání leaderů v Dubai. Zde se asi dozvíme další informace.

Co znamenají změny pro stávající členy?

Potvrzování C1 Rewards jednou týdně zůstane. Ty budou propláceny co 3 měsíce. Nepředpokládám nárůst kurzu v nejbližších 2 letech. Spíše mírný pokles, pokud se potvrdí slova o stamilionech členů na konci roku. Takové množství lidí musí nejprve peníze vygenerovat, až později se mohou vyplácet.

Bude představen nový kompenzační plán odměn a výdělku v Crowd1. Napíšu o tom samostatný článek. V krátkosti – lidé budou odměňováni za aktivitu (Activity points) a každý člen bude mít možnost zařadit se mezi jednu ze tří pozic:

  1. člen crowd1, který využívá výhody produktů a slev v Crowd1
  2. členové, kteří budou odměňováni z prodejního bonusu za registrace nových členů a účastní se loyality programu nebo jsou aktivní uživatelé produktů
  3. členové, kteří se rozhodnou vybudovat crowd1 tým, získávají matching bonus, residuální bonus a odměny za registrace

Předpokládám, že Crowd1 v příštích letech odstartuje prudkým rozvojem členské základny, sám Werner předpovídá 100 milionů členů v letošním roce. Můžete být jedni z těch, kteří přinesou nové přímé registrace členů pod sebou. Časem přijde období, kdy se lidé budou přidávat k Crowd1 spontánně, budou akorát potřebovat zvací link. Proto buďte připraveni a řekněte o Crowd1 známým. nemusí se registrovat, je důležité, aby o vás věděli. Když přijde doba, že je někdo osloví, tak si možná vzpomenou na vás. A tehdy je zaregistrujete. Posílejte zvací linky přátelům. Jinak se přidají pod někoho jiného.