Novinky týdne.

V tomto týdnu přibyly další novinky a událo se několik zajímavých událostí. Pokud se nedíváte do své back office, tak o nich nemáte přehled. Přihlašovat byste se měli alespoň jednou denně pro potvrzení Loyalty points (LP). Na konci článku popisuji proč. Tak pojďme se na novinky podívat.

Planet IX

V pondělí proběhla další edice pixelů Planet IX z oblasti Oceánie. Toto pondělní vydání bylo za cenu 50 pEUR a ve čtvrtek proběhla ta samá lokalizace, ale s cenou 5 pEUR za balíček. Považuji za nutné upozornit, že v edici za 50 pEUR je 11 400 PIX, což je téměř 2 x více, než tomu bylo v předchozích edicích, které obsahovaly 5 725 PIX. Vydání obsahuje 20 x Rare, 10 x Uncommon, 10 x Common a 10 x Outliers clustery. Nejsou už zde “Legendary” PIX, jak tomu bylo u předchozích vydání. Co jsou jednotlivé druhy PIX popisuji ZDE.  Podobné je to i u menšího vydání za 5 pEUR. Poptávka už poněkud klesla, protože v sobotu byly ještě obě edice ke koupi.

V následujícím 39. týdnu bude edice Severní Amerika. Kdo si chce v předstihu koupit pixely, může to udělat v back office, v sekci GIFT kódy si najdete Planet IX a vygenerujete si Gift kód. Jeho cena je 3490 BP, což je 349 € a na stránkách Planet IX (po kliknutí na 3 vodorovné čárky) ho v záložce Wallet vložíte do kolonky ‘Redeem Voucher’ jako ‘Voucher code’. Připíše se vám 400 pEUR na účtu Planet IX a můžete nakupovat 🙂 . Pro většinu lidí je problém, protože platba je možná pouze přes kryptoměnu. Ale jinak to ani nebude…

SWAP info

Kdo sleduje svou back office, určitě zaregistroval změnu v informaci po kliknutí na tlačítko Swap info. Nyní je tam napsáno:

Vážený držiteli odměny,
v návaznosti na naše nedávné oznámení, že program Crowd1 Rewards bude ukončen, byl tento proces nyní ukončen.

V následujících týdnech se stane několik důležitých věcí. Za prvé, obdržíte e-mail s informacemi o partnerovi, který se bude o výměnu akcií starat. V dalším kroku pak bude odhalen skutečný název MultiWallet, datum spuštění produktu a pro začátek žádosti vám bude sdělen odkaz na KYC.

Zavedení peněženky bude probíhat na základě regionů, aby byl umožněn hladký přechod.

Takže vše probíhá podle plánů a je nyní nutno pozorně sledovat svou emailovou schránku, protože za několik týdnů nám přijde email s informacemi o partnerovi a výměně bodů za akcie. Kontrolujte složky SPAM a Hromadné, aby vám email neskončil v nevyžádané poště.

37 000 000

V pátek 24.9.2021 byla překonána hranice 37 000 000 členů a jejich počet nyní roste každý týden asi o 80 – 100 000 denně. Asi akce na zvýhodněné členství a Epic promotion sklízí úspěchy. Poměrně dost nových registrací je i z Česka, soudím tak podle vlaječek, škoda, že to nejsou lidé z linie naší skupiny.

Dubai office

Asi největší událostí bylo otevření nové kanceláře v Dubai, tomu jsem věnoval samostatný článek, který si můžete přečíst ZDE. Krátké video z přestřižení pásky můžete shlédnout na tomto ODKAZU.V neděli 26.9. 2021 v 15:00 SEČ proběhl první webinář z těchto prostor. Na webináři bylo zhodnoceno úsilí při budování kanceláře, byly promítnuty krátké spoty z výstavby, prohlídky a uvedení do provozu.

Bylo rovněž naznačeno, že nás čeká vzrušující období do konce roku, spojené s uvedením nových produktů a zejména s vyřešením platebního systému, aby do týdne měli lidé své peníze na účtu. Z náznaků jsem pochopil, že to bude až řešení Multiwallet a bude to v řádu týdnů, což odpovídá období po world event. Nějaké změny by měly proběhnout od 7.října, jak jsem pochopil z videa ZDE.

Crowd1 rovněž bude pokračovat v budování dalších kanceláří, chce jich mít desítky a desítky po celém světě, aby ještě více podpořily naše podnikání. Jonas Werner otevřeně naznačil, že počítá v budoucnosti s miliardou členů. Proto je nutno mít perfektní servis. Rovněž, pokud jsem pochopil správně, budují dlouhodobý byznys a i když leaderové a zaměstnanci pracují opravdu hodně, nebude to všechno hned.

Osobně, když zhodnotím start takových firem jako Google nebo Facebook, tak to trvalo 10 let a více let, než se dostaly na úroveň, na jaké jsou dnes. Proto doufám, že se to Crowdu podaří za kratší dobu, jen je třeba vydržet. Znám dost lidí, kteří neměli trpělivost a zanevřeli. Je to jejich rozhodnutí a jejich věc. Možná to pochopíte v závěru článku.

Záznam bude brzy na Youtube a doufám, že i s titulky, které půjdou přeložit do češtiny.

Adresa kanceláře je:

Arenco Tower
20th Floor
Media city
Dubai

Na fotografii je nová vedoucí Dubajské kanceláře, Lisa. Je mladá a vypadá ambiciózně, což je pro nás dobře 🙂

Web Crowd1.com

Pokud se občas podíváte na oficiální stránku Crowd1, tak uvidíte, že na ní přibyla záložka ‘Blacklisted’. Firma na ní bude upozorňovat na podvodné stránky a bude se snažit tyto stránky blokovat a dále se svým právním oddělením asi bude řešit poškozování jména firmy. Zejména pokud mají stránky ve své doméně název crowd a jejich obsah není schválen firmou.

Loyalty points

Kdo pravidelně denně odklikává LP (Loyalty points), tak si všiml, že po aktualizaci v úterý mu přibyly na účtu body. Předpokládám, že je definitivně vyřešena chyba, kdy některým lidem ubyly body nebo byly špatně načteny. Nyní by mělo vše fungovat, hned v pondělí si to ověřím. Od července ihned po uvedení LP mám nepřerušenou řadu a body by se měly kumulativně načítat od počátku. Prozatím mi nezapočítali asi 4 týdny, tak doufám, že je to opraveno.

Pokud chcete dosáhnout vysokého počtu LP, nesmíte přerušit řadu denního potvrzování LP, jinak začínáte znova od nuly! V níže uloženém grafu lze vidět, co udělá pravidelné načítání bodů. Kumulativní načítání vede k exponenciálnímu růstu LP bodů.

Udělejte si z potvrzování denní rituál, aby se vám to zažilo do krve. Mobil držíte aspoň jednou denně v ruce. Samotné potvrzení zabere cca 10 vteřin. Nechápu a nerozumím lidem, kteří mi říkají, že na to nemají čas. Kolik času denně stráví na sociálních sítích?! Na to čas mají? Mají, protože je to baví a je to svým způsobem už droga. Udělejte si z potvrzování bodů návyk, zlomte svou nechuť, za několik let to oceníte.

LP body budou mít v budoucnosti svoji cenu. Buď jimi uplatníte slevy na produkty, nebo pro ně Crowd1 vymyslí jiné využití. Líbilo by se mi, kdyby za ně šlo uplatnit slevu na GIFT kódy nebo slevu na nákupy akcií v Multiwallet nebo pixelů v Planet IX. Necháme se překvapit, jednou se jeden manažer prořekl, že v budoucnu budou využity podobně jako C1 Rewards. Ale na to je ještě příliš brzy.

Pokud nejste členy Crowd1 a zajímá vás internetové podnikání, pozvánku mezi nás naleznete ZDE, tak neváhejte, čas letí 🙂