Události

V tomto týdnu proběhlo několik událostí, kterým byste rozhodně měli věnovat pozornost.

Asi nejdůležitější je informace o směně C1 Rewards za akcie Multiwallet PLC. Každý, kdo chce mít kvartální výplatu ze zisku Crowd1 v podobě dividend, si musí svoje C1 Rewards převést na akcie. Jak postupovat popisuji ZDE. Čas je do 31.8.2021, po tomto datumu budou C1Rewards zneplatněny, ikona s jejich počtem v backoffice zmizí a tak skončí. Ti, kteří je vymění za akcie, budou mít dividendy z akcií od Multiwallet. Postupně budeme informováni o dalších krocích, předpokládám, že to bude v září.

Další změnou je nová tabulka načítání matching bonusu, jak bylo uvedeno v kompenzačním plánu od 1.4.2021. Nyní se podmínky pro získání bonusu mění, pokud chce někdo brát provize z nejvyšší páté úrovně, musí být člen Titan, mít registrováno minimálně 25 přímých lidí a současně mít 25 Activity points. Více to popisuji v článku ZDE. Během rozjezdu nového matching bonusu se požadavek na potřebné AP snižuje na 3, ale postupně bude navyšován až na počet dle kompenzačního plánu.

Crowd1 rovněž v tomto týdnu představil akci na podporu podnikatelů a jejich postup v síti. Crowd1 přidává 30% v network hodnocení všem a to v období od 5.8.2021 do 1.1.2022 do 14:00. Pokud v tomto období obdržíte body do Network level (Úroveň sítě), tak by vám měly být navýšeny o 30 %. To znamená rychlejší postup od základních levelů na vyšší pozice a s tím spojený i vyšší reziduální příjem (měsíční renta). Samozřejmě je nutno splnit i další podmínky pro výplatu, tzn. mít potřebný počet AP (Activity points), ale pokud budete registrovat nové lidi, tak by to neměl být problém, protože nové registrace mohou využít programu Power Starter (do 14 dnů registrovat všechny produkty, které mají v zakoupeném balíčku) a tím získat potřebné AP.

Takže nyní můžeme představit exkluzivní super propagační akci, která odmění všechny, kdo s Crowd1 budují budoucnost.

To znamená, že VŠICHNI ČLENOVÉ budou moci dosáhnout více a budou odměněni dalšími 30 %!

Tato akce nastavuje nové standardy toho, co je s Crowd1 v budoucnu možné.

Company update – přeloženo z back office Crowd1:

Modernizace Crowd1 – vylepšení a úpravy
Zatímco Crowd1 stále překonává jeden rekord za druhým, ani zdaleka nehodláme na tomto úspěchu spočinout! Nastavování nových standardů toho, co je možné, vyžaduje vůli a touhu po neustálém zlepšování. I nadále máme velké cíle a máme připravený plán a strategii, jak jich dosáhnout.

V rámci příprav na budoucí uvedení produktů na trh a strategické rozšíření našeho podnikání se s vámi rádi podělíme o nejnovější zlepšení, která jsme provedli, abychom sladili naše podnikání s naší dlouhodobou strategií. Tato vylepšení jsou prováděna s cílem zajistit náš další růst a vytváření hodnot jak pro naše zákazníky, tak pro náš vážený globální dav influencerů.

V Crowd1 jsme hrdí na to, že nabízíme nejen nejlepší obchodní příležitost, ale máme také nejlukrativnější kompenzační plán a náš úspěch jasně hovoří sám za sebe.

Cílem každého kompenzačního plánu by mělo být odměňovat správné chování a být co nejpřínosnější. Z tohoto důvodu jsme nainstalovali Bonus Security System (BSS), který zajišťuje, že plán nevyplácí více, než je možné, a zároveň nám dává možnost udělat něco navíc, aby byl pro všechny zúčastněné odměňující.

Prováděli jsme důkladnou revizi plánu a zjistili jsme, že musíme provést několik vylepšení, abychom zajistili spravedlivější a odměňující plán pro ty, kteří aktivně budují podnikání. Crowd1 je globální společnost, což znamená, že se potýkáme s množstvím právních požadavků, které jsme byli schopni splnit přizpůsobením nejnovějších aktualizací našeho kompenzačního plánu.

Do budoucna očekáváme, že dojde k dramatickému poklesu dopadu BSS, což znamená nižší procentuální moudré srážky, zatímco naše zaměření na ty, kteří skutečně táhnou podnikání kupředu, zajistí nejen další zvýšení růstu, ale také povede k silnějšímu a stabilnějšímu zbytkovému příjmu. Tyto změny tak budou přínosem pro všechny

A konečně, poprvé v historii sítě přidává společnost další hodnostní body.

Od 5. srpna 2021 do 1. ledna 2022 do 14.00 hodin středoevropského času přidává Crowd1 všem 30 % v síťovém ranku. Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme představit exkluzivní Super Promotion, abychom odměnili všechny, kteří s Crowd1 budují budoucnost. To znamená, že všichni členové budou moci dosáhnout více a navíc budou odměněni 30 %.

Jste připraveni posunout své podnikání na vyšší úroveň?

Tato akce nastavuje nové standardy toho, co je v budoucnu s Crowd1 možné! Více síly než kdykoli předtím!

Váš úspěch je náš úspěch!

Planet IX

Prodej beta balíčků planet IX pokračuje. zájem o ně je obrovský. Minulý týden bylo vyprodáno 75 000 balíčků za 3 minuty. Proto v pondělí 9.8. bude k dispozici celkem 150 000 balíčků, takže kdo se přihlásí včas, může se mu podařit nějaký ten balíček koupit. Planet IX ještě nezačala pro veřejnost a už se odhaluje její potenciál strategické hry, která zamíchá kartami v tomto odvětví. Nyní mají všichni členové Crowd1 možnost se přihlásit do Planet IX a uplatnit své pixely, které mají v back office. Jaký je postup, to popisuji ZDE. Proto neotálejte a registrujte se do hry, i když si říkáte, že nic takového nebudete hrát. Registrujte se, i když nevíte o co se jedná. Časem pochopíte a za své pixely v Planet IX možná něco získáte. Hra se pořád tvoří a vyvíjí.

další pokračování

V rámci cyklu reportáží United by PASSION s leadery Crowd1 bylo zveřejněno další video. Lze zapnout titulky a navolit automatický překlad do češtiny. Každý ze čtyř pozvaných popisuje, jak to udělal, že dosáhl na pozici, na které nyní je.