Události.

V tomto týdnu došlo v Crowd1 k několika událostem, které stojí za pozornost. Asi nejdůležitější je další posun ve směně C1 Rewards na akcie. C1 Rewards mají ti členové, kteří si je trpělivě klikali a potvrzovali každý týden až do 7.dubna 2021.

SWAP info – přeložené znění zprávy v back office:

Držitelé odměn Crowd1

Po našem oznámení, že program Crowd1 Rewards bude ukončen, jsme jednali s několika společnostmi o vytvoření nových příležitostí z vašich odměn. S potěšením oznamujeme, že jsme byli v úspěšných diskusích se společností Digital Partners Network plc z Londýna (“DPN”), která nabízí akcie ve své společnosti výměnou za vaše odměny. www.digitalpartnersnetwork.co.uk

DPN je nová nezávisle vlastněná a spravovaná digitální síť se sídlem ve Velké Británii.

Chcete-li pokračovat v procesu a obdržet své podíly v DPN, klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si aplikaci do svého mobilního telefonu. Je pro vás velmi důležité, abyste tak učinili, protože obdržíte své akcie v rámci této aplikace.

Později v aplikaci bude vyžadována jednoduchá identifikace (KYC). Vzhledem k přísné důvěrnosti a bezpečnosti osobních údajů k tomu potřebujeme, abyste tak učinili, i když máte v Crowd1 platný KYC, protože tyto informace nelze sdílet mezi společnostmi.

První vzrušující příležitost pro DPN, partnerství se společností v platebním průmyslu (včetně Multiwalletu) je ve fázi závěrečných jednání a brzy o tom budeme informovat akcionáře DPN.

Upozornění: K registraci v aplikaci DPN, kterou jste použili pro výměnu odměn, musíte použít stejnou e-mailovou adresu.

To znamená, že každý se musíte přihlásit a zřídit si účet u DPN, není to těžké a popisuji to v článku ZDE. Jde to zvládnout i na mobilu, i když někteří mají problém s registrací, protože formulář jim hlásí, že je nutno vyplnit všechny pole (i když je máte vyplněné).Přihlášení je optimalizováno pro prohlížeč Safari (iPhone), ale pokud vám to na mobilu nepůjde, tak na PC to jde spolehlivě.

World Mega Event

Proběhla světová událost, která víceméně nic podstatného nepřinesla, byly shrnuty změny za poslední 3 měsíce, naznačen další vývoj jednotlivých produktů a rovněž bylo řečeno, že novinky budou představeny 22.11.2021 v Dubai v Hotelu Atlantis na setkání leaderů. Měla by tam být slavnostně spuštěna Planet IX. Článek jsem napsal ZDE a níže je i záznam videa z akce. Některé náznaky budoucnosti, které tam padly, byly opravdu zajímavé. Velcí hráči, kteří nás sledují a testují, zda nejsme jednou ze supernov, která zazáří a zhasne, nás začínají brát vážně. Přispělo k tomu otevření kanceláře v Dubai. Je na co se těšit. Do pěti let o nás budou vědět všichni, to je můj osobní názor.

Boost Promotion akce

Crowd1 uvádí pro podporu rozvoje členů dvě akce, jedna se týká zvýhodněného nákupu voucherů a druhá pixelů do Planet IX. V náhledu níže uvádím jejich překlad z back office. Myslím, že je to jasné k pochopení a nebudu to dále rozvádět.

  • A Planet IX

Nové zprávy v back office jsou denně, zítra již jako tradičně, budou nabízeny k prodeji PiX Planet IX za 50 pEur. Na řadě je Afrika. Ve čtvrtek by měl proběhnout prodej Small beta pack za 5 pEur. Balíček za 100€, díky kterému získáte 150 pEur je nyní ke koupi v Gift kodech pod záložkou Planet IX.

Video z World mega event (zkrácené):