Vysvětlení AirDrop

Planeta IX byla spuštěna jako uzavřená beta v červenci 2021, od té doby mohou její uživatelé získávat PIX z balíčků dropů, které jsou oznamovány každý týden. Začali jsme tím, že jsme všem uživatelům umožnili nákup nativního off-chain tokenu, který jsme nazvali pEUR, od té doby neúnavně pracujeme na tom, aby celá naše platforma byla on-chain.
Do budoucna přesuneme všechna herní aktiva na řetězec a spustíme novou herní měnu s názvem IX Token (IXT). Od tohoto okamžiku budou všechny transakce na Planet IX probíhat pomocí tohoto nativního ERC-20 tokenu prostřednictvím Polygonu, side-chainu na Ethereu.
Postupné vyřazení pEUR
Až do dnešního dne drtivá většina našich uživatelů vyčerpala všechny své pEUR na nákup balíčků PIX z našich týdenních dropů. V rámci našich ambicí stát se nejkomplexnější a nejinteraktivnější NFT-hrou, která existuje, potřebujeme vytvořit motivovanou a angažovanou skupinu prvních uživatelů. Proto budeme premiérově vybírat ty uživatele, kteří si aktivně koupili balíčky PIX ze svých pEUR.
Zakoupený PIX = 0,17 IX tokenu.
pEUR zbývající v peněžence = 0,017 IX tokenu.
V podstatě to bude znamenat, že každý pEUR, který byl převeden na nákup PIX, obdrží 10x více tokenů v airdropu, na rozdíl od nepřevedených pEUR, které jsou stále na účtu uživatele.
Kdy se uskuteční airdrop?
V sobotu 20. listopadu otevřeme pro naše uživatele možnost vyzvednout si airdrop tokenů IX. Dne 19. listopadu bude pořízen snímek z naší uživatelské základny, která má na svých účtech shromážděné PIX.
Konečný konverzní kurz pEUR → IX Token bude záviset na celkovém množství pEUR převedených na PIX. 15. listopad bude konečným datem pro vklad pEUR na Planet IX. Poté bude shrnuto a oznámeno konečné přidělení airdropu.

Co to znamená pro hráče? Utraťte všechny zbývající pEur za nákup PiX !

Jak obdržím IX tokeny?
Aby se uživatelé mohli zúčastnit airdropu, budou se muset zaregistrovat na www.planetix.com a připojit svou peněženku Web3 (nejlépe MetaMask).
Předpokládáme, že se bude jednat o jeden z největších airdropů, které byly doposud provedeny, pokud jde o samotné množství držitelů tokenů, které vygeneruje.
Pokud jste si ještě peněženku MetaMask nenastavili, můžete přejít na našeho průvodce krok za krokem zde nebo si prohlédnout náš návod MetaMask zde.
Pokud jste si již vytvořili účet na Planet IX, ale nepřipojili jste svou peněženku MetaMask, navštivte náš další průvodce krok za krokem zde, kde se dozvíte, jak dokončit poslední krok onboardingu, abyste získali nárok na náš airdrop.