Co je nového?

Kdo sleduje denně svou back office a poctivě si odklikává LP, tak určitě o novinkách ví, protože pokaždé, když svítí u NEWS hvězdička, je tam nová zpráva. Ti, kdo se svou neaktivitou snaží zneaktivnit svůj účet, si můžou přečíst tyto zprávy.

Co je tedy nového?

Planet IX

Při přihlášení se ke své back office vás určitě zarazí na úvodní stránce velký banner “Make your mark on the planet”. Je to upozornění, abychom nepropásli poslední možnost být u startu Planet IX, který se uskuteční 22.11.2021. Máte asi poslední možnost utratit své pEur, pokud jste si je nárokovali a připojit si k Planet IX peněženku Metamask, která je nutná pro obchodování v Marketplace, které bude spuštěno 25.11.2021! Po kliknutí na banner vás to vyzve k ověření emailu, musíte kliknout na SEND a poslat si ověřovací link. Poté se přihlaste do planet IX a podle návodu připojíte peněženku Metamask kterou později propojíte na platformu Polygon, o všem píšu v článcích na našem blogu, tak si je projděte.

V sekci Dokumenty na tomto webu jsem přidal i nějaké povídání o PLANET IX, stáhněte si pdf soubor a v klidu přečtěte. Je tam verze v češtině i v angličtině.

V následujícím týdnu bude poslední možnost, jak utratit své pEur za Drops – balíčky s PIX, to končí 20.11.2021. Všechny vaše utracené PIX budou přepočteny na vnitřní měnu Planet IX – IX Tokeny (IXT), tzn. každé pEur = 0,17 IXT. Komu zůstanou na účtu nějaké pEur (neutracené), tak ty se přepočtou kurzem 0,017. Takže logika věci velí utratit všechno, co se dá. Jak poznáte, že máte nějaké PIX? Jednoduše, ve vašem účtu back office vidíte na ikoně, jestli jste si v květnu nárokovali své PIX.

Když v ikoně svítí nějaké číslo, tak máte v sekci Gift kódy voucher na první nabití peněženky v Planet IX, jmenuje se Starter Pack Planet IX a jeho uplatněním získáte na svůj účet 5 pEur. Za ty potom můžete nakoupit 1 balíček Small Pack s pozemky v Planet IX. Popisuji to v závěru tohoto článku. Jak jsem napsal, čas máte do čtvrtku 20.11.2021, potom jste příležitost propásli. Pročtěte si články na Blogu Team Csm, popisuji dění kolem Planet IX. Kdo neví, zavolá nebo napíše a společně to dáme dohromady. V sekci NEWS je rovněž obrázkový návod, jak se přihlásit do Planet IX a jak si nabít účet. Článek je pod názvem “Claim Your pEUR”

Další novinkou v Planet IX jsou tomboly, losování o NFT, které jsou ve hře zastoupeny. Každý, kdo utratil za nákupy balíčků PIX určité množství pEur, získal i odpovídající počet lístků do tomboly. Rezervace míst do tomboly začíná 24 hodin před losováním, které bývá v pátky ve 12:00. Bohužel zájem je tak velký, že místa jsou obsazena již několik minut po vyhlášení. Je to jako s nákupy prvních PIX balíčků, jen se po nich zaprášilo. Tady opět platí, kdo zaváhá, tak n…e.

Neaktivní účty

Někteří z vás, kteří se dlouho nepřihlásili do své back office, tak mají oznámení o neaktivním účtu. Co se s tím dá dělat popisuji ZDE.

Obecně

Vše se točí kolem spuštění Planet IX, bude to událost podzimu. Je zřejmé, že se firma snaží lidem nabídnou lepší vstupní podmínky, než které budou při spuštění strategické hry pro veřejnost. Vypadá to, že za dva roky bude Planet IX známá a populární a obchody v marketplace budou rozjeté. Do té doby máme možnost vyčkávat nebo obchodovat, tvořit týmy a svou strategii.

Co se týče peněženky Multiwallet, tak jsem zatím nezaznamenal další posun od doby registrace do DPN. Ale očekával jsem, že to bude nadlouho. Původně jsem si myslel, že Multiwallet bude propojena s Planet IX, ale společnost Nibiru zvolila asi nejlepší řešení i vzhledem k tomu, že Planet IX bude mít vlastní kryptoměnu IXT, tak zvolila napojení na Web3 peněženku Metamask. Ta umožňuje obchodovat i s NFT. To asi Multiwalet umět nebude, ale zase umí jiné věci.

Na co byste se měli v příštím týdnu zaměřit?

Hlavně si zkontrolujte svou back office a jestli jste si nárokovali v minulosti PIX, tak je do čtvrtku utraťte za nákup Small balíčku s PIX. Jinak se v budoucnu připravíte možná o hodně… Crowd1 možná záměrně klade důraz na to, aby se členská základna naučila pracovat s produkty jako jsou Migggster a Planet IX a aby se členové do nich registrovali. Až poté asi bude přidávat na trh a do C-Store další podobně náročné projekty. V příštím roce to bude něco z oboru komunikace …