Události.

Uplynulý týden mnoho novinek nepřinesl, ale jedno zásadní oznámení ano. DPN oznámilo postup výměny bodů C1Rewars na akcie DPN. Až ten čas nastane, budeme informováni emailem s instrukcemi, jak směnu provést. Bude zaváděna postupně a asi pomalu, ale bude. Jak postupovat se dočtete ZDE.

V týdnu stojí za zmínku prodloužení akce Fear of Loss do 28.11. Dále informace o balíčcích:

Miggster Plus je nyní ve všech startovních balíčcích Elements

Miggster Plus, zavedený favorit v základních balíčcích Elements, byl nyní aktualizován tak, aby se stal ústředním prvkem úžasných nových balíčků Země, Vzduch, Voda a Oheň.

Miggster Plus je vše, co platforma Miggster vždy byla, plus mnohem více! S novým herním obsahem, od Retro přes Premium až po příležitostné a esporty, turnajové hry včetně globálních i místních soutěží, fantastické ceny, hraní zdarma a neomezený přístup, Miggster Plus nabízí hráčům zcela novou dimenzi jejich herního zážitku.

Aktivujte si předplatné Miggster Plus nyní v balíčku Elements Starter a získejte 1 rok bez skutečně převratného zážitku v online soutěžním hraní odměn.

Informace z Planet IX:

Pokud jste si koupili PIX, ale od 22. května 2022 jste ve hře pasivní, PLANET IX vás chce pozvat k opětovnému vstupu do nejlépe hodnoceného projektu na Polygonu! K vytvoření teritorií musí Agenti změny obchodovat s PIX – a proto takzvaní “spící agenti” musí používat svůj PIX, aby byli ve hře úspěšní. Nezapomeňte, že chcete-li získat svůj PIX, vše, co musíte udělat, je začít hrát hru!

Od 22. listopadu budou mít ti, kteří neprováděli transakce od 22. května 2022, svůj neaktivní PIX umístěn v cechu pro aktivní hráče k nákupu. Ale nebojte se! Pokud jste spící agent a chcete se znovu zapojit do hry, budete moci nárokovat stejně hodnotný PIX (nový PIX) až do 22. května 2023. PLANETA IX chce, abyste pokračovali ve hře!

Tolik k dění v Crowd1. Budeme sledovat dění v DPN a očekávat směnu akcií. Podle zpráv by to mohlo být ještě letos. eště jednu zprávu jsem tento týden zachytil. Do Crowd1 se po 2 letech vrací Udo Carsten Deppisch, to je člověk, který je síťový marketér a vedl úspěšnou větev Crowd1 v Evropě, má své členy i v Česku. Patricie Petříková dokonce vystoupila na Eventu ve Stockholmu v roce 2021. Důvodem je rozmach Crowd1 a jeho cílené kroky stát se důležitým hráčem na trhu. Možná to oživí stojaté vody v našem regionu.

Dosud vidělo:39Dnes vidělo:1