Novinky v Crowd1

Novinky v Crowd1 – budou nám sdělovány postupně. Novinek bude letos mnoho a pokud by je Crowd1 vypustil najednou, nestihli bychom se na změny adaptovat.

Jsou aktualizovány startovací balíčky, obsahují  nyní nové produkty a budou dostupné počátkem dubna – od 7.4.2021.

Obsahují produkty Miggster, Mindoe, Life TRNDS, Link Me, SoMe , Planet IX

Miggster – mobilní hry a turnaje ve čtyřech různých úrovních (již používáme)

Mindoe – vzdělávací systém a návody na podnikání, včetně zvukových nahrávek (podcastů), v češtině zatím nedostupný

Life TRNDS – plánovač a rezervační systém na dovolenou a ubytování, automobily, lodě, můžeme si jako členové uplatnit slevu za rezervaci dovolené, kterou nám daný balíček nabízí a k tomu nákupu využít i vouchery za Loyalty points (body za loajalitu)

Link Me – virtuální obchodní vizitka

SoMe – cloudové úložiště pro osobní potřebu a ukládání dat

Planet IX – online virtuální strategická hra s možností obchodování a výdělku

K těmto balíčkům můžeme jako členové získat Loyality body. Kromě bílého balíčku získáváme rovněž hexagon = 1 pozemek (podíl) ve virtuálním světě Planet IX

Obsah balíčků je následující:

Titanium Pro

cena 3990 € zahrnuje: 12 měsíců členství Miggster za 69 €, Mindoe za 1086 €, Life TRNDS benefit 500 € s celkovými benefity za 815 €, Link Me za 360 €, SoMe za 360 €, 1 hexagon Planet IX za 10% platby v BTC a 90 % platby BP, 30 000 Loyalty points

Titanium

cena 2499 € zahrnuje: 12 měsíců členství Miggster za 69 €, Mindoe za 1086 €, Life TRNDS benefit 500 € s celkovými benefity za 815 €, Link Me za 360 €, SoMe za 360 €, 1 hexagon Planet IX za 20% platby v BTC a 80 % platby BP, 15 000 Loyalty points

Celková hodnota 2 672

Gold

cena 799 € zahrnuje: 12 měsíců členství Miggster za 69 €, Mindoe za 1086 €, Life TRNDS benefit 100 € s celkovými benefity za 286 €, Link Me za 360 €,  1 hexagon Planet IX za 30% platby v BTC a 70 % platby BP, 7 500 Loyalty points

Celková hodnota 1 783

Black

cena 299 € zahrnuje: 12 měsíců členství Miggster za 69 €, Mindoe za 1086 €, Life TRNDS benefit 50 € s celkovými benefity za 115 €,  1 hexagon Planet IX za 50% platby v BTC a 50 % platby BP, 6 000 Loyalty points

Celková hodnota 1 252

White

cena 109 € zahrnuje: 12 měsíců členství Miggster za 69 €, Mindoe za 1086 €, Life TRNDS benefit 25 € s celkovými benefity za 75 €, 80% platby v BTC a 20 % platby BP,  5 000 Loyalty points

Celková hodnota 1 212

Nový věrnostní program začíná od dubna, novinky budou uvolňovány postupně. Distribuce Crowd1 Rewards končí, body nám ale zůstávají, zatím nebudou vyměňovány. Jednou za 3 měsíce budou propláceny směnným kurzem. Nově budou body za aktivitu a loajalitu. Čím aktivněji budeme v systému pracovat, tím více bodů za aktivitu a loajalitu můžeme získat. Existuje spousta lidí, kteří dosud jen sedí a čekají, že ty peníze odněkud přijdou.

Rozlišujeme mezi třemi různými typy členství

Zákazník (Customer)– může používat všechny produkty, registruje se zdarma, využívá výhody nákupů za slevy

Člen (Member) – tento člen může doporučovat nové členy, získává slevu na své produkty, získává prodejní bonus za to co prodá, nemá nárok na Matching bonus a Binární bonus, získává body do aktivního balíku uživatelů a má nárok na bonus Fear of Loss

Např.  Registrujete někoho kdo by si zaplatil Miggster a registroval dalších 8 členů Miggster, získal by prodejní bonus, bonus Fear of Loss, získá věrnostní program Loyalty, ale nezískává provize

Podnikatel (Entrepreneur) – může budovat tým, má všechny bonusy, získává své slevy, věrnostní program, Crowd bonus, Matching bonus, Residual bonus

Fear of Loss – pokud získáte 4 lidi s bílým balíčkem, získáte GIFT kód na bílý balíček zdarma

A podobně je to u dalších balíčků.  Pokud registrujete 4 lidi v kombinace s jinými balíky je GIFT kod v hodnotě nejnižšího balíčku.

Balíčky musí být do 14 dnů od registrace zaplaceny.

Pokud cestujete s Life TRNDS získáte za jednu rezervaci 1 AP, když hraje váš člen Miggster, získáte 1 AP, nebo za jeden nákup člena na Tribute získáte 1 AP, a tak podobně. Všechny tyto body jsou rovněž součástí aktivního balíku uživatelů – Active user pool a tohoto balíku bude jednou za čtvrtletí vyplácen zisk podle toho, kolik podílů jste získali. Pokud nejste uživatelem určitého produktu a zároveň  nebudete aktivní, tak z toho produktového balíku vám nebude zisk vyplácen. Proto doporučuji registraci a aktivitu ve všech produktech, které Crowd1 nabízí. Ne ke všemu ale máme přístup, např. Epic1 Lotto, Tribute apod. není v České republice dostupné, to však neznamená, že nemůžete mít člena v zemi, kde tyto produkty dostupné jsou. Pokud máte známé v jiných zemích, než v Evropě, nabídněte jim registraci do Crowd1, pokud budou produkty používat, získáváte body.

O aktivitě vašich členů budete mít přehled v back office. Podle barvy uvidíte, kdo je jak aktivní. Podle toho musíte se svými podřízenými členy pracovat. Jinak nebudete mít body za aktivitu. Tímto opatřením Crowd1 eliminuje podvodníky, kteří registrují členy, kteří možná o tom ani neví. Tady některým přibude trocha práce.

Crowd bonus

Do 6.4.2021 jsme jako členové z prodejního bonusu získali 70% na účet a 30% do C1 Rewards. Od 7. dubna bude vyplaceno 100 % na osobní účet (původních 70%), to je vidět i na změně počtů bodů v párování binárního bonusu a k tomu získáváme Loyality program podle úrovně našeho balíčku, kterým můžeme dále navyšovat za naši aktivitu.

Když si budete počítat bonusy tak si všimněte, že je změna u výpočtu, White už není za 90 bodů, ale za 60, zaplaceno dostaneme stejně jako předtím 12 €, ale v minulosti jsme 30% platby převedli na nákup C1 Rewards a nyní za to získáváme Loyalty Points

Takže vypláceno bude pořád stejně. Aby jste měli nárok na vyplacení provize, musíte mít registrováno 1 člověka vpravo, 1 vlevo a potřebujete mít 5 AP bodů v balíku uživatelů v aktivním měsíci. Jinak řečeno musíte mít 5 aktivních zákazníků. Nový člen, který začíná, ale má na splnění této podmínky 90 dní čas, což jsou 3 měsíce.

Pokud začne a bude registrovat jednoho vlevo a jednoho vpravo, získává provizi i v těchto 90 dnech. Pokud se ihned nebo do 14 dnů nový člen registruje jako nový uživatel do Miggster, získáváte rovněž 1 AP.

Pokud registrujete uživatele s bílým balíčkem, tak tento nový člen není automaticky aktivní u Miggster a Life TRNDS. Musí si tyto registrace udělat – aktivovat. Je na nás, abychom si to pohlídali, aby se noví členové do těchto produktů registrovali. Pro aktivní členy to přinese výhody. Kdo nevyvíjí žádnou aktivitu, nezískává věrnostní body a po roce mu bude zrušeno členství.

Matching bonus

Zde potřebujete určitý počet Directly sponsored – osobně sponzorovaných (vámi registrovaných) členů a potřebujete rovněž mít určitý počet aktivních bodů (Active user points). Více je zřejmé z tabulky.  Proč tomu tak je? Protože se našli lidé, kteří začali obelhávat systém a udělali si pod sebou dvě pozice, pod které potom registrovali nové členy a brali provize i z neaktivních fiktivních členů, když pod ně registrovali nové (reálné) členy. Našli se lidé, kteří se pod sebe opakovaně registrovali vícekrát, i když to není povoleno a okrádali systém (a poctivé členy) o výplatu Matching bonusu, což je poměrně hodně peněz. Proto se podmínky změnily.

Takže: Když vyděláte 100 € v binárním bonusu, můžete k tomu vydělat dalších 30 % v Matching bonusu tj. 30 €.

Residuální bonus

K jeho vyplacení potřebujete rovněž aktivní body. Více v tabulce. Bude vám vyplaceno podle vaší úrovně sítě a podle vaší aktivity a celkových získaných PIB – Point in balance, tj. za body z binárního (prodejního) bonusu. Je zde velká výhoda pro aktivní lidi, ti, kteří dosud nedělali nic a žili z toho, co v minulosti zaregistrovali a získali, nyní nebudou vypláceni a zůstane více na vyplacení pro aktivní členy. Měla by se zvednout výplata pro aktivní členy. To vnímám jako velkou výhodu a zároveň výzvu. Není to tak moc, co se po nás žádá.

Největší novinka – Planet IX

Stavba virtuálního světa, virtuální planety, jakési digitální kopie Země. Můžete vytvářet skutečné digitální světy. Např. postavíte další Louvre a přijde doba, když to někdo bude chtít vidět, můžete požadovat vstupné. Z peněz, které lidé budou platit v Planet IX, bude určitá částka směřována na nákup sazenic a na následnou výsadbu stromů – Green project. Crowd1 tak podpoří ekologický projekt zelené planety.

Předstartovní fáze Planet IX nyní začíná.

Začít by se mělo 7.4.2021 – sledujte svou kancelář. Postupně budou uvolňovány možnosti vstupu od Ambassadorů až po pozici Starter. Ti dostanou tuto možnost jako poslední. Na druhém obrázku níže vidíte hexagony, části planety, které si kupujete nebo získáte za registraci.  Později si můžete rovněž koupit půdu, zdroje, kompletně hotové a zařízené věci. Tyto věci můžete následně prodat. O hexagon můžete požádat pouze jednou zdarma ! Takže pokud se například rozhoupáte a vstoupíte v 15. týdnu, získáte hexagony dle úrovně 15. týdne – viz obrázek. Takže NEZAVÁHEJTE !

Plán získávání hexagonů zdarma

do startu projektu Planet IX:

Pokud požádáme nyní, získáváme podle typu balíčku mezi 13 – 130 hexagony. Další týden nato už je to o 10 % méně. Akce běží 13 týdnů – do startu projektu Planet IX. Pokud chcete získat co nejvíce hexagonů a máte bílý balíček, využijte upgrade za 777 € na TitaniumPro a až poté si zažádejte o hexagony. To je ten důvod, proč byla pro velký zájem prodloužena možnost upgrade do 6.4.2021.

Později už hexagony zaplatíte určitým % v Bitcoinech a určitým % v BP podle toho jaký máte balíček – viz výše.

Všechny další produkty už nebudou automaticky zdarma, ale budeme si je moci koupit, pokud budeme mít zájem.

Kdo stihne koupit nebo upgradovat balíček do 6.4.2021 získává balíček za lepší cenu, možnost získat více hexagonů, při platbě Bílého balíčku GIFT kodem nebo jiným způsobem získáte automatický upgrade na Black zdarma, při platbě Black a vyšších balíčků získáte upgrade o level výše pouze platbou přes kryptoměnu Bitcoin nebo Ethereum.

Jaké budou další zvýhodněné akce v dubnu – to se uvidí, ale asi už nepřinesou takové výhody jako nyní. Další informace budou postupně přibývat. V kalendáři akcí vidíte, kdy budou setkání leaderů, kdy budou uváděny produkty na trh a jaké produkty na nás čekají v prvním půl roce.

Co to znamená pro člena, který chce vydělat?

Podle typu svého členství v Network level (Starter – Team leader, …) je třeba mít určitý počet AP – aktivních bodů. To znamená pohlídat si, aby se každý člen registroval do Miggster a Life TRNDS. Je to zdarma, tak o nic nejde. U dřívějších registrací to bude záviset na tom, jak člen využívá produkt a jestli si zaplatil např. členství v Miggster nebo v určitém produktu. Výhoda je, že když chce někdo využít slevy na dovolenou v Life TRNDS, nemusí být placeným členem Crowd1, ale pouze se zdarma zaregistruje. I Miggster uvede na trh 4 různé úrovně her, z nichž některé budou zdarma a některé za peníze. Miggster Plus, který převezme roli konzol Playstation,  X-box, Nintendo apod. bude placený a přijde na trh pravděpodobně ve druhé polovině roku. V tom okamžiku začne prudký rozmach hraní na televizorech s internetem u těch lidí, kteří konzolu nevlastní. Miggster je vyjde, pokud předpokládám správně, levněji.

Loyalty points – body za loajalitu

Buďte aktivní každý den tak, že se přihlásíte do svého účtu. Podle toho, kolik dní v týdnu jste aktivní, tolik Loyalty points si následující středu potvrdíte ve Streamline ! Pokud jste aktivní každý den v týdnu od pondělka do neděle, tak se vám navíc body za aktivitu kumulativně sčítají ! Proto si tu linii nepřerušujte – viz obrázek.

Loalty points využijete jako vouchery při nákupu produktů v C-Store, popř. jiným způsobem, který nám nabídne Crowd1.

Jedno vypadá logicky – tzv. mrtví nebo neaktivní členové do roku “vyšumí” a pokud nebudou mít o projekt zájem, nebo nebudou využívat produkty, tak jim členství zanikne. O to více peněz zbude na rozdělení pro ostatní.

Kdo chce profitovat na Streamline bonusu, tak by denně měl projevit svou aktivitu – hraním v Miggster, kontrolou svého účtu nebo nějak jinak. Jak to uvidíme. Leadeři, jejichž členové “spí”, nebudou mít potřebné AP a tím i provize.  Věřím, že tyto změny akcelerují Crowd1 na vyšší úroveň, potěšující je zpráva, že kdo něco dělá, tak se mu to vyplatí a nemusí se honit jen za registrací nových členů. Ty registrace lze nyní dělat ZDARMA a pouze si pohlídat, aby nový člen některý z nabízených produktů využil nebo se v něm registroval.

Ale znáte náš národ. Když něčemu nerozumí, tak to nechce ani zadarmo. Možná jste na tom stejně. Proto se vzdělávejte, nepíšu tyto stránky pro sebe, ale abych vám a dalším lidem, kteří si to zaslouží, pomohl k lepšímu životu.

První víkend v dubnu je v Dubai setkání leaderů a tam se dozvíme více.

Je toho na vás moc? Nedivím se 🙂 Proto je zde Team CSM, abychom nepropásli ty správné příležitosti. Firma řekla, že produkty, které bude nabízet v roce 2025 ještě ani nevznikly. Tak rychle jde vývoj kupředu. Udržujte se ‘v obraze’ – vyplatí se vám to! Budujete rentu  pro sebe a pro ty, kterým to potom odkážete.