Reactive to Proactive

Hlavní téma celosvětové události bylo nabudit aktivitu lidí pomoci jim s jejich podnikáním v Crowd1. To znamená pracovat s předstihem (proaktivní) a nereagovat na to, co už tu je (reaktivní). Hodně se o tom mluví v celém eventu, záznam je ve videu.

Ode dne 3.7.2021 je oznámen start dalšího bonusového systému AUP, který byl představen na eventu v březnu. Najdete ho v záložce ‘Bonusy’ – ‘Active user pool’.

Nově budou změny v back office, které byly avizovány v březnu. Nyní uvidí členové ve své kanceláři back office aktivní body AP ( Activity Points), které budou přidělovány za aktivitu v kanceláři (např. denní přihlášení do kanceláře back office). Pokud to opomenete, tak nebude svítit zelená tečka a přeruší se týdenní řada. Když dodržíte denní aktivitu v  back office, budou se body za loajalitu (LP) načítat kumulativně. Změny by měly nastat v srpnu soudím tak podle timeline.

Fond aktivních uživatelů-Active User Pool

Fond aktivních uživatelů je jedním ze základních kamenů kompenzačního plánu Crowd1. Chcete-li brát provize, musíte být aktivní v některém z fondů, musíte během konkrétního měsíce udělat osobní nákup. Za každý nákup získáte jeden bod aktivity a také jednu duplicitní součást za každý z nákupů přímo sponzorovaných členů. Každý fond je rozdělen a vyplacen poslední den následujícího měsíce. Některé fondy, např. Fond zábavy, kde je produkt  Miggster, nabízejí 12 měsíců aktivity za předplatné.

Body aktivity se v AUP zužují nákupem produktů v C-Storu, ale používají se také jako kvalifikace pro odpovídající a zbytkový bonus.

Na časové ose níže můžete vidět barevné tečky označující váš stav pro každý měsíc v různých fondech.

Entertainment Pool – Fond zábavy

V tomto fondu najdete vše, co souvisí se zábavou. Pokud si zakoupíte předplatné na šest nebo 12 měsíců, máte zaručené body aktivity po celou dobu!

Produkty: Miggster, Planeta IX

AffilGO Pool – Fond AffilGO

Ve fondu AffilGO najdete produkty související se značkou AffilGO. Pokud si zakoupíte vstupenky Epic1 Lotto více než měsíc předem, obdržíte body aktivity i v tomto měsíci!

Produkty: Epic1 Lotto

Travel & Lifestyle Pool – Cestovní a lifestylový fond

Ve fondu Travel &Lifestyle Pool máte všechny produkty, které přinášejí do vašeho života to málo navíc! Pokud si zakoupíte předplatné LifeTRNDS Platinum, máte zaručené body aktivity po dobu 12 měsíců!

Produkty: LifeTRNDS, LifeTRNDS Platinum & Tribute

Co to znamená pro členy Crowd1 ?

Podle nového kompenzačního plánu – plán vyplácení odměn, je nutno mít pro vyplacení provize alespoň 5 AP (Activity points). Ty se vám zobrazují u každého Fondu, v češtině je to nazváno body činnosti. Za svou registraci, např. do Miggster získáte 1 AP a za každou registraci člena pod vámi rovněž 1 AP. Bohužel v České republice není z důvodu loterijní licence dostupné Epic1lotto, což nám neumožňuje získávání AP.  Další možností je registrace do dovolenkového programu Life TRNDs Platinum, kde jsou slevy až 80 % na dovolenou, ale v dnešní době, která nepřeje cestování, toho asi moc z nás nevyužije. Pokud vycestujete 2 x do roka na dovolenou do zahraničí, tak by se vám předplatné mělo vyplatit ve formě slevy a v získané provizi.

Z výše uvedených skutečností se nyní pro členy v česku jeví jako důležité propagovat registraci do Miggster, zvláště když je zdarma. Zábavní a herní průmysl v podobě platformy Miggster očekává prudký rozvoj v letech 2022 a 2023, nyní jsme první, kdo o tom ví, což je naše výhoda.

První výplata z AUP (Active user Pools = Aktivní balík uživatelů) bude 31.8.2021. Mělo by se to řídit pravidly, která firma zveřejnila na eventu v březnu a už jsem o tom psal zde. Změny, které byly představeny, tak začínají platit skoro po půl roce. Nedělám si iluze, že všechno půjde rychlým tempem. Je nutno sledovat svou kancelář, pokud bude nějaká nová informace, vydám k tomu článek s informacemi.

Planet IX

Start Planet IX byl potvrzen na 13.7.2021, do té doby je možno dokoupit pixely v rámci předstartovní fáze. Po uvedení už budou dražší. Byla prodloužena akce na zakoupení balíku 20 000 PiX, cena opět stoupla a nyní je 199 €. Po uvedení na trh bude tento balík stát 399 €. V eventu o tom hovořil manažer, který má na starost vývoj a implementaci krypta a NFT ve hře. Instrukce budou postupně zveřejňovány.

Dále bylo představeno video na propagaci peněženky Multiwallet, která je zaváděna podle dříve uvedené strategie. Bude to hlavní produkt Crowd1 a očekává se, že tuto peněženku do mobilu bude velký zájem mezi lidmi, bude se dobře propagovat.

Miggster – akce promotion pokračuje do 1.8.2021, aby si každý mohl vyzkoušet hry. Letos na podzim by se měl spustit Miggster Plus a později, možná ještě letos, Miggster Plus Premium. Ten by nám měl pod značkou Staxer umožnit hrát streamované hry z cloudu, jak je známe z televizních obrazovek  a konzolí, a které si kupujeme na DVD za drahé peníze. Po tomto uvedení se očekává prudký rozvoj firmy Emerge Games, která stojí za značkou Miggster.

Děkuji, že jste dočetli až sem. Je toho hodně, co na nás Crowd1 chystá v dalším půlroce a v letech 2022 a 2023. Nenapsal jsem a neřekl všechno, protože už tak mnozí z vás z toho máte zamotané hlavy. Ale pokud chcete peníze, tak se tomu budete muset chvíli věnovat. Z projevu Ambassadora je zřejmé, že vybudovat své podnikání v Crowd1 trvá cca 5 let, to je doba, než si utvoříte síť. Někteří to zvládli i za 90 dní, jak to udělali je řečeno ve videu, asi od 53 minuty. Bohužel pro nás je to v angličtině, ale lze zapnout české titulky. 

Možná o tom v budoucnu napíšu článek, až to nastuduji…

Ve videu v nastavení – titulky – automatický překlad si vyberte češtinu a máte české titulky…