Začínáme…

Na konci listopadu 2021 Planet IX zahájí své tržiště, kde můžete obchodovat, nakupovat a prodávat PIX tokeny. Než uděláte něco jiného, musíte svůj účet Planet IX připojit k peněžence web3, jako je Metamask. Peněženka Metamask je nutná, aby bylo možné nakupovat, prodávat a obchodovat tokeny PIX na Planet IX v Marketplace.

Krok 1. Návštěva Metamask

Krok 2. Vyberte správné rozšíření pro váš prohlížeč.

Chcete-li získat nejlepší zkušenosti s Planet IX, doporučujeme používat Google Chrome nebo Microsoft Edge a proto stiskněte “Získat rozšíření Chrome”. Pokud z nějakého důvodu nemáte přístup k prohlížeči Edge nebo Google Chrome, je k dispozici také pro následující prohlížeče Firefox, Opera nebo Brave.

Krok 3. Přidejte rozšíření.

Nyní budete přesměrováni na stránku, kde můžete rozšíření přidat do prohlížeče. V Prohlížeči Chrome je tlačítko, které uvádí: + PŘIDAT DO CHROMU. Podobně je to v Edge, který je kompaktibilní s doplňky Chrome. Klikněte na tlačítko, zobrazí se vyskakovací okno, které potvrdí váš výběr.

Krok 4. Klikněte na logo Metamask ve svém prohlížeči.

V této fázi by se logo MetaMask mělo objevit v pravém horním rohu prohlížeče. Kliknutím na něj nainstalujete MetaMask.

Přijměte podmínky

Nastavte a potvrďte nové heslo. Je velmi důležité, abyste toto heslo uložili mimo digitální prostředí, nejlépe na kus papíru, který můžete uložit někde v bezpečí. Nesmíte ho zapomenout nebo ztratit!

Po vytvoření hesla se zobrazí 12 slov. To se nazývá tajná fráze pro obnovení, spolu s heslem můžee pomoci této fráze vždy obnovit vaši peněženku.

Opět je velmi důležité, abyste si slova zapsali a udrželi je v bezpečí. Proto tyto tajné slova vždy uchovávejte na kusu papíru nebo v jiném analogovém bezpečném místě. Nikdy ne v mobilu nebo v PC. Pokud je najdou hackeři, máte po penězích.

Nyní jste úspěšně nainstalovali a nakonfigurovali svou vlastní kryptopeněženku MetaMask web3 a jste připraveni vychutnat si plný zážitek s Planet IX.

A teď k poslednímu kroku!

Přejděte do rozšíření v pravém horním rohu prohlížeče a přidejte MetaMask jako záložku. Musíte kliknout na ikonu “pin”, abyste se ujistili, že je vždy viditelná na panelu záložek. Mělo by to vypadat takto;

Je to jednoduché a zvládne to opravdu každý.  Kdo by s tím měl problém, může mě kontaktovat. Příště si řekneme, jak připojit peněženku MetaMask k Planet IX, abyste mohli přijímat tokeny PiX.